Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

Dans sm prpelu motor iz servisa...

Preventivna menjava bata+ vse ostale drobnarije (13.000KM).

Pa mi je serviser v Delta Team-u rekel, da olje castrol TTS slabo olje za 2T mašine...

Ker naj nebi mešanca do konca izogrela. Je pa tut res da je bil tastar bat kr fejst sajast.

Ka je to res? Priporoču mi pa je naj uporaljam yamahinga S2 oz. 2S (ne vem točno)

polsintetično za 2T motorje (logično =)

Cena olja je pa 12 EUR.

Kaj naj unga kupujem al ostanem na TTS-u?

Pa glih sm nabavu TTS-a od Jerrya 5L.... :closedeyes:

Hvala za nasvete, lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa še neki...

Ka morm zej še dodat kej olja v tank zravn, da bo dobil bolj "oplemeniteno" mešanco?

Al je dost tist kar si ga motor sam nameša?

Hvala še enkat!

Lp Be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 12€ dobiš na scooterkit.com Motul 710, ki ga tudi sam uporabljam že nekaj časa in je super.

Zakaj si pa že pri 13k menjal bat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah ti kr motula tankaj pa bo ql :)

tts je res mal gostejši, in mal težje izgoreva če nima optimalnih pogojev (beri skozi ful visoki obrati)

drgač pa mogoče v 1 kesl daj 1-2% olja na bencin, ampak ni nujno...predvidevam da maš vrei nastavleno oljno pumpo, torej ni potrebe...

ker itq zaj ko ga ulavfavaš nea smeš it v visoke obrate, tak da bo kr taka mešanca ko je bla prej ql tut zdaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, da ga ne teram. Kr mal dolgcajt na motorju... :closedeyes:

Aha pa omenu je še MOTUL 600. Vsaj mislim.

To je vredi olje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 12€ dobiš na scooterkit.com Motul 710, ki ga tudi sam uporabljam že nekaj časa in je super.

Zakaj si pa že pri 13k menjal bat?

Kot sem že zgoraj napisal, Preventivno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst še pri skoraj 26.000km nisem menjal bata pa motor dela kot urca...

Drugače pa dodatno h bencinu ni treba dodajat nič olja samo 98 na agipu tankajte da ima motor čimboljše izgorevanje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst še pri skoraj 26.000km nisem menjal bata pa motor dela kot urca...

Drugače pa dodatno h bencinu ni treba dodajat nič olja samo 98 na agipu tankajte da ima motor čimboljše izgorevanje...

ne ne :) OMV super 100 je zakon ;) drugač pa pr teb bi blo mogoče že pametn bat menjat ker se ne da vidt kdaj rata krhk... ker je to v sestavi materiala in se ne da ocent kdaj bo šlo vse skupej nekam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ko bo šlo bomo menjal...

Drugač pa letos zagotov še ne ker ne bo financ za take podvige, drug let pa mogoče :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ko bo šlo bomo menjal...

Drugač pa letos zagotov še ne ker ne bo financ za take podvige, drug let pa mogoče :rolleyes:

100€ te pride podvig menjave bata obročkov in tesnil ;) si pa zlo na psu finančno :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje nekaj me zanima....

šraufam eno DT 125 pa bo kot kaže treba zamenjat komplet ploščo za štrom ( brez magneta). sem se pozanimal malo pri zastopnikih za yamaho, in vsepovsod se cena suče okoli 250 €. morda kdo ve kje iskat rabljeno? in ali pa je komu morda znano, če ima DT - TDR - TZR isti tale vžig?

prosim za pomoč, hvala

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tdr ma komplet isto mašino mislm pa da je na tzr isti vžig sam nism sigurn... KTM lc2 ma tud isto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne, to nima, to sem že pred leti preverjal in vem.

TDR in TZR imata iste mašine. DT ma pa drugačnega, vendar so nekateri sestavni deli isti. že na pogled se vidi razlika, npr cilinder je že čisto drugačne oblike na TDR/TZR in pa na DT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100€ te pride podvig menjave bata obročkov in tesnil ;) si pa zlo na psu finančno :winkiss:

Ma ja...dopusti,krediti pa še tole...ne, ne...drug let :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je možno, da se ti feltna sama scentrira s časom sama od sebe?

ker meni se zdi da zdaj manj opleta, ali sem imel samo srečo in sem butnil v pravo luknjo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm mel zadnjo feltno čist v kurcu pol sem se pa z zadnjim delom v en avto zaletu in se je poravnala...jo imam še vedno gor :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2,3 je že kr velik, poglej na gumo pa v navodila pol ta tm nekje vmes dej, približno 2,1zadej, 1,9 spredej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za polno naloženega je pomoje 2,3

0,1 gor /dol

//NejcZ

Popravljeno . Popravil tomazin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
je normalno da me desno zapestje po 50km boli?

preveč gas navijaš :), jah je ˝normalno˝, mene tud včasih zapestje al pa rama boli, to te vožnja po terenu zjebe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene vedno boli levo zaoestje od sklopke in mam že prov kronične bolečine in razna škrtanja v sklepu zarad tega...pa tudi gibljivost ni to to... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!