Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

Ja enako...tud moj šrauf je tm neke...mn k 1cm sigurno!

Ej McMatko a teb se obrati čist isto zvrtijo kot če maš ta šrauf not???Sploh ni razlike al kko? :hmm:  :?

1,2 se zvrti ne glede na to al mam sraufk not do 10krpm sam od 8k grem naprej bl pocas pa ne cuka tko :)

A ti maš novo DTjko pa še use original pa se ti vrti do 10k???

Men se prva mogoče vrti do 8500(z šraufkom)pa še to jo že tolk mori da je prou grd zvok :wacko:

Gre ja do 10k sam drzis pa ne soltas pa gre :) sam ga mori an :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<=YaMaHa=> nimi sm se spomnu kar bi biv možn vzrok za večje pospeške brez unga šravfka :hmm:

možn bi blo da ma u avspuhu blokada funkcijo da ne spušča preveč plinov skos pa da zarad tega ne pride na velike obrate. zej k si pa ti ta šravb vn uzev si pa naredu šeen izhod za pliine in ih gre več na enkrat vn pa se ne bašejo več u avspuhu?

Hm a ga enkrat brez denfra natisiwa kua bo... :) me prow zanima

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sraufenciger je s kladvom zabil v dusilec, potem se je pa skuter zacel "ful bl vrtet"?????? LOOOOOL sala tedna :lol1:

Ja kdo je pa o skuterjih govoru???

Model ma Malagutija eno cestno 50kubov sam starejšega letnika in je to naredu in mu piči kr dos bl...bl se vrti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja enako...tud moj šrauf je tm neke...mn k 1cm sigurno!

Ej McMatko a teb se obrati čist isto zvrtijo kot če maš ta šrauf not???Sploh ni razlike al kko? :hmm:  :?

1,2 se zvrti ne glede na to al mam sraufk not do 10krpm sam od 8k grem naprej bl pocas pa ne cuka tko :)

A ti maš novo DTjko pa še use original pa se ti vrti do 10k???

Men se prva mogoče vrti do 8500(z šraufkom)pa še to jo že tolk mori da je prou grd zvok :wacko:

Gre ja do 10k sam drzis pa ne soltas pa gre :) sam ga mori an :)

Ja sam men ga začne tolk morit d ga nism še nikol čez 8500 zvrtu...prejle sm se furu in sm na semaforju 1. do 10500rpm zategnu oz. do rdečga s tem d sm meu še enga uzad in mudelu ni blo nč jasn k vsakič k se je z mano vozu nism meu takih pospeškov zdej mi je pa kr sam začeu govort kva sm naredu d tolk potegne...tko d se ne zdi sam men da gre bl!

QUOTE (Jerry_junior @ 18 Sep 2003 @ 07:48)

<=YaMaHa=> nimi sm se spomnu kar bi biv možn vzrok za večje pospeške brez unga šravfka 

možn bi blo da ma u avspuhu blokada funkcijo da ne spušča preveč plinov skos pa da zarad tega ne pride na velike obrate. zej k si pa ti ta šravb vn uzev si pa naredu šeen izhod za pliine in ih gre več na enkrat vn pa se ne bašejo več u avspuhu? 

Hm a ga enkrat brez denfra natisiwa kua bo...  me prow zanima

Sm probu da sm drug del auspuha dol uzeu oz. sm se zafuru brez denfrja in ma zvok k kšn u izi čoper sam če daš gas ga pa zamori oz. skor ni razlike če ga maš gor al ne...mislm d če daš do konca gas ga zamori!

Isto sm naredu iz frčomatikom pa sm kr ceu auspuh dol uzeu pa ni blo skor nč razlike oz. še mal ga je zamoril na končni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej McMatko a teb se obrati čist isto zvrtijo kot če maš ta

Sm probu da sm drug del auspuha dol uzeu oz. sm se zafuru brez denfrja in ma zvok k kšn u izi čoper sam če daš gas ga pa zamori oz. skor ni razlike če ga maš gor al ne...mislm d če daš do konca gas ga zamori!

Isto sm naredu iz frčomatikom pa sm kr ceu auspuh dol uzeu pa ni blo skor nč razlike oz. še mal ga je zamoril na končni!

A je biw motor ogret ??? k si daw gas brez denfra??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej McMatko a teb se obrati čist isto zvrtijo kot če maš ta

Sm probu da sm drug del auspuha dol uzeu oz. sm se zafuru brez denfrja in ma zvok k kšn u izi čoper sam če daš gas ga pa zamori oz. skor ni razlike če ga maš gor al ne...mislm d če daš do konca gas ga zamori!

Isto sm naredu iz frčomatikom pa sm kr ceu auspuh dol uzeu pa ni blo skor nč razlike oz. še mal ga je zamoril na končni!

A je biw motor ogret ??? k si daw gas brez denfra??

Ja pač drugi del auspuha(denfr+krivina do stika)sm uzeu dol in se probu zafurat in je blo tko kot sm že prej povedu!!!

Ja motor je biv tolk ogret da je biu auspuh še zmer topu...prej sm se 15km full gas iz šole pelu pol sm šu pa takoj šraufat k je blo možno...na začetku je blo mal prevroče :D Cagr temperature je biu še zmer v toplm polju sicer čist na robu sam motor ni biu glih mrzu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SM ze mislu das mrzuga laufow in t gaj zato zamoril :))

O to pa ne...mrzuga pa nikol ne gonm ker pravjo da je to fullllllllllll slabo za motor pa tud sam sm tega mnenja!

A vaše DTjke tud tolk cajta rabjo da se ogrejejo k mojo morš fulllllll doug na mestu pol pa še furat se morš fullllll počas pa fullllll doug da je pol lepo ogret...valda po gmajni se ogreje takoj :OK: :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no hja sej ni tok hudo...

jest zutri u 7h k grem u šolo užgem motor po pov minute se odpelem po pa nrdim ene 5km z 60km/h poj je pa že ogret :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no hja sej ni tok hudo...

jest zutri u 7h k grem u šolo užgem motor po pov minute se odpelem po pa nrdim ene 5km z 60km/h poj je pa že ogret :naughty:

No točno do besede natančno sm tkole jst to hotu opisat sam men se to zdi fulll doug k iz APNa sm lahk takoj nateru pa sm na to navajn...pa bedno je k če sm s frendi k majo skutere me morjo čakat da jst sploh spelm lahk!

A mislte da je z zaugom pamtno vozt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam zavg tok da spelem pa da tm do trete alpa četrte pridem po pa zaprem drgač morš pa res čakat uro pa pov da speleš loh :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka te rabiš ti zaug ko se voziš??? :? :?

jast ga namestu pustim ene 3 min pl malo počasne vožnje tja do 7r/pm ene 2 km pol pa je je že kr fajn ogret!! :hmm: :hmm: :OK: :OK:

aja zaug pa sam takrat rabim ko ga haldnega vžigam!!! :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lepo z zaugom mrzuga zaženš pa par 10 sekund mal na mestu gas navijaš glih tolk d ti še zauga ne zamori k spelš pol pa lahk spelš ke do trete pa ugasnš zaug pa se pelš...tko nekak je tud pr men :)

Sam useen je ena edinih stvari k mi definitivno niso všeč na tem mutorju to da je useen treba sploh tolk dela d spelš pa tud nemorš takoj do konca navit k kr trokera tko d morš mal bl na izi si ga uzet takrt k mrzuga zaženš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če te že to moti probej enkt na mrazu cagivo mito :kva1: tapru užgeš poj se odpeleš poj se pa vozš pov ure počas pa šekr ni ogret :xx: ker ma stvar tako dobro hlajenje da se sploh ne ugreje ča je zrak dost mrzu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če te že to moti probej enkt na mrazu cagivo mito :kva1: tapru užgeš poj se odpeleš poj se pa vozš pov ure počas pa šekr ni ogret :xx: ker ma stvar tako dobro hlajenje da se sploh ne ugreje ča je zrak dost mrzu ;)

Ja jst evm da sm se ene parkat pelu v šolo in en jutr je blo ene 7 stupinj jst pa na motor in se mi ni segreu use do ljublane(prb.8km)ker mam sam ravnino do ljubljane in sm bl u izi z obrati furu...sej če sm gas naviu ni zatrokeru sam cagr je biu pa po 20tih minutah vožnje v podnu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se je pa včerej zgodil neki zanimi :BUA:

sm mu motor prkiran u radovlc pred pabam ene 3h. pa je blo tud že ful mrz an... in se mi je dost navadn zdel da motor ni koj užgav po sm se en cajt matrov pa šekr ni užgav... še policaji k so patruliral tm okol so se mi smejal... pa sm pomislu na vse mmožne reči samo tanajbl običajne ne-> nekdo mi je svečko staknu :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!