Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

do 24000 km sm mel prvo sveco champion pa je bla se kr uredu sam sm jo mel zato notr ker je nism mogu dt vn pol sm dal pa uzanc glavo dol sm pa se sveco vn dal komi pol sm dal pa novo ngk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj je da maš kross svečko notr! Mugoče ti bo poj še mal bolj šu k dela bolj iskro! :D

s kros svecko da bi su motor bolj? od ket ti ta logika? svecka samo iskro daje, motor lepse vziga, lepse dela, bolj pa ne gre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js uporablam NGK B10 EG (predpisana), ceprav si ze skoz zelim kupit NGK B10 EGV, sam se mi zdi dat 4 pa pou cuke za eno svecko prehuda. je enaka, le da ima namesto pozlate prevleko iz platine (kao katalizator, za lepse izgorevanje). BTW, ce mi jo hoce kdo odklopit mi more tank dol odsraufat. :lol1:

glede olj pa - polsintetika je minimum, full sintetika nekje tam ko mora bit. vsaj za mene, k se mi pr 8000 rpm sele zbudi. :) dajam pa za njega od 1500 sit (castrol tts, ena posebna posiljka z rahlo poskodovanimi zamaski) do 4500 sit na liter (motulcek). obicanjo okrog 2000 do 2500 sit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s kros svecko da bi su motor bolj? od ket ti ta logika? svecka samo iskro daje, motor lepse vziga, lepse dela, bolj pa ne gre

Kr jerrija upraš!!! <_< A si slučajn ti že gdaj mel kross svečko not?? Mislm da ne!!

:doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam denso doma za 8k k sm jo dobu, pa ngk nvem kero ze za 3k, pa na ngk bols dela kokr pa na denso, pa nej bi bla una kao ena racing vrjanta.

to je tko k je en tip prjavu, k nej bi mu na apnju od ferrarija svecko, pa je su 120 :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje ma od ferarija še kej več k svečko da mu gre 129 če nima nč drugga predelanga...

pa drgač se pozna zarad svečke do 10km/h... če maš recmo čist zgoneno staro notr pa daš poj eno fajno novo se pozna da gre bl :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ce mas zgonjeno pa menjas z novo se full pozna (men se zgonjena svecka ne vrti nad 7500 brez trokiranja), med novimi pa so razlike majhne - najvecje so v odzivnosti pa zivljenjski dobi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja kross svečke pravte da so najbol?!?Jst sploh ne vem ktero mam not sam bol mau še na to uč vrgu:)

Ja to d abo APN čist original pa sam svečka od ferrarija not pa bo šlo 120...to ne bo šlo oz. to je nemogoče...mogoče mu je že prej šla ene 95 pol je pa kšno svečko divjo dau not pa mu je šlo 100 usm je ukol guvoru pa d mu gre 120...BUČE na 2!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons smo pa ugotovil da ni glavna blokada na elektronk :hmm: smo dal cev moj avspuh na zablokirano DT paj šu 130 :OK:

pospeški bi ga pa skor dol vrgl k ni prčakvov take spremembe :kva1: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons smo pa ugotovil da ni glavna blokada na elektronk :hmm: smo dal cev moj avspuh na zablokirano DT paj šu 130 :OK:

pospeški bi ga pa skor dol vrgl k ni prčakvov take spremembe :kva1: :yea2:

Ja pol je use v auspuhu :OK: :D :OK:

Ej jerry a je težko dol auspuh uzet...mislm če so kšne nastavitve tm k se cilindr pa auspuh skupi dubita pa d se da kej narobe nardit če daš dol?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej jerry a je težko dol auspuh uzet...mislm če so kšne nastavitve tm k se cilindr pa auspuh skupi dubita pa d se da kej narobe nardit če daš dol?!?

Auspuh je čist simpl dol dat pa u kakšnih nastavitvah ti sanaš?? :blink:

Popravljeno . Popravil gas gas
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf ja trga gate... zdj sam se giannelia dam gor pa bo... :)

Ko se boš na motor navadu( čez kšne pol leta) boš mislu da zdiš na APNu k nkamr ne gre!! O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja to lih ne. sam poj k se boš navadu motorja navš mu več tistga filinga da te dol uleče z motorja pr pospešvanu

Ja pa na začetku mislš ker dobr motor maš pa kuko dobr potegne!! :mellow: Čez en cajt pa poj vidš da te to vse skup premalllll pa hočš več in več! :yea2: poj si pa že odvisn! :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!