Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

ne nimam še.

sej se ne dela norca sam mejhna trgovina je nima drago... pa sej zmer dobiš kr hočeš sam traja ponavad ker ni pooblaščen prodajalc teh stvari k jih prodaja in poj ko pride uvoz neke stvari je on bl nakonc vrste k razvažajo :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ni mrzlo!!!

eh ki te!!sploh ne sam dans sn naredo 70km vozišče je blo 50%mokrega asfalta in 50&snega!! :OK: :yea2: :yea2:

jutre sledijo slike!!!

aja pa še zaj se odtjam sam bi še enkrat šov!!FILING del svoje!!!! :yea2: :yea2: :kva1: :kva1: :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne nimam še.

sej se ne dela norca sam mejhna trgovina je nima drago... pa sej zmer dobiš kr hočeš sam traja ponavad ker ni pooblaščen prodajalc teh stvari k jih prodaja in poj ko pride uvoz neke stvari je on bl nakonc vrste k razvažajo :doze:

Ja pa vseen bi lahk povedu ta človk da bodo gume oz. da bo avspuh čez 3tedne ne pa da ti 7X reče da bodo čez 3 dni...raj rečš mal več pa pol človeka presenetš pa mpokličš da je negova stvar že tle!

Kera trgovinca pa je to???

Ja jst sm učer ene 50km naredu pa še ful sm derku po travi pa u eno lužo prletu da sm jst in ceu motor čist od blata...pa še na motorju nimam plastik gor :( :BUA: <_<

Dons pa vap u roke pa špricat...a gdo ve če lahk kr tko brez plastik po ceumu motorju špricam???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

merkej na štrom :) :naughty:

Ja sej za štrom me skrbi če se lahk kej tazga zmoč k se naj nebi smel če sm brez plastik pa da bi kr lepo z vapom(pritisk isti al pa mal manjši kt za avto prt)spucu blat...k blat je pa posod!

A mate kej izkušn s tem...pa če mi lahk povete kako pa kaj naj špricam?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mašino pa tist okol frgazrja bol da ne pucaš z vapam k loh dihtange premakneš pa zadej morš pazt da vode ne spravš u avspu. ostalo pa loh z vapam pereš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mašino pa tist okol frgazrja bol da ne pucaš z vapam k loh dihtange premakneš pa zadej morš pazt da vode ne spravš u avspu. ostalo pa loh z vapam pereš

Ja sej tko nekak sm tud sam mislu...uzadi bom auspuh mal zamašu tm pr mašini pa frgazarju bom pa bl u izi curk pa sam mal ošvrknu z vodo glih tok da ni svinsk...sam sej ne more bit hudga sej je ta motor po moje narjen tud če je mal bl mokro takt je pa itak vod posod tko d ne more bit hudga!

Bomo spucal da se bo šajnal :naughty: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja narjen je tko da ga lah pod vodo lavfaš sam useen za prtisk pa ni nrjen an :OK: z vodo ga loh povsod pereš sam z vapam pa ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, drgac nbenga motorja ni priporocljivo prat oz. pucat z wapam...cunco u roke pa veselo na delo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo...motor čist...najprej sm mal iz šlaufom pa pištolo od Gardenije ošpricu use pol sm pa še iz vapom prešpricu tko d je zdej motor na grobo čist čist!

Zdej sm ga pa še čist razstavu tko da bom še use vogalčke spucov pa bo...čist ko suza :OK:

Pol pa še ene par stvari novih nabaut pa bo ko nov oz.še bolši!

No sej vap k gamamo je pa tud un tamau sam useen nardi dost pritiska sam sm bl od delč pucov pa je!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

taprav čs si se spravu motor full lepo spucat :D zej k je največ blata povsod :OK:

Ma sm ga zato zanalaš razstavu d me ja ne bo premaml da bi se šu furat...sm prej samo stranske plastike dol pobrav pa me je useen premaml da sm šu učer ponoč mal po nivah :wacko: ...sam dej pa res konc.

Avtomatika zrihtam pa se z unim pa s kolesom furam :naughty: :devil: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh ni panike če z vapom pereš !!! :D

sam pazit morš da NI prevelik pritisk!!! ;) ;)

pol pa je vse OK!!!!(tut včeri spucal!!sam brez vapa!! :OK: :OK: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej a gre lahk en prosm prevert...al pa če na pamet ve...kera je uzadi štoplampa...spodna al tazgorna :hmm: :hmm: :hmm: ???

Sej bi jst sam probu kera je sam mam motor čist razstavlen pa ne morm užgt da bi probu kera je kera!

Čeprov po moje je štoplampa tazgorna :hmm: ...kva pa vem :? ?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pejt probat dej kontakt pa bremzo stisn pa boš vidu. za štoplampo ni treba daj motor užgan B)

No sam tolk...jst mam mčkno motor razstavln tko da bo brez akumulatorja bl težka da bi ugutovu :lol: ...pa še pou stvari zravn manka :P

No pa sej da ne bom izpadu zdej kt idiot...sm mislu da ma DTjka tko štoplampo pa tazadno lampo kt pr Tomosu sam je mal drgač :blink: ...DTjka ma to vse v eni žarnci :wacko: ...sm dele razstavu lampo pa to ugutovu ;) .

No sam zakaj sm pa to sprašvov...a bi blo kul da bi jst to navadno žarnco zamenu z modro pa bi pol modra svetloba osvetljevala tablco pa še čez rdečo plastiko bi se po moje tud kr hudo vidl :naughty: :devil: :naughty: ...kaj pravte???...a bi mel plavi kej proti :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje bi dobr zgledal :OK: sam plavi bojo pa sigurn mel kej proti itak so proti vsaki stvari ki ni original <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje bi dobr zgledal :OK: sam plavi bojo pa sigurn mel kej proti itak so proti vsaki stvari ki ni original <_<

Ja bi znal kr dobr zgledat :naughty: :naughty: :naughty:

Uni lahk pa zberajo...modra lučka al pa ugasnena lučka :lol1: :lol1: :lol1:

Nimajo kej pizdit...sam upam da se ne bo full slabo vidl ker bo že žarnca modra pol pa še rdeča plastika :hmm: ...po moje bo kr hudo :OK: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mogoč ti bo modro svetllo sam tisto k je za tablco!!! ;) ;)

tam ko pa maš rdečo luč(ne zamenjat z žarnico) pa pojma nimam kak bo svetlo jaz mislim da bo temno rdeča al pa tako kot je zdaj!!!Nevem probaj od enga si sposodi in probaj!!! :OK: :OK:

BTW:Ne pozab slikat!!!! :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mogoč ti bo modro svetllo sam tisto k je za tablco!!! ;) ;)

tam ko pa maš rdečo luč(ne zamenjat z žarnico) pa pojma nimam kak bo svetlo jaz mislim da bo temno rdeča al pa tako kot je zdaj!!!Nevem probaj od enga si sposodi in probaj!!! :OK: :OK:

BTW:Ne pozab slikat!!!! :OK: :OK:

Ja jst osebno tega še nism vidu tko d sploh ne bom kupu žarce č bo dražja kt ene 500-700SIT ker se mi ne splača da bi bla pol res slaba svetloba pa bi dau original pol nazaj :BUA:

Drgač pa mislm da bi moglo bit tkole :hmm: :tablca bi bla po moje osvetlena modro in bi bla še slabš vidna ponoč( :OK: :OK: :OK: ),tm k pa svet navadna lampa bo pa po moje temno rdeče in če bo tko pol bo kull :naughty:

Škoda res ker nista ločeni štop pa navadna lampa k pol bi sam štop lampo modro dau pa bi blo use normalno pol bi pa zabremzu bi pa sam modro zasvetl ke po tablci pa bi po moje ful carsko zgledal...še dobr da je štoplampa močnejša pa bo po moje kull :naughty: :devil: :OK:

Slikam! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja...jutr se grem pozanimat u TC Motošop kako je kej z original Yamaha hendprotektorji(upam da bodo taki k na sliki od Yamahine domače strani :OK: ),pa za kok se da kej zrihtat črno strehco od YZjke če se jo sploh da,pa še za žmiguce bom prašu :naughty:

Spomlad boste pa mene zagledal na motorju pa sam: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Jerry a mi lahk ti poveš kera ferma pa ker tip gum ti dobiš!?

Pa če se prov spomnm boš dubu prvo za 7k zadno pa za 10k :hmm:

Pa če se ne motm so mere spredne 2,75-21-4PR,zadne pa 4,10-18-4PR...mam prov??? :hmm: :?

P.S.:

Če kdo kupuje nove gume pa se mu ne mudi da bi jih kr takoj dubu naj mi pove mere pa tip gume pa lahk jst probam zrihtat...sam ne oblubm lahk se pa pozanimam...če pa so take na zalogi jih pa dobim neki cenej kokr so v trgovin+brez DDVja :OK: :OK: :OK:

Popravljeno . Popravil <=YaMaHa=>
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap spredna 7 zadna 10. gume so pa Mitas

No bom se jst pozanimu za kolk jih lahk jst dobim če jih lahk dobim!

Sam a mi poveš še tip gume ker varetn nimajo oni samo enga modela gum...pa mere so 2,75-21-4PR,4,10-18-4PR...a mam prov??? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!