Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

posebn postopek je morš bočno prletet :lol1: :OK:

ne baje da se da če gas tišiš pa kluč obračaš da poka :hmm: to ni testirano sam sm tko slišov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne baje da se da če gas tišiš pa kluč obračaš da poka :hmm: to ni testirano sam sm tko slišov

Recimo da deluje se je meni tudi ze par krat to zgodilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recimo da deluje se je meni tudi ze par krat to zgodilo

Ja to se preverjeno dogaja recimo pri original avtomatiku k sm ga meu in če se je zamašu denfr(original)si sam furu pa do konca gas tišu polpa sam un gumbič za izklop tišču pa še zmer gas držu pol k si pa nazaj iskro dau je pa sam počl k prasica pa si meu denfr spucan :OK: :OK: :OK:

Ja sam na motorju vrednm 600k pa tega nebi prakticeru :BUA:

Avtomatik je vredn največ 5k tko da ni sile :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pa je možno tko katalizator zjebat pa blokade? :?

Probi pa mi sporoč..........ma se samo hecam...razn če sam hočš sam po moje da al bi kej uniču al pa nebi blo nč...dvomm da bi kej dobrga iz tega naredu! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nam se kej preveč afnov da se mi nav kej iz bloka vn ulil :unsure:

toj tobr za aupsuh pucat, pa ksnga cloveka z denfrjm ubit, če ti slučajn dol zleti :P :P :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil bOnZy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kakršna eksplozija rata že pr original avtomatiku pol nebi dau roke u ogn da nebi kej razfukal...mogoče na kšnm najšibkejšm varu al pa kšn šrauf bi frderbal...se ni za igrt fantje :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam je pa dons idealn dan za kšno furico...sm šu pa ene 10km tle po Sostru naredu mal da ne pozabm kako vozt :D

Sam me je pa vs folk čudn gledu k sm se furu iz razstavlenim motorjm...po moje so si vsi misll kera budala(beri:ker model)z razbitim motorjm k je res tko zgledal B) :OK:

Pa usak pesk k sm ga zagledu sm mogu razkopat :naughty: :devil: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm se tud pelov pa šekr z staram gumam :BUA:

Ma jst tut...mam tok trdo pa znucano gumo že da mi na grobm asfaltu k sm motor kr dost na stran spustu pa k mam use original(pospeški od 0-100=1uro pa pu :lol1: )pa mi je kr motor zakopu...ponavad ne zakople če tko u izi gas navijm pa spustim sklopko...sej pravm gume v pizdi <_< :( ...na ovinku kr rt odnaša :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje ni tok guma kriva :P bl temperatura zej mrzla guma mrzu asfalt ne prime nč...

Ja tud to sm šteu sam pr seb zravn sam useen če bi vidu mojo gumo pa kšno novo <_< ...razlika je očitna :BUA: :BUA: :BUA:

Tud temperatura ni glih taka da bi zalagu do roba!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma moje naj bi ble stare 3 leta pa naj bi blo z nimi narjenih 3600km k sm motor dubu pa so ble čist tok trde pa zlapane kt zdele k ma motor skor 6000km...pa profila je tud isto :hmm: :? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če te ne nese z ovinka je dobr :)

Ja pa še kako nese...mal bl založiš pa ga že čutš da je bolš mal bremzat pa ravnt kokr pa še mal spustit :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam pa tazadno gumo supr metzler sahara supr guma pa dost provila ma nova sam jo hit požreš. tko prime da mam tačke spodej zbrušene od asfalta :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jst mam ene goodyearove...zanč k so po moje rablene že 50k km...sam Jerry če ti kupujš kros gumo...a se boš tko like 80% po gmajn vozu ker sm se pogovarju da je kros guma zlo slaba za na cesto enako je cestna zlo slaba za u gmajno-zato bom jst lepo uzeu univerzal pou pou k se večinoma vozm po cest sam če me pa prime grem pa tud u gmajno pa bom zarad tega uzeu univerzal drgač bi pa sploh uzeu cestno...sam pol po travnkih nimam kej iskat <_< :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest se pa bojim zej k je nov zakon o katalizatorjih ker motor ga original ma sam na mojmu je pomoje u takmu stanju k da ga neb blo :cry:

T bom pa za tehnicnga moj auspuh posodu np :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

T bom pa za tehnicnga moj auspuh posodu np :P

Sej zarad auspuha nau noben problem! Na jesenicah tkoltko sam luči pa žmigovce pogledajo! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

T bom pa za tehnicnga moj auspuh posodu np :P

Ja pa si ti Jerry sigurn d maš katalizator ze not...k ti maš men se zdi mal starejši letnik(nevem točno kolk)pa lahk d ga sploh nimaš...s kerim letom pa so začel u DTjke vgrajat katalizatorje???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DT je od leta 94 al 95 skos ist model in sploh ni sprememb drugih razn barve pa zej tanovi majo podalšane blatnike. čist tanov DT je pa razred zase :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!