Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

gas gas, kaj si naredu, ko ti je WR luč razbou, al še bolje, kok €€ te je pršlo

Zej sm jo samo z salotejpam mal pritrdu da ni vsa gazovna vn padla! Vrjetn bom pa kupu u kratkem acerbisovo!! Ki je ene 14 jurjev!

14302482.jpg

Popravljeno . Popravil gas gas
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najceneje je da jo na enmu prkirplacu sam stakneš sej je itak sam z gumicam prpeta :P <---- lih to men ni dobr :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa še to:

www.dt125.de

Ful huda stran o yamahini dt 125.Gor maš vse od filmov do slik, pa še nasvete npr.:kak ga nafriziraš!!!

Pa še ena ful ful huda stran:

www.kmx-125.de

Tu maš tut vse gor!!

Fajn si oglej obe strani pa boš najdo ful dosti odgovorov!! :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce si kupis giannellija, ponavad hoces da je ucinek taprav. ce hoces, da je ucinek taprav, bos dal got kompletnega giannellija, tak da original auspuh kr pr miru pust, pa ga prodaj kao rabljen originalen del! ;)

glede blatnikov pa se mi zdi, da so odrezani res zakon, js ga tud nimam vec, je sam se tablca zadej! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede blatnikov pa se mi zdi, da so odrezani res zakon, js ga tud nimam vec, je sam se tablca zadej! B)

res je fajn vidit odrezan blatnik sam pol si cel usran po hrbtu pa ti majka teži.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm malo pozno sem se priključil, ampak vseeno. Koliko pa je vredna Yamaha DT125R stara 3 leta s cca. 10-15k km??

Prosil pa bi še za eno uslugo. Nikjer na netu nisem našel slike, ki bi prikazovala števec kako izgleda. A jo ima kdo mogoče??

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede cene ne vem, za stevec pa mislim da nekatere DTjke niti obratomerja nimajo (le stevec, par kontrolk pa basta). :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cena je ful težko tak določit:Morš videt v kakem stanju je!!

Cena pa je ka te vem okol:400.000SIT.

Lahk je več lahk pa je tut manj!!

Če iščeš motor ga išči pri:

-(Zbrisano&#33; Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)

-salomonov oglasnik

-bolha.com

Če bi jaz bil ti bi rajš zbiral med kmx, huso in ktm!če vprašaš bolj izkušenega starejšega voznika ti bo povedal takole:(jaz sn ga vprašal od lastnika ki sn kupo kmx in mi je reko takole):

SUZUKI:Je vedno korak dalje od drugih, vedno iznajde nekaj novega(suza je imela prva direktni vbrizg goriva!!)Zato je tudi kakovost zelo dobra!!

KAWASAKI:Kawe je reko da so predvsem za hitrost!!So pa tudi ZELO vzdržne zato je KAKOVOST na najvišji ravni!

HONDA:so nekje vmes med kawo in suzo je pa tut zelo dobr motor!!

YAMAHA:Je men reko da mi jo ne priporoča res je da so poceni ampak je zato tudi kakovost slabša!!

Zdaj pa me nena za besedo držite!!Jaz sn to napisal kar je on reko!Ampak jaz vseeno ostajam pri njegovih mislih in IZKUŠNJAH!!

(Je reko da si je kupo NOVO!!!Yamaho XT600E.In je po nevem kolkih km reko da je sam šov na nek hrib npr.Pohorje in mu je ppokurila 1L OLJA!!!)

Vem da se nebote strinjali z mano sam vprašajte IZKUŠENE voznike!!!!(seveda lahk izstopajo različni modeli ki so kakovostni in dobro narajeni!!Ampak to je v povrečju!)

P.S.:ZOK:Za aprilio mi ni kaj dost reko, mislim da je reko da je podobna suzi!(nisn prepričan)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj!!To je tut ful od olja odvisn!!Pa od motorja!Pa tut od lastnika kak ga španaš!

Pa saj so skor vsi motorji ful ful dobri če že ne ki preveč za današnje čaše!!Vse je odvisno kakšn odnos maš do njega!!Pa kako z njim ravnaš!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa glede vzdrževanja, kosov, popravil in druge stvari, pri katerem motorju je najceneje??

Še nekaj. A ima yamaha dt 125r električen štarter ali ne??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dt 125r nima elektronskega štarterja dt 125re ga pa ma. sej men se zi da je to edina razlika <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da so za yamaho cenejsi deli ko za kawo, k zajla za obratomer je za KMXa bla lani 5800, za DTjko pa baje pod 3 jurje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav mam jaz 2001 letnik mam še vseeno kick starter!!To pa je tut edino kar me mot na motrju!Pa še to da nimam nič in to res čist nič placa za prtlajgo!!Sam za šraufe je! :( :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene tud ful mot k ni čist nč placa gor... sej mam kufr sam ga nam mu gor skos sam zato da bi prvo pomoč not furov :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj kovček lahko montiraš kar na original prtljažnik ali je treba kupiti novo stojalo???

A prvo pomoč je treba imeti s seboj?

Še nekaj. Motor ima sedaj 11kW oz. 15KM. Ko se znebim obeh blokad (fergazer in auspuh) koliko kW oz KM bo imel.

Sedaj gre moja yamaha 110km/h s tem da ima v sebi še vse blokade. Koliko približno bo končna hitrost brez blokad?

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce gre za DTjko, naj bi mel od 24 do 28 konjev (28 z drugimi dizami), koncna pa dobrih 130 do 140.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

auspuh je najbols da kompletnega menjas z Giannellijem, tudi ce rabljenim, ni nic kaj slabsi, ce je v enem kosu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej na www.dt125.de!! :) :)

Pa če maš kaj keša si rajš kup gianeliija!!

Kolk pa maš prevoženih??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj kovček lahko montiraš kar na original prtljažnik ali je treba kupiti novo stojalo???

A prvo pomoč je treba imeti s seboj?

Še nekaj. Motor ima sedaj 11kW oz. 15KM. Ko se znebim obeh blokad (fergazer in auspuh) koliko kW oz KM bo imel.

Sedaj gre moja yamaha 110km/h s tem da ima v sebi še vse blokade. Koliko približno bo končna hitrost brez blokad?

Hvala.

za kovček rabš novo stojalo ;) prvo pomoč pa je mislm da obvezna :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!