Skoči na vsebino

Aprilia RSV Mille


CAPIROMZY

Priporočene objave

Kaj je to Yamaha?

Drugače pa imam manuale na disku, če boš rabil pomoč me kontaktiraj...

Ah...sej je že Dolenc prilepil kaj pomeni...jeahh...

Drugače so mi strici povedali da je dobro motor ogreti preden ga začneš tiščat...mogoče so strici narobe povedali.

Popravljeno . Popravil TITO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

V soboto in nedeljo sem na grobniku - če boš tam ti lahko vzamem s sabo, pa še tist kar sva od prej zmenjena.

LP ROk

Popravljeno . Popravil Kawl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobijo se sigurno :)

Jst sem jih dozdej zasledil sam pri nikolettiju al kaj je, pa ne prodaja več posameznikom, drugače pa če kje najdeš rablene, recimo na enem izmed tistih linkov jih imaš na hr strani, pač jih daš potem prebarvat. Jst sem jih našel recimo na bolhi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa ne vem, ker siguren nisem iste kupil k ti :)

Načeloma neke hude razlike ni, ampak če od blizu pogledaš se bo kje vidlo da se ne ujema čist tako kot pri originalu, ker se poliester malo skrči, pa tud odvisno kak "majster" ga je delal. Pa tud kako je narejeno, eni so kopije originalnih kosev, eni so pa taki da so 3je deli, en cel del je za zadek (nič pokrova sedeža), pa sprednja maska in del spodnje ter trebušček.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

potrebujem kakega lastnika aprillie da bi šel zmenoj gledat aprillio ki mi je zelo všeč, da bi mi svetoval in sprobal če je mašinca vredu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Danes zvedel nekaj novega o svojem motorju.

Nekje v tej temi je govora o "zdrslivi" sklopki na motorju, oziroma aprilije imajo pnevmatsko, ki ni čist zdrsliva, prime samo ko je gas na nuli.

No in govora je o tem da so jo dobili šele modeli 01+. S tem prepričanjem sem kar nekaj časa živel in tudi vozil tako, na začetku me je malo skrbelo, zato sem lepo spuščal sklopko, potem pa sem se navadil na izenačevanje gasa ob pritisku sklopke. Ampak me je na grobniku ene parkrat pošteno premetal (kar je blo sicer ql :D) samo je vplivalo na mojo samozavest pri bremzanju ker sem se bol ukvarjal z dol-šaltanjem, namesto bremzanjem.

In sem malo pogledal na internetu za kake zdrslive sklopke, ki pa so zelo drage. Med mojim iskanjem sem odkril, da jo moj motor ima.

Prav tako vsi modeli rsv, tuono in falco (stari, novi, nima veze), kar je super :OK: (za ostale ne bom trdu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je..

Tudi moj tuono jo ima...

Lahko pa povem da deluje bistveno drugače (lahko bi rekel slabše, ali pa manj občutno) kot na primer na gixerju 750 K6..

Še vedno zna malo poštemplat kolo..

Najbrž tudi zaradi večjega zavornega učinka V2 agregata.

Pa še info:

če kdo rabi poliestre za RSV do 2004 ali Tuono 03-05..PM..

na voljo vse od strehic, zaščit, oklepov, tudi tank - poliester bel ali črn, po želji karbon..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biker, iz kolkih obratov si pa že probov dol šaltat? Pa kej dodajaš gasa?

Raj videm da kdo drug sproba k jst :D

Aja pa za poliestre, se da kake slike videt kašni so?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biker, iz kolkih obratov si pa že probov dol šaltat? Pa kej dodajaš gasa?

Raj videm da kdo drug sproba k jst :D

Aja pa za poliestre, se da kake slike videt kašni so?

bom poslikal detajle ko dobim za svojega..

iz tretje v drugo pri 140 redno na Marofu..drgač pa včasih tut kje v prvo..

gasa nič ne dodajam..se mi zdi :whistle:

mal vmesnega da lažje ujameš zobnike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!