Skoči na vsebino

Barvanje skuterjev


JAN49

Priporočene objave

ma sej v prometni itak pišejo za barvo ene cifre k jih policaji pomoje sploh neznajo k so blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa računalnik pametn namesto njega..vtipka in preveri..pc zmaga,policaj pobere nagrado <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm d tiste cifre pomenjo sam rdeča al pa srebrna ne povejo pa odtenka.

kako pa jest pr barvi dosežem čim višji sijaj. nekej sm gledal neki video, da naneseš več plasti pol pa vsak nanos ful spoliraš. kakšno polir pasto bi pa to rabu. a to sploh kj pomaga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

liter pa pol preveč..če bi rad bil ziher kupi liter..Samo vedi da se barva redči...

a ti ko štrihaš barvo redčiš :eek: . sam a ne dobiš pol drugega odtenka. no kako pa to redčš, mislm kolk barve pa kolk razrečila?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

felne sem jaz samo štrihal! Drugače je pa isti princip na plastiki se mi zdi! Jaz sem kupo barvo belo pa syntol redčilo pol pa sem redčil 1:1 se mi zdi..redčit morš da se pol barva strdi! Samo je pa zaf** u pm! Nikdar več nebom sam delal ker ni najlepše ratalo! Rajše pubeci reskirajte 20k pa dajte enem majstru barvat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok pa pride barva ksne pou litre??????U bistvu bi sam 2 boka pobarvu pr gileri runner!!

Kosmac

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sem jo zadnč u spreju kupu. notr jo jhe blo 2dl, pa je blo dost za cel zadnji oklep pa še za prednjo masko. mislm da je blo 1,5 al pa 2k. nisem čist ziher. ja sem je pa metalik.

sj tam ti tko zmeša da se sama strdi, tko da ni blema. sam če pa to prvič delaš moraš vedt da boš ziher neki zajebu. :yes: sam če kupš metalik, moraš pol še sprej za sijaj nabavt. ker če sam barvaš je pol to mat način. pol pa polakiraš pa je lepo k :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa mat barva bolj privlači kot una metal... nwem... :) sm razmišlu, da bi svojga celega na mat črno prefarbu al pa na temno sivo še raje... :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ima kdo že kaj izkušenj s to mat barvo. eni malagutiji vem da jo majo original. sam to pride bol hrapavo pa ne vem kak se to kj puca. men to ne deluje glih super. ne vem no

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

jest sm zej dau barvat na črno mat pa u soboto nazaj dobim! pa lahko u soboto kej več povem pa kšne slikce sendam!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@crom: mat barva ni nič bolj hrapava, samo ne lesketa oz. se ne sveti tko kot metalic :)

@bazie: dj objavi slike, da vidmo to čudo :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pubeci ne barvat skutera ce to ni potrebno ker so sami problemi pol

bo treba ja :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Mene pa zanima če mi lahko poveste kako naj poštriham šterko pa če mi date kakšne ideje na kakšno barvo?

pa če mate kakšne ideje kaj naj predelam na stylingu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

mi lohka kdo pove koliko rabm trdilca, barve, laka kir šmirgl uglavn use da lahko začnem delat..

pa če iamte kakšne ideje na kakšno barvo naj ga poštriham..?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja najlepše pobarvano apn-jko imam jst porabu sm samo 1 sprej pink rulz

nevem preberi malo prejšne poste pa boš vidu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

študiral sm da bi dau kšno mat črno pa perlo rdečo..

aja pa kromanih feltn se neda barvat an?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah nevem po mojem se da če jih zbrusiš pole pa daš mat barvo pa čež željeno barvo pa lak

si zbrau kar doro barvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!