Skoči na vsebino

Barvanje skuterjev


JAN49

Priporočene objave

Takega spreja da bi lahko rocke dostojno pobarval in bi ostale take ne bos dobil, ker ti bo barva na rocki spokala ko jo bos prijemal .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut jst mislm da boš težko najdu kakšen sprej za gumo. Rajš kup nove ročke, bo bolš.

Popravljeno . Popravil JAN49
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut jst mislm da boš težko najdu kakšen sprej za gumo. Rajš kup nove ročke, bo bolš.

kakšno gumo???????

sej ne mislim barvat tiste gume........mislim one ročice za bremzo in kuplongo

Popravljeno . Popravil den2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja :) to pa kr navadn spray kupi pa lak tud za čez da bo dle držal ;)

sam vsen prčakuj da boš mogu čez čas vsen še enkrat barvat <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam to daj res VELIK laka prek, ker ti ga bo prej ali slej dol obrabl, pa bos mel rokavice v isti barvi... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok.....sem se odloču da bom kupil eno piksno kendacolor, pa en lak pa bom pobarval, pa pač bo kar bo :D

Raje se pozanimaj pri kakšnem avtoličarjem kaj bi bilo najboljše :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej sem kupil eno piksno kendacolor pa en lak, pa bon zdej prvo na atx-u bobarval, da vidm kakšen bo rezulta, če bo vredu, pol se spravim na rs-ko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

...sopotnikov sedez morm se dat preoblect d ne bo take kricece barve... :) ...pa leva plastika, zmigovci pa vzvratna ogledala manjkajo... .) ...aja, pa tist na blatniku je prstni odtis, ne napaka pri barvanju! B)

post-18-1082815072.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...se preoblecena armaturka - scanned, printed & re-fu*ked by me... :P

:wub:

pi es: prej je slo do 13.000 rpm in 200 km/h :D

post-18-1082815320.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudo si poštrihu. Še tok lepš je ker si sam to ustvaru. Kaj pa če ti bo šlo zdej kej počasnej :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedež za sopotnika pa obleč u modr ledr :naughty:

to, ja!! :OK: sam da najdem pravi odtenek ledra, pa bo! :yea2: ce ga ne najdem, ga bom pa mogu oblect v crno... :hmm:

@gapi: caki da masino zrihtam pa ulaufam, ti pol povem! :P grem sraufat! .) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

sem prebral celo temo,nekej je uporabnega velik postov bi pa lahko romalo v koš,če se zoku naprimer da .)

na kolk barov mate nastavljen kompresor pri barvanju?sm slišal da more bit nekje 4-6bar. bi blo priporočeno sušit na soncu oz s pečko v prostoru? pa še glede laka-sm enkrat farbal apn-a na belo,potem pa čez lakiral in čeprav je bil lak kao brezbarven,je vse na rumeno povleklo,prov grdo :BUA: sam tolk,v opozorilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na kolk barov mate nastavljen kompresor pri barvanju?sm slišal da more bit nekje 4-6bar. bi blo priporočeno sušit na soncu oz s pečko v prostoru?

Jaz bi rajsi 2 kompresorja skup priklucil da je vedno isti tlak (seveda ce nimas super specialnega da ma sam dovol tlaka .) ) Ce bos zdaj barval bi skoraj rajsi susil v prostoru sej ves jesen se bliza polno vsega sranja je v zraku...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal (res bol mal) sm pospucu temo. .)

aja, zadnji sedez imam zdaj preoblecen v crn leder (modrega nism nikjer dobil, tega sm pa zastonj dobil). .)

glede susenja je bolj priporocljiva pec. zunaj ti se kak prah kje prleti al pa listje... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal (res bol mal) sm pospucu temo. .)

glede susenja je bolj priporocljiva pec. zunaj ti se kak prah kje prleti al pa listje... :wacko:

Jaz bi rajsi 2 kompresorja skup priklucil da je vedno isti tlak

mam 50l kompresor in zacne filat,ko zrak pade pod naprej nastavljenega,tko da ni take krize.še zmer pa ne vem kolk bar je najbolš?

:OK:

barval bom v garaži in potem not naštimal pečko,ker na sonce res ne upam dat. mam glede sušenja eno slabo izkušnjo,sem pofarbal atx-a in potem kar tako mal pomedel garažo,seveda medtem ko so se platike sušile :wacko: na napakah se učimo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede barvanja: js sm plastiko (bok) CBR sam pobarvu na kompresor, kjer mi je tlak variral med 7.5bar in 5bar. Manj nism spustu k pol bi metalo kaplce :wacko: lakiranje pa ni tak problem. Je isto kukr barvanje. Pa več rok laka nanest. Meni je mojstr reku tako. Ko barvaš pobarvej plastiko v celoti na tenko plast (tako d ne prekrije vsega) pol počakej 3-5minutk in dej še eno roko. Spet počakej 3-5 minutk pa še eno (tolk rok da vse enakomerno prekrije). Nikar ne tiščat "pištole" na istem mestu več kot sekundo. Barvaj na razdalji 20-30cm. Lakiranje isto, sam med eno in drugo roko počakej 10-15 minut, pole spet še eno roko. Glej da vse lepo prekrije. Glede peči, ni potreba. Na sonce pa tudi ne stavit!!!! Js sm barvu sredi poletja (julij, zjutraj ob 5h) dokler ni blo toplo, ker če je preveč toplo se lak prehitro suši in rata pomarančasta površina. (meni je-boš vidu če se kje vidmo-navkjub vsej pazljivosti se je prehitro sušil lak) To preprečiš tako d laku in trdilcu dodaš mal več razredčila al pa mal majn trdilca. Meša pa se nekje v razmerju: lak:trdilc:razedčilo 2:1:1 oz. odvisno kašn lak je in kašn trdilc. Najbujš d prašaš majstra kjer si to kupu, al pa poglej če piše na etiketi-embalaži...

Srečno pri "predelavi" :)

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!