Skoči na vsebino

Barvanje skuterjev


JAN49

Priporočene objave

Ma zakaj kuppte motor pol ga pa hocte barvat? :? Kupte si take barve kukr vm je všeč pa bo a ne!?! :)

ne, ker ponavadi ne obstajajo ravno take barvne kombinacije, pa to....kot bi mi radi imeli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emm..

1. Lahko je skut kaj počohan in je v vsakem primeru treba plastike malo popravit pa preštrihta in valda da pol ne boš dal v isto kombinacijo... Če že štrihaš, boš nekaj fresh dal :)

2. Lahko pa ti tut malo tečna postane tvoja barva in hočeš nekaj spremembe

3. Lahko da ti že od začetka ni čisto nič všeč (ampak takrat ni blo prave barve skuta itd.) in zato preštrihaš :)

Mislim, da je to kolko tolko vse :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma zakaj kuppte motor pol ga pa hocte barvat? :? Kupte si take barve kukr vm je všeč pa bo a ne!?! :)

Najbol pametno razmislanje ja :wacko: :wacko: :wacko: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato, da je skuter oseben, ne pa da se pelješ po cesti pa vidiš 10 enakih :wacko:

Če maš Runnerja, Aeroxa al pa SR jih res vidiš na vsakem koraku. :)

Brez zamere :)

Jah, kaj kot so že pred mano povedli. Pofarbaš si ga zato da je nekaj posebnega. Jaz bi tud mel Scoota v barvi McLarna, sam ne obstaja (razen Aprilio SR sem enkrat vidu) in zaradi takšnih in drugačnih razlogov si greš farbat sesalc.

Popravljeno . Popravil Kontraband
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če maš Runnerja, Aeroxa al pa SR jih res vidiš na vsakem koraku. :)

Brez zamere :)

sej, modela tak nemoreš spremenit, ampak maš pa vseeno čisto svojo neko barvo/kombinacijo ko je noben od njih nima, pa verjetno si edini ko maš tak pobarvanega, seveda če daš nekaj izvirnega in svojega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če maš Runnerja, Aeroxa al pa SR jih res vidiš na vsakem koraku.  :)

Brez zamere  :)

sej, modela tak nemoreš spremenit, ampak maš pa vseeno čisto svojo neko barvo/kombinacijo ko je noben od njih nima, pa verjetno si edini ko maš tak pobarvanega, seveda če daš nekaj izvirnega in svojega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve, kako je s temperaturno obstojnostjo barv v sprayu (primacolor, kenda, satacolor itd...), kitov v sprayu, lakov v sprayu? Se z njimi lahko pobarva recimo zaključek izpušne cevi?

Ne bi rad, da bi nakoncu vse začelo odpadat al pa da bi kej celo zagorel  :hmm:

A so za barvanje npr. delov izpušnih loncev in podobnih stvari kakšne posebne barve?

Aja gre pa za cestni motor, ne za skuter, če ma to kej veze :)

Ok, hvala za odgovor. Kaj pa barvanje dekla (pokrov magneta na levi strani) - a je spet treba kakšno temperaturno obstojno barvo al je kakšna navadna prisma-, kenda-, satacolor vredu?

pa ne za skuter ampak cestni motor. Dekl se med vožnjo sicer segreje, sam pomojem ne tolk da bi rabil kakšno posebno barvo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če maš Runnerja, Aeroxa al pa SR jih res vidiš na vsakem koraku. smile.gif

Brez zamere smile.gif

ja bed ne :D samo vsi nena re isto v tem je čar :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nova farba :OK:  :OK:  za 13k lepše poštrihano ko novo

prej pozabil sliko..zdaj samo počakam da se lak posuši pol pa vržem gor da vidom kak bo zgledal črni

25970DSC02902-med.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To si sam štrihal???

Hudo bo :D

PS: Kaj pa plastika okrog zica??  :)

druge plastike se sušijo na drugem koncu :)

nism pa štrihal sam, sosed, ko ma praf komoro

zgleda pa hudo ja, zdaj treba samo sedeže preoblečti...bom ju3 slikal pri dnevni svetlobi, to z flashom ni pravo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ker nameravam pobarvat plastike na skuterju mam ene par uprasanj. tole temo sem celo prebral, in nikjer nisem tocno opazil kje bi pisalo kako barvo kupit za te plastike. meu bi dvokomponentno, da ni treba lakirat. ampak zdj plastike mam pošmirglane. pa me zanima a morem zdej na plastike dat plastik praimer pa potem šprickit al obratno.

barvu bom na kompresor. pa zanima me tudi ce je kdo ze barvu une notranje plastike ko so ponavadi črne, pa mal hrapave. vem da je tam drgacna plastika, nenak "mastna" mi deluje. pa me zanima tud tam kaj najprej itd.

hvala za odgovore :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če ma kdo kako povezavo na kako stran, kjer bi si ogledal ceno barve, pa to.

Zanima me kje bi dobil perla barvo. Vem da je zelo draga, sam vsejen bi blo hudo. Če ma kdo kako informacijo....prosim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če ma kdo kako povezavo na kako stran, kjer bi si ogledal ceno barve, pa to.

Zanima me kje bi dobil perla barvo. Vem da je zelo draga, sam vsejen bi blo hudo. Če ma kdo kako informacijo....prosim  :OK:

am to je taka kot pri underground? perlascent mislim da piše?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Če je plastika surova moraš dat gor plastik primer, če ne se ti bo vse skupaj odluščilo, če je na plastiki že barva tega primerja ne rabiš

2. Po nanosu primerja, če nimaš nobenih prask, daš gor šprickit

3. Plastika je na obeh straneh enaka (če je hrapava jo je potrebno prebrusiti)

4. Če je mastna jo obvezno najprej razmastiš

5. Perla barva je barva v osnovi ista kot kovinska, le da so namesto kristalov mlete školjke, dobiš jo v vsaki mešalnici barv. Glede na kovinsko barvo je dražja za +10%.

6. Če hočeš imeti perla kovinsko/barvo moraš zelo dobro pripraviti plastike, če ne se bo na en kilometer videlo, da so štrihane.

:beer1:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, hvala za odgovor. Plastike mam ze prešmirglane in so že z vodobrusnim, zdej morem pokitat pa se enkrat zbrusit, ceprav ni nikjer tk hudo da bi res rabu sprickit, ampak da bo lepse in bolj gladko.

Zdej me pa se neki zanima. Vem da so sikens barve najdrazje in tud najbolj kvalitetne, zanime me pa če kdo pozna kako "firmo" da majo tud dobre barve in koker tok poceni. A slucajno kdo ve kje v okolici celja je kak trgovina ko mešajo barve po deci in ne po liter oz. kilogram. ker bi rabu 3 razlicne barve in ne bom vsake 1 kg kupu... :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Barvo lahko v vsaki mešalcnici kupiš kolikor jaz vem tudi po dcl.

Cena barve je najbolj odvisna od trgovca.

Poizkusi pri Spektru v žalcu, te poznam pa so taki da se da vse zment.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Vse zbrusis.Potli pa sprickit gor pa se enkrat zbrusis pa gasa z barvanjem.Potli kak si pa fetik pa lak.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!