Skoči na vsebino

Barvanje skuterjev


JAN49

Priporočene objave

zadeva mi sicr ni ratala tko k bi hotu-slaba podlaga za šprickit,ki se ni dobro sušil,pregosta barva <_< ampak na delč dobr zgleda,pa pridejo še kšne nalepke pol pa bo :yea2:

post-24-1095359636.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še kar dobro pršlo. Sej itak se ne vidi tako hitro. Če prou buliš notr veš d je neki narobe. Večina klape pa sploh ne ve d je to napaka pri barvanju :huh: :grrr

nalepke pa marlboro gor nalimej in bo specialn :yea2:

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Še ena tapametnejših za barvanje: NE sušite sveže pobarvanega na prostem!

Ko se je moj thphoon odloču, da bi bil kawa-zelen (no, ko sem se jaz) in po ure in ure trajajočem šmirglanju sem ga špricnila na prej omenjeno barvo in vsa neučakana dala vse skupaj na sonček... Mater je naletelo mušic... :lol1: :ph34r:

Lp, GREENNINJA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če kdo misl da bi z električno pištolo barvau....

sej ne vem, ampak mi mamo eno doma....pa jz ne grem z njo niti pasje ute bavat :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sprica, sprica se kr nekok (mogoc mal premocno), ampak preden jo prpravis da sprica vredi, mas okol sebe ze vse zapacan, pa iz sobe kaplja ce nimas prav nastavljene... :wacko: ...za kake lesene povrsine vredi, da bi pa motor sel s tistim barvat - raje ne. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve, kako je s temperaturno obstojnostjo barv v sprayu (primacolor, kenda, satacolor itd...), kitov v sprayu, lakov v sprayu? Se z njimi lahko pobarva recimo zaključek izpušne cevi?

Ne bi rad, da bi nakoncu vse začelo odpadat al pa da bi kej celo zagorel :hmm:

A so za barvanje npr. delov izpušnih loncev in podobnih stvari kakšne posebne barve?

Aja gre pa za cestni motor, ne za skuter, če ma to kej veze :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve, kako je s temperaturno obstojnostjo barv v sprayu (primacolor, kenda, satacolor itd...), kitov v sprayu, lakov v sprayu? Se z njimi lahko pobarva recimo zaključek izpušne cevi?

Ne bi rad, da bi nakoncu vse začelo odpadat al pa da bi kej celo zagorel :hmm:

A so za barvanje npr. delov izpušnih loncev in podobnih stvari kakšne posebne barve?

Aja gre pa za cestni motor, ne za skuter, če ma to kej veze :)

Obstajajo posebni špreji za izpušne cevi. Ti vzdržijo mislim da 800 stopinj. In niti niso kaj dražji od teh navadnih, zato daj raje s tem pobarvaj, ker navadnega ti bo skurlo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstajajo posebni špreji za izpušne cevi. Ti vzdržijo mislim da 800 stopinj. In niti niso kaj dražji od teh navadnih, zato daj raje s tem pobarvaj, ker navadnega ti bo skurlo .)

Kenda Kolor črni temperaturno obstojni sprej 600° stane 1250 sit, sem ga glih kupil pred parimi dnevi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem se odločo da bom čez zimo preštriho mojega runnera!!

:D zato bi proso za kake predloge kak ga naj preštiham... na kako bravo... :?

pa rad bi da sta 2 barvi :OK:

Popravljeno . Popravil [2fast4u]
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem se odločo da bom čez zimo preštriho mojega runnera!!

:D zato bi proso za kake predloge kak ga naj preštiham... na kako bravo...  :?

pa rad bi da sta 2 barvi  :OK:

plavo-modro

joke :)

bolj žive farbe češ meti ali bolj temne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uporabi google in vpisuj besede vezane na frizirane in stajlane skuterje-boš zih kej najdu.

loh pa najdeš navdih tud pri kakšnem močnejšem motorju ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

črno belo rdeče, če pru zmešaš dobiš neverjetno lepo poštrihano zadevo :yea2: sam mal domišlije, pa ne kopirat od kšnih slik k to ni to :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bosta prevladuje naj belo je napisal, torej sklepam da obratno :) Tisti del ko mas med nogami, plastiko pobarvaj v belo pa odspredaj ko mas 3 gor, tisto v sredini pobarvaj belo, pa ročaj za sopotnika ostalo pa črno pa bi ql zgledal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je še vedno najboljša temno metal modra + svetleče srebrna :)

Drugač pa malo na www.scooter-freaks.nl poglej, pa kako kopijo kirga tam naredi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma zakaj kuppte motor pol ga pa hocte barvat? :? Kupte si take barve kukr vm je všeč pa bo a ne!?! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!