Skoči na vsebino

Peugeot Speedfight


speedbostjan

Priporočene objave

lep pozdrav

mene pa zanima, kje kupujete rezervne dele za te motorje?

bolj točno... potrebujem:

- cilinder za zadnjo zavoro, ki pride k zavorni ročki za SF I

- za v sprednjo masko mrežico in plastiko nad njo za SF II

- na desni strani, kjer pride stopalka za sopotnika... tisto plastiko nad stopalno za SF I ali II

- leva smerokaza v beli barvi ali desna v oranžni barvi za SF I ali II

- plastiko, v katero pride števec za SF I (morda paše tudi od II)

mogoče kdo ve, kje bi se dalo to dobiti? lahko rabljeno ali novo, ni pomembno

To malo poglej po teh straneh kot so scooter kit pa cilinder.si. Če pa tam ne boš našla pa idi do serviserja za Peugeot pa bo zrihto. Lahko pa tudi pogledaš če je kje kakšen razbit pa da so uni deli celi ki jih iščeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr men je končna 85 po števci...sam bi moral še frgazar naštelat da bi šov več, pa večjiga mal dat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

No vgradil bi kit v speedfight 2 LC letnik je 2003 ma pa okol 9000 kilometrov aja pa original je ribnu :trance_33_sleep:

Vgradil bi tole sam nevem če bi dal frgazar z avtomatskim čokom al ročnim?

Cilinder kit Stage 6 Sport PRO Peugeot LC Cilinder kit Stage 6 Sport PRO Peugeot LC*** 143.40€

Vplinjač DellOrto PHVA 17,5 Minarelli (elektro čok) Vplinjač DellOrto PHVA 17,5 Minarelli (elektro čok)*** 55.76€

Sesalni sistem -BGM PRO V2- Peugeot 50cc (vertikalni cilinder) - d=23mm Sesalni sistem -BGM PRO V2- Peugeot 50cc (vertikalni cilinder) - d=23mm 22.9

(tole je naj bi blo potrebno da frgazar paše gor)

Auspuh mam pa že Yasuni R naj bi biu eden najbolših za sport kite..

Kok konjeu bi meu prbližn s temle okol 9-10?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no mene pa zanima kere blokade ma sošolc še v peđoju?

on je kupu novga peđoja sp2, in se vozu doklr ni nabrav 500km pol je pa daw motor odblokerat.

motor nima čist nč bolših pospeškov, končno ma pa zlo mal višjo (MAX v dolino 70kmh)

zdej me pa zanima kje ma še blokade

kolkr jst vem ma 2 eno med cilindrom in izpuhom

drugo pa na variomatu (sam mislm d je dav to blokado mehanik vn)

ma še kje kšno blokado? aja pa kaj je točn tista slepa cev na orginal avspuhu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa še to kako sploh lahko pr tem fuknjenm peđoju pridš do spodnega šravfa za izpuh?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slepo cev je treba odžagat čist pr izpuhu (krivini) in nato luknjo z neko ploščico zašvasat, potem pa slepo cev nazaj našvasaš tam kot je bila (da ni sumljivo za polcaje), še bolj enostavno pa je kupit drug izpuh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do druge matice na auspuhu pa lahko prideš z gedoro tamalo pa podalšk tamau dej gor :doze:

Drugač pa kup en športn auspuh pa mislm da maš še katalizator notr.. če boš meu original auspuh najbnol da neseš serviserju odstrant blokade...(če neznaš auspuha odšraufat tut tega ne boš znou pomoje :huh: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pob jst sm prerezov več avspuhu kulkr si jih ti sploh vidu!

ne sam h taspodni matici je problem zravn pridt z roko kr je premalu placa, ampak bom že nekaku pogruntov

pa vem da ma orginal avspuh katalizator v resonanci, sam za tisto slepo cev mi ni blo čist jasn.

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tud če boš dal stage6pro not morš menjat, pa tud če boš naroču prek cilindra uzam še ležaje SKF C4 zraven ker so močnejši bolj. Če pa uzameš DR EVO kit pa sam menjaš ležaje pa bi moralo držat tud z org blajerco. Če pa maš dnar pa uzam buljšo bljajerco da je ziher. Ta frgazar ti je pa za minarelli ti pa maš peugeot. Uzameš 19 frgazar, pa stage6 sesalni sistem pa dize od 72-98.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kšna razlika med polinijem pa DR ?

Pa kok bi kej šlo s temi deli:

Cilinder kit 70cm D.R. EVO2 Peugeot LC Cilinder kit 70cm D.R. EVO2 Peugeot LC*** 129.42€

Sesalni sistem -BGM PRO V2- Peugeot 50cc (vertikalni cilinder) - d=23mm Sesalni sistem -BGM PRO V2- Peugeot 50cc (vertikalni cilinder) - d=23mm 22.90€

Sistem za hladen vžig STAGE6 - 150cm Sistem za hladen vžig STAGE6 - 150cm*** 10.82€

Vplinjač BGM PRO PHBG 19- CS=23mm Vplinjač BGM PRO PHBG 19- CS=23mm*** 58.70€

Set ležajev in semeringov SKF C4 Peugeot Set ležajev in semeringov SKF C4 Peugeot*** 32.52€

Zračni filter Malossi E5, AW=32mm, krom (box) Zračni filter Malossi E5, AW=32mm, krom (box)***

Izpuh Yasuni R alu Peugeot Izpuh Yasuni R alu Peugeot*** 181.00€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti ne. Pa sesalni sistem uzam od stage6. Če boš uzel uzam to:

Cilinder kit 70cm D.R. EVO2 Peugeot LC__________ 129.42€

Set ležajev in semeringov SKF C4 Peugeot________ 32.52€

Izpuh Yasuni R alu Peugeo____________________ 181.00€

Sesalne šobe set -BGM PRO Dellorto 5mm- (75-98)_ 15.83€

Sesalni sistem STAGE6 - Peugeot, Honda_________ 42.14€

Vplinjač Dellorto PHBG 19 DS Racing (BE)_________ 78.65€

Variomat Malossi -MULTIVAR 2000- Peugeot______ 63.50€

Jermen Malossi X Kevlar Peugeot________________31.58€

Zračni filter Malossi E5, AW=32mm, črn (box)_____ 19.06€

Pa sistema za hladni vžig po mojem ne potrebuješ. Šlo bi pa kakih 105-110km/h po števci, mogoč kej več.

Popravljeno . Popravil andro007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 5 tedne pozneje...

Hello

Torej kot je razvidno iz naslova teme je skuter zaribal. In ker je že kar nekaj časa od mojega zadnjega popravljanja 2T motorja in tudi opravka z zaribanimi deli, me zanima vaše mnenje ali je cilinder (bat je samo še za smeti) primeren za nadaljno uporabo z novim batom in obročki, brez kakršnega koli honanja na nadmero.

post-20238-007763500 1281978211_thumb.jpg

post-20238-013885200 1281978329_thumb.jpg

post-20238-092556300 1281978436_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello

Torej kot je razvidno iz naslova teme je skuter zaribal. In ker je že kar nekaj časa od mojega zadnjega popravljanja 2T motorja in tudi opravka z zaribanimi deli, me zanima vaše mnenje ali je cilinder (bat je samo še za smeti) primeren za nadaljno uporabo z novim batom in obročki, brez kakršnega koli honanja na nadmero.

samo bat sornik pa igličnega menjaj...jas mam v rs še hujši cilinder pa gre kot mora:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo bat sornik pa igličnega menjaj...jas mam v rs še hujši cilinder pa gre kot mora:rolleyes:

A ti to res? Ali je mišljeno s pridihom sarkazma? :unsure:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni.

Pred kratkim so mi hoteli ukrasti skuter vendar sem pravočasno opazil ter preprečil krajo ključavnica je bila že prevrtana in odstranjena tako da sem naročil novo na cilinder.si dobil sem to ključavnico(KLIK) zraven pa ni bilo navodil :headbang: tako da nevem kako jo je treba vezat če kdo mogoče ve in je že menjal bi prosil za pomoč. :surrender: Skuter je znamke peugeot speedfight 2 in je letnik 2003.

Najlepša hvala.

post-7624-059354300 1287342137_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil speedfight2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

živjo!

zanima me ali se na skuteju da naštelat vžig in kako se to stori.

(speedfight AC)

hvala

Vžig se štela samo na starejših motorjih s platinami.Pri novejših pa impulz za vžig daje impulzator(halodajalec) za vse ostalo pa poskrbi elektronika, ki spremeni predvžig na osnovi števila impulzov - obratov motorja, kolikor več impulzov(obratov)toliko več predvžiga v prostem teku pa je skoraj nula ali strokovno ZGMT (zgornja mrtva točka). :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala, ker na elektriko se ne spoznam nič.

pa je možno da se ta elektronika uniči na ta način, da recimo dela preveč predvžiga?

motor mi namreč dela s polovično močjo (kompresija je dobra, uplinjač in filter sta čista, valjčki so novi).

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!