Skoči na vsebino

Peugeot Speedfight


speedbostjan

Priporočene objave

Lep pozdrav.

Imam pa 1 problem z Speedfightom. In sicer mi žmigavci delujejo kak se jim zazdi. Nekaj caša normalno utripajo nato pa spet gorijo itd... Kot da bi gledal lightshow. To se pa dogaja samo ko motor laufa. Če dam samo kontakt delujejo normalno.

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko dam samo kontakt delajo ok. Ko moped vžgem pa kak se jim zazdi. :hmm:

to je pr men delalo neki časa......ko je bil motor v nižjih obratih so samo svetli, ko pa pr višjih pa so utripali.......sem pelal na sevis, naj bi bila kriva elektronika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej jst mam speedfight2 x-race(športn model)....pa mi šu 95km/h....zdj k mam pa blokade not pa mi gre 68km/h....pa se veda mam gianelli....tak d ne wem zkaj je tvoj tak počasn....mogoč maš eš kašno blokado not :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja....sj res...jst mam tut en problem...am...ko ga užgem mi recimo na začetku mal cajta fino pospešuje....pol pa ko pridm recimo do križišča pa hočm spelat pa začne crkovat(sam nkol necrkne,sam nikamor ne potegne)....pol morm mal na mestu stat pol pa lpo dalje....sam pol ko se neki cajta vozm to ne dela več...pa en frend mi je reku d je neki mogoč na diodah al pa platinah narobe...mogoč akumulator??...kaj vi mislte....HVALA :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, vedno segrej skuter predn se boš vozo s polnim gasom :) kak kilometer ga moreš lepo počasi da se segreje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja....sj res...jst mam tut en problem...am...ko ga užgem mi recimo na začetku mal cajta fino pospešuje....pol pa ko pridm recimo do križišča pa hočm spelat pa začne crkovat(sam nkol necrkne,sam nikamor ne potegne)....pol morm mal na mestu stat pol pa lpo dalje....sam pol ko se neki cajta vozm to ne dela več...pa en frend mi je reku d je neki mogoč na diodah al pa platinah narobe...mogoč akumulator??...kaj vi mislte....HVALA :cry:

Pomoje se fedrce na sklopki segrejejo pol pa so preveč raztezljive in skuter začne "morit". Torej, pojdi po nove trde fedrce ;)

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje se fedrce na sklopki segrejejo pol pa so preveč raztezljive in skuter začne "morit". Torej, pojdi po nove trde fedrce ;)

če pa je reko da mu ravno ko se segreje to ne dela več, nevem no, meni je to prej skoz delalo pa so mi na servisu rekli da mi je fergazer zalivo kr je blo nekaj zvito .) :angry: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje je fergazer, ker meni se je nekaj časa podobno dogajalo ko ni bil segret, pa tudi nimam vredu nastavljenega fergazera. Sem se ustavo pa če sem pol dal pune po gasu ga je zadušilo... :hmm: najboljše pa je da ga pelješ na servis ja .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='2 May 2004 @ 09:54'] Bi se dalo dobit kaj takega za peugeot speedfighta?

radrotcarbongross.jpg

Ni problema. Ti daj meni vodno pumpo, kiler, cevi .... jaz pa tebi mojo veternico :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo jaz bi tui nekaj taega rabo kr mam tud AC .) pa newem kak bo poleti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo jaz bi tui nekaj taega rabo kr mam tud AC .) pa newem kak bo poleti...

tale vetrnica je čist ista kot ona navadna, samo da je pač druge barce .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tunescoot.de piše da naj bi bla ta veternica samo za Minarelli motorje. Ve kdo mogoče ki bi se to dalo dobit za speedfighta :D

Aja pa še opis samo je pač v nemščini :P

Dieses Lüfterrad ist für stark getunte, luftgekühlte Motoren empfehlenswert, da es größere Schaufeln hat, somit mehr Luft fördert.

Der optische Effekt ist nicht zu unterschätzen. In Kombination mit unseren eloxierten oder carbonfarbigen Gebläsekästen bietet es ein nettes Gimmick das man nicht oft sieht.

Lieferbar für liegende Minarelli AC Motoren.

Unbedingt gewünschte Farbe angeben!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ful so lepe tote veternice, samo... se itaq ne vidi če je še ona plastika gor. Edino vredi je če je res to kar piše da bolj hladi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta veternica je za mocno navite zracno hlajene motorje priporocljiva ker ima velike lopatice ki zajemajo tudi vec zraka....

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brezveze to, te si rajše narediš usmerjevalnik tak ko ma _OKI_ :) je večji učinek 100%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brezveze to, te si rajše narediš usmerjevalnik tak ko ma _OKI_ :) je večji učinek 100%

Emm jaz bi rabo to ker se mi je veternica zlamala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh, te pa orginal veternico pa pol usmerjevalnik ne :D

ja, tako kot ma oki narejeno na typhoonu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!