Skoči na vsebino

Peugeot Speedfight


speedbostjan

Priporočene objave

bom probal to samo meni se zdi se vedno da je problem v zaugu ker pol ko vzge ko mu das gas hoce ugasnit dokler se nena malo segreje

je pa se en problem in sicer ce se potem malo ne peljes se pravi ga v stangasu postis da se segreje potem potegne samo olje in tak zakadi da je joj

LP

hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti je dolgo stal v garaži, se pravi da ga nisi nič kurblal pa to?

Če je, pol ti kadi ziher od tega.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom probal to samo meni se zdi se vedno da je problem v zaugu ker pol ko vzge ko mu das gas hoce ugasnit dokler se nena malo segreje

je pa se en problem in sicer ce se potem malo ne peljes se pravi ga v stangasu postis da se segreje potem potegne samo olje in tak zakadi da je joj

LP

hvala za odgovore

to je pr vseh da k je hladn se loh zgodi da noče v prvo vžgat in ko vžge če daš gas noče potegnt pa kadi full pa cuka pol je pa normaln k je ogret

:lol1: jz sm tud na začetku zime se full muču k ni užgov k sm vedno dav še mal gasa pol pa ni hotu užgat :lol1:

Popravljeno . Popravil k&4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom probal to samo meni se zdi se vedno da je problem v zaugu ker pol ko vzge ko mu das gas hoce ugasnit dokler se nena malo segreje

je pa se en problem in sicer ce se potem malo ne peljes se pravi ga v stangasu postis da se segreje potem potegne samo olje in tak zakadi da je joj

LP

hvala za odgovore

ce das gas, po izklops zaug :) Pust ga ene 10-15 sekund, da se mal zlavfal, pol pa pol mal dodaji gas.

Glede uziganja pa: tut men ni hotu na zacetku, ko je bil se nov, takoj uzigat, mozno, ker sem mel svinsko svecko, ker sem en grd olje not vlil (en sranje od petrola za kosilnice (al neki) :OK: ). Spuci svecko pa bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='4 Feb 2004 @ 15:08'] ce das gas, po izklops zaug :) Pust ga ene 10-15 sekund, da se mal zlavfal, pol pa pol mal dodaji gas.

Glede uziganja pa: tut men ni hotu na zacetku, ko je bil se nov, takoj uzigat, mozno, ker sem mel svinsko svecko, ker sem en grd olje not vlil (en sranje od petrola za kosilnice (al neki) :OK: ). Spuci svecko pa bo.

men tud zdaj ko je mrzlo nena vžge zdaj v prvo, tko da najprej cel akumolator spraznim, pol pa komaj.......akumolator pa je itaq že zanič, tko da ko se mi ne da z njim zajebavat se sam v grabo spustim pa je :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene pa zanima ce kdo prodaja zadnji del za speedfighta, cela luč + oklep (sam zadnji deu), ali pa če kdo ve ke bi to dobu...Mogoce ksne stacune u Trstu, pa ce ma kdo ze kej izkusenj da je to kupoval nej mi pls pove kako stacuno tm pa kolk to kej stane?

Lp .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

:huh: Tudi meni ne vžge, če dalj časa stoji, po moje bencin izhlapi iz fergazerja in potem samo olje ostane - zato ga pa moraš tk dolgo vžigat da se spet olje raztopi .

Ne vem , al je to od olja tudi odvisno, mam Valvoline - en mi je rekel , da je kvalitetno. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:huh: Tudi meni ne vžge, če dalj časa stoji, po moje bencin izhlapi iz fergazerja in potem samo olje ostane - zato ga pa moraš tk dolgo vžigat da se spet olje raztopi .

Ne vem , al je to od olja tudi odvisno, mam Valvoline - en mi je rekel , da je kvalitetno. :doze:

To za olje ne vem če bo dražalo. Ker olje se vbrizgava prek oljne pumpe, pa še to pride not na izhodni luknji v sesalno koleno. Tak da verjetno ni olje ostalo v fergazerju. Probaj s nožnim enih 20 x ritmično in močno kurblat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Saj to hočem povedat, da ne vžge prvič al pa drugič al pa tretjič; ampak šele po dvajsetem al pa tridesetem poskusu - to me jezi :angry:

Pa še en problem mam - mam lanskega Speedfighta, pol mi pa nekje pri 1/3 gasa začne od zadaj nekje nekaj tk ropotat(nekaj vibrira al kaj) kot da bi blo kaj odšraufano- sem bil na servisu (na 500 km) pa je rekel da ne ugotovijo nič-da je to značilen zvok za Speedfighta-matr sem bil jezen.

Zdaj pa ne vem al sem jest tk zakompliciran al pa sem kupil moped z integrirano ropotuljico. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vrjetn oboje :huh: ti si bl občutliv na ropotanje in tvoj motor mal bl ropota :hmm:

sj to je itak pr vseh tko :( men se pa na sprednem koncu pr določenih obratih začne ropotat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam speedfighta pa mi je tut ropotal. ampak smo pol ugotovil da se mi je odlomu del blokade in je skakal po avspuhu <_< BTW: a proda kdo prtljažnik(un pod sedežem) za speedfighta2?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce mas cas pa ti ni tezko preveri malo plastike ce so vredi zasraufane :hmm:

Sej verjetno cujes al bobni kot da plastika vibrira al kaki plehec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam en vlki problem. Kolega ma speedfight2. Ker mora na tehničnega sma dala noter blokado (v variomat). Skuter pa gre še vedno 75 po števcu :cry: :cry: Res ne razumem kak je to mogoče.. blokado sma dala prav noter ker mam jaz tudi speedfighta pa sem že dajal v svojega blokado. Je pa to edina blokada ki je ven vzeta.

Mogoče ve kdo kak je mogoče da gre skuter tolko čeprav je blokada noter? Meni ni več nič jasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko vzames blokado ven se se ta sama odblokira in nikol vec ne deluje pravilno. s tem ko sta nazaj dala blokado sta za vedno unicila skuter ki vec nikamor ne bo sel in sele ko bosta spet ven vzela bo sel 50 normalno naprej, ker so ti novi speedfighti tako narejeni da ko to nardis se sfuka elektrika in ne dopusca vec obratov, tako da je treba kupiti nov kit, avspuh, fergazer, elektriko, plastike, valjcke in bilanco. ko to storis pa ti leti normalno naprej. pa se kaksen variomat mogoce treba kupit :)

no, brez heca...verjetno ma se ven vzeto blokado iz izpuha. najboljse da to ki je zdaj not ven vzameta pa samo vstavita podlozko s cisto malo luknico med zacetek izpuha in cilinder da bo pretok zelo majhen in hitrost izredno nizka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe :D ja saj to tudi nameravama naret ker drugo ne preostane samo mi še vedno ni jasno kak lahko gre tolko skuter z blokado v variomatu. Auspuh je pa orginal gor pa tui nima tiste slepe cevi pa se nič ne vidi da bi blo kaj bek rezano al pa kaj... Blah neki čudni skuter :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probaj ga na dynojet postavit, da vidiš kolko leti :) Pol ga pa tiši domov :D

Eh, zajebancija :( Najboljše je elektronsko blokado kupit pa maš mir s podložkami, dokler skuter ne zruži pa iz njega nardiš kosilnico ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sploh obstaja kaka blokada za speedfighta2, ki po moznosti dela ? ker omejevalc obratov menda ne dela :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='14 Mar 2004 @ 11:39'] a sploh obstaja kaka blokada za speedfighta2, ki po moznosti dela ? ker omejevalc obratov menda ne dela :unsure:

Mislim da bi moral delat. Saj ni nič posebnega kot drugi skuterji :hmm: Priklopiš na elektroniko pa je to to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj folka je govorilo, da na SFjih to ne dela. Zakaj, nimam pojma. Bojda je nekdo to dal v motor, nakar ni delalo. Peljal je se na en servis vse skupaj, da bi usposobili, a iz tega ni bilo nic.

Krneki vglavnem. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!