Skoči na vsebino

Ogrevane rokavice, ročke?


klimbra

Priporočene objave

Naročil baterijsko ogrevane rokavice iz čungačunga.

Cena je bila 54€…

Poročam ko pridejo in jih stestiram. Rok dobave 21 dni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem se (po 10 letih razmišljanja :P) odločila za grelne rokavice. Od Kitajca ne upam vzeti :blush: zato me zanima, če imate kakšno priporočilo glede znamke? Seveda ne želim ohlapnih smučarskih rokavic, ampak moto rokavice s primernimi zaščitami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, BolhA^ pravi:

Tudi jaz sem se (po 10 letih razmišljanja :P) odločila za grelne rokavice. Od Kitajca ne upam vzeti :blush: zato me zanima, če imate kakšno priporočilo glede znamke? Seveda ne želim ohlapnih smučarskih rokavic, ampak moto rokavice s primernimi zaščitami.

Če počakaš, da pridejo moje, si jih lahko ogledaš in probaš... Glede na to, da si z obale, ne bo problem...Ti javim na Pm, ko pridejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 3. 3. 2016 at 12:51, MiNa pravi:

Hiter test poceni variante grelcev.

Poročam po montaži kako se obnese.

A si sprobal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo rabi ogrevane ročke, imam naprodaj Hein Gericke, za njih jih izdeluje Oxford, rabljene so par 1000km in niso bile prilepljene

IMG_2857.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, sayo pravi:

Če kdo rabi ogrevane ročke, imam naprodaj Hein Gericke, za njih jih izdeluje Oxford, rabljene so par 1000km in niso bile prilepljene

IMG_2857.JPG

Cena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, sunnygirl pravi:

Pa sej ves, zenske ful prej zebe :)

Nič ne vem, pri 2 stopinjah bi bilo tudi meni mraz...z ali brez ogrevanih ročk. :)

...si pomislila na toplejše rokavice, ščitnike za roke...? te "novotarije" so po moje samo biznis :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 11. 10. 2016 at 10:15 AM, C eagle said:

Če počakaš, da pridejo moje

Nisem zdržala :P

Klan..jpg

Klan, 50€, priklop na vtičnico, batarije pa je možno dokupiti posebej.

Upam, da ne bom pristala v časopisu pod rubriko Nenavadne moto nesreče :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, KNNMS pravi:

A si sprobal?

Na motorju še ne...

Pri ogrevanih ročkah morajo biti rokavice dovolj tanke, da sploh kaj pomaga in seveda ščitniki, da preprečijo ohlajanje iz zgorjnje stani prstov.

Za pravo zimo so pa tako dobri edino "mufkoti".

http://www.webbikeworld.com/r5/barkbusters-blizzard-hand-guard-review/barkbusters-blizzard-review.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, sunnygirl pravi:

Ksnih 35€? 

Pa cist prou si napisu dal. K kok bi pa dala bi se mal cudn slisal ;)

AAAA ti si punca, OK zmenjena, več na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, BolhA^ pravi:

Nisem zdržala :P

Klan..jpg

Klan, 50€, priklop na vtičnico, batarije pa je možno dokupiti posebej.

Upam, da ne bom pristala v časopisu pod rubriko Nenavadne moto nesreče :slap:

sem razmišljal tudi sam o teh,ki se priklopijo na 12V Pa me ne prepriča kabel, ki visi z mene na motor. Če hočeš kaj po čeladi, komu pomahat..

Razen, če nebi speljal skozi rokave do pasu,pa potem tam priklopil.

Drugače pa, naj ti služijo :D

Mraz je huda stvar in res prov grize...:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, MiNa said:

Na motorju še ne...

Pri ogrevanih ročkah morajo biti rokavice dovolj tanke, da sploh kaj pomaga in seveda ščitniki, da preprečijo ohlajanje iz zgorjnje stani prstov.

Za pravo zimo so pa tako dobri edino "mufkoti".

http://www.webbikeworld.com/r5/barkbusters-blizzard-hand-guard-review/barkbusters-blizzard-review.jpg

 

Ogrevane ročke v kombinaciji z mufkoti so super in rešujejo situacijo tudi pri zelo nizkih temperaturah. Do par stopinj pod nič pa so samo ročke dovolj. Če imaš gor npr. ščitnike, kot enduro motorji, toliko bolje. Se mi je že dogajalo, da sem ogrevane ročke prižgal tudi poleti, ko se mi zvečer ob ohladitvi ni dalo menjati rokavic ali ob dežju, ko so rokavice premočile. Skratka, meni so ogrevane ročke nekaj kar moram in želim imeti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, vandrovec pravi:

Nič ne vem, pri 2 stopinjah bi bilo tudi meni mraz...z ali brez ogrevanih ročk. :)

...si pomislila na toplejše rokavice, ščitnike za roke...? te "novotarije" so po moje samo biznis :hmm:

Ščitniki bi na mojemu čudno oz grdo izgledalo. Rokavice mislim da mam kr tople, so iz goretex-a. Ma sprobam ogrevane rocke....slabse kot je ne more bit :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, sunnygirl pravi:

Ščitniki bi na mojemu čudno oz grdo izgledalo. Rokavice mislim da mam kr tople, so iz goretex-a. Ma sprobam ogrevane rocke....slabse kot je ne more bit :)

Goretex ne vpliva na toploto ....mislim  :blush:

Razen, če dežuvlje :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 hours ago, C eagle said:

sem razmišljal tudi sam o teh,ki se priklopijo na 12V Pa me ne prepriča kabel, ki visi z mene na motor. Če hočeš kaj po čeladi, komu pomahat..

Razen, če nebi speljal skozi rokave do pasu,pa potem tam priklopil.

Drugače pa, naj ti služijo :D

Mraz je huda stvar in res prov grize...:blush:

Kabel se vedno spelje pod podlogo jakne. Pa fajn je povezat na način, da če se spozabiš, da si povezan, in sestopiš z motorja, se konektorji sami shakljajo ter ne povlečeš motorja za seboj :blush:

Običajno rokavice na baterije zdržijo cca 2h in grejejo manj močno.

Mene je cena prepričala :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, sunnygirl pravi:

Ščitniki bi na mojemu čudno oz grdo izgledalo. Rokavice mislim da mam kr tople, so iz goretex-a. Ma sprobam ogrevane rocke....slabse kot je ne more bit :)

Revma na stara leta je :devil:. Jaz vem zakaj.

Ščitniki na MT07 motor moje :inlove:.

Image1.jpg

ogrevanje pa še "pride"...

Popravljeno . Popravil MiNa
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, MiNa pravi:

dobro pa varuje tudi ročke ne samo roke...

Se strinjam. Ma na enih motorjih (npr enduro al pa na gs-u take rocke izgledajo ok. Na mojemu mislim da ne bi izgledalo ok. Zato bi ze raj take kot si enkrat prej podal link ki so iz "blaga", ko-če bi jih kupila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!