Skoči na vsebino

Potovanja z Zvonetom Šerugo


MOTOVILC

Priporočene objave

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Jaz sem eden tistih , ki tudi pizdi , ampak upravičeno in večkrat argumentirano zato ne posplošuj.

Moj izkušnje so, da z pizdenjem po servisu dosežeš ravno konta učinek. Največkrat serviserji niso nič krivi in morajo poslušati zaradi drugih.

Za servis velja zlato pravilo, lepa beseda lep prostor najde.

 

Če se meni kdo pizdi in pljuva po blagovni znamki, skoraj nima možnosti, da mu bo reklamacija upoštevana, sploh pa če je sumljiva.

Če pa že, bo čakal vsaj 40 dni na popravilo.

 

P.S. K sreči ne delam z BMW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kaldu pravi:

Moj izkušnje so, da z pizdenjem po servisu dosežeš ravno konta učinek. Največkrat serviserji niso nič krivi in morajo poslušati zaradi drugih.

Za servis velja zlato pravilo, lepa beseda lep prostor najde.

 

Če se meni kdo pizdi in pljuva po blagovni znamki, skoraj nima možnosti, da mu bo reklamacija upoštevana, sploh pa če je sumljiva.

Če pa že, bo čakal vsaj 40 dni na popravilo.

 

P.S. K sreči ne delam z BMW

Jaz sem serviserja hvalil , grajam višje nad njim . KTM motor mi je super . Kaj boš ti upošteval in kaj ne če je upravičeno ti bo povedal moj odvetnik , če bi imel s teboj problem .

p.S. otroku podobno , samo reci da moj ati ni cool pa sem skregan in ti bom nagajal ...odrasti !

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 26. 2. 2019 ob 17:59, MiNa pravi:

Odvisno so se odvili vijaki ali se je odlomil?

Vprašanje za pravnika ne mehanika. Sicer bo zadevo popravil mehanik reševal pa pravnik...

pri novem motorju z garancijo nekaj odpade ? baje to na prvem servisu nekje med 1000 in 3500km morajo preverit.. 

osebno mi je vseeno ali je odpadel vijak, ali je počila plastika .. proizvajalec - taisti , ki je pooblastil pooblaščen servis , da v njegovem imenu opravlja vsa opravila - je dal garancijo , da bo vozilo delovalo v garancijskem roku brezhibno ob upoštevanju vseh zahtevanih opravil , ki jih je dolžan lastnik opraviti v garancijskem roku. 

Ob 28. 2. 2019 ob 9:04, Gaunar Jokl pravi:

Če se prov spomnim so na tem Suzukiju zelo švasali nosilce kufrov ...

je pa res , da dandanes , ko polomiš alu nosilce kovčkov navkljub vsemu internetu težko najdeš sredi vukojebine nekoga , ki bi imel aparat za varjenje aluminija..

ja da se aluminij zavariti tudi avtogeno, če imaš pravilen dodajni material..ampak močno dvomim , da to tam nekje daleč obvladajo.. 

železo je zakon ..

pred 16 urami, DAMI34 pravi:

sam a mu tut okrog BMW vse verjameš?

In pazi, preber svoj stavek, pa namesto "snecer" vstavi poljuben nicname in namesto blagovne znamke motorja, tisto znamko, ki lastniku pritiče.

Je kaj razlike?

Pa pošteno povej. :D

pust me na mir.

pred 16 urami, MiNa pravi:

Sem raje popravil sam kot se nategoval z nekom iz servisa, pa ne z mehanikom....

ni problem v gumici.. problem je v tem zapisu : "Pin je že bil rahlo rjast." ...... če bi bil pin iz dobrega materiala teh problemov ni. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, boych pravi:

No lahko bi kaj napisal tudi o Selmarju in BMW-ju ampak za to so druge teme ... :)

Pa deli tvojo izkušnjo tudi z nami. Morda bo komu koristila. V primerni temi seveda.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Kmet2 pravi:

Jaz sem serviserja hvalil , grajam višje nad njim . KTM motor mi je super . Kaj boš ti upošteval in kaj ne če je upravičeno ti bo povedal moj odvetnik , če bi imel s teboj problem .

p.S. otroku podobno , samo reci da moj ati ni cool pa sem skregan in ti bom nagajal ...odrasti !

Več kot 50 % garancijskih popravil se odobrim, kljub temu, da to niso. Pač zaradi ljubega miru. Ko pa začne nekdo težiti...…..

Če servis zavrne garancijsko popravilo, je na strani kupca do dokaže nasprotno. Odvetnik je dober samo za grožnjo, potrebna je tožba in mnenje sodnega izvedenca. V moji branži bi težko našel sodnega izvedenca, ki ve več kot serviser.

Verjemi, da v skoraj 30 letih še nisem imel tožbe zaradi zavrnjene garancije. Groženj kolerikov pa mesečno...….

 

P.S. Odrasel sem že, in mi je vseeno kakšen je tvoj oče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, thumper said:

pri novem motorju z garancijo nekaj odpade ? baje to na prvem servisu nekje med 1000 in 3500km morajo preverit..

Bodmo natančni. Motor ni bil več nov, dec ga je že pelal na turo, k večini foruma pomeni 2 sezoni. Okrog Grčije. V BIH mu je že skor razpadu zadnji bicikl. To je saniral, pred odhodom na veliko pustolovščino, pa je pisaril okrog, kdo bi mu motor pripravil za na pot, pa da ni blo odgovora.....A je sploh pelal komu? ne zvemo. Je pa pisal, de je Grška tura motor fino razlahljala.

 

Je hudič, gobcat po fejcbukih, Ko se sestavi redosled, manevrski prostor za prebacivanje brige izgine......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Kaldu pravi:

Več kot 50 % garancijskih popravil se odobrim, kljub temu, da to niso. Pač zaradi ljubega miru. Ko pa začne nekdo težiti...…..

Če servis zavrne garancijsko popravilo, je na strani kupca do dokaže nasprotno. Odvetnik je dober samo za grožnjo, potrebna je tožba in mnenje sodnega izvedenca. V moji branži bi težko našel sodnega izvedenca, ki ve več kot serviser.

Verjemi, da v skoraj 30 letih še nisem imel tožbe zaradi zavrnjene garancije. Groženj kolerikov pa mesečno...….

 

P.S. Odrasel sem že, in mi je vseeno kakšen je tvoj oče.

Sej ne zahtevam nekaj kar mi ne pripada , ampak samo tisto za kar sem plačal . 

Preberi si cvetke , ki sem jih opisal v eni temi o krampih , nič nisem želel ,samo to kar mi pripada ? 

 

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Kaldu pravi:

Več kot 50 % garancijskih popravil se odobrim, kljub temu, da to niso. Pač zaradi ljubega miru. Ko pa začne nekdo težiti...…..

Če servis zavrne garancijsko popravilo, je na strani kupca do dokaže nasprotno. Odvetnik je dober samo za grožnjo, potrebna je tožba in mnenje sodnega izvedenca. V moji branži bi težko našel sodnega izvedenca, ki ve več kot serviser.

Verjemi, da v skoraj 30 letih še nisem imel tožbe zaradi zavrnjene garancije. Groženj kolerikov pa mesečno...….

 

P.S. Odrasel sem že, in mi je vseeno kakšen je tvoj oče.

Kaj ti sam sebe promoviraš? Zakaj ni poklical ženo in rekel, da ne bo roba prišla pravočasno in naj sama pride v Celje po robo, da bo lahko možu pravočasno prinesla robo. V servisu govorimo samo, da je od ostalih bmw dilerjev za več kot 100% dražji, pa se sklicujejo na bmw norme-čudno.

Selmar lahko zelo dobro rešuje reklamacije tako kot ti. Samo v tem primeru bolj počasi in do kupca nekorektno.

Boš sedaj bolj razumel naše pizdenje do Selmarja!!!

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, solorider pravi:

Kaj ti sam sebe promoviraš? Zakaj ni poklical ženo in rekel, da ne bo roba prišla pravočasno in naj sama pride v Celje po robo, da bo lahko možu pravočasno prinesla robo. V servisu govorimo samo, da je od ostalih bmw dilerjev za več kot 100% dražji, pa se sklicujejo na bmw norme-čudno.

Selmar lahko zelo dobro rešuje reklamacije tako kot ti. Samo v tem primeru bolj počasi in do kupca nekorektno.

Boš sedaj bolj razumel naše pizdenje do Selmarja!!!

Ne rabim promocije, niti nasvetov glede poslovanja.

Glede Selmarja, nekaj let nazaj sem naročil pri njih rezervni hidravlični bowden sklopke in tesnila za glavi. Vedno vse dobil in po nižji ceni kot pri AC Cosmos. V AC Cosmos me je serviser celo prepričeval (na osnovi prometnega dovoljenja), da imam mehansko sklopko, ne hidravlično.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kaldu pravi:

Dami, serje ga Zvonko. Osebno nimam nič od Selmarja, se pa že skoraj 30 let ukvarjam z vodenjem servisov tudi garancijskih.

Preberi še enkrat moj post 4 strani nazaj.

Da se ne ponavljam, Zvonko je pač hotel v "garanciji" dobiti stvari mimo rednega garancijskega postopka. Ker se vse na Selmarju ni zgodilo v trenutku in takoj, Zvonko pizdi.

Namesto, da bi bil tiho in bil srečen, da so mu šenkali nekaj, kar bi moral plačati.

 

Nauk za Selmar : Dobrota je sirota

Nauk za BMW: za dobrim konjem se vedno kadi

Nauk za Zvonkota: Kdor seje veter žanje vihar.

 

 

P:S. noben Dami rte ne bo nosil po rokah, če kupiš motor pri njih (ne glede na znamko).  Ljudje smo zelo prizadeti in drugačni, ko nam nagaja nova stvar in hočemo servis...…. Podobno kot pri zdravniku vsi mislimo, da smo edini z težavami, da se mora vse vrteti okoli nas.

Vsaj večina ljudi je taka ko pride na garancijski servis. Najbolj pizd... tisti, ki vejo, da jim garancija ne pripada.

 

 

 

1. sej ti vse verjamem

2. zajebavam Kmeta, ker je BMW oh insploh, KTM pa čist v pizdi...po domače

3. veliko izjav je bilo, da je v tem primeru bolj Selmar čuden

in 

4 (najbolj pomembno) kar smo že ugotovili, tudi pri tako hudo opevani znamki, kdaj kaj zašepa in se pokvari. V konkretnem primeru, če je Selmar kriv, potem so poprodajne aktivnosti ravno tako "malce čudne" in te ne nosijo na rokah, če pa Selmar ni kriv, ja potem pa je očitno problem v mopedu, ki se "zanimivo ne moreš verjeti" lahko pokvari in je podobno šalabajzersko narejen kot še 100 drugih konkurenčnih modelov. :P

Aja pa nabiralce lajkov tudi zajebavljem :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, solorider pravi:

Selmar lahko zelo dobro rešuje reklamacije tako kot ti. Samo v tem primeru bolj počasi in do kupca nekorektno.

Boš sedaj bolj razumel naše pizdenje do Selmarja!!!

 

samo te zadeve bi res lahko reševali v temi BMW servisi. Tule se vseeno preveč hecamo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kaldu pravi:

Ne rabim promocije, niti nasvetov glede poslovanja.

Glede Selmarja, nekaj let nazaj sem naročil pri njih rezervni hidravlični bowden sklopke in tesnila za glavi. Vedno vse dobil in po nižji ceni kot pri AC Cosmos. V AC Cosmos me je serviser celo prepričeval (na osnovi prometnega dovoljenja), da imam mehansko sklopko, ne hidravlično.

 

Kiro ga rad na zob da , po potem kakšna cvetka , drugače je bil cool . Zdaj so ukinili moto program tam .

pred eno uro, DAMI34 pravi:

1. sej ti vse verjamem

2. zajebavam Kmeta, ker je BMW oh insploh, KTM pa čist v pizdi...po domače

3. veliko izjav je bilo, da je v tem primeru bolj Selmar čuden

in 

4 (najbolj pomembno) kar smo že ugotovili, tudi pri tako hudo opevani znamki, kdaj kaj zašepa in se pokvari. V konkretnem primeru, če je Selmar kriv, potem so poprodajne aktivnosti ravno tako "malce čudne" in te ne nosijo na rokah, če pa Selmar ni kriv, ja potem pa je očitno problem v mopedu, ki se "zanimivo ne moreš verjeti" lahko pokvari in je podobno šalabajzersko narejen kot še 100 drugih konkurenčnih modelov. :P

Aja pa nabiralce lajkov tudi zajebavljem :P

 

 

Ne bom več spoloh ti repliciral , ker se ti ne da dopovedat niti osnove , kaj šele kaj drugega , pa na zdravje prjatu B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Kiro ga rad na zob da , po potem kakšna cvetka , drugače je bil cool . Zdaj so ukinili moto program tam .

Ne bom več spoloh ti repliciral , ker se ti ne da dopovedat niti osnove , kaj šele kaj drugega , pa na zdravje prjatu B)

zdravljenje se napiše. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

zdravljenje se napiše. :P

 

Za zdravljenje je pa to .....:D

 

untitled.png.1e43feec443ed8bc2e9e3700b9d25303.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

Za zdravljenje je pa to .....:D

 

untitled.png.1e43feec443ed8bc2e9e3700b9d25303.png

dž bo..da jim jebem vremensko :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

dž bo..da jim jebem vremensko :(

 

Ne vrjamem dokler to ne pove Zvonko , ti itak sam nabijaš in zavajaš ...:lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

Ne vrjamem dokler to ne pove Zvonko , ti itak sam nabijaš in zavajaš ...:lol1:

Zvonkotu lahko samo rečeš, da maš 10 let BMwje in nobenih problemov in naj ne zavaja in nabija.

Pa da Zvonko naj ne zvoni po toči :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

Zvonkotu lahko samo rečeš, da maš 10 let BMwje in nobenih problemov in naj ne zavaja in nabija.

Pa da Zvonko naj ne zvoni po toči :P

 

KTM , čisti qrac , Kawasaki še večji ...vpraš Zvonkota .:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

KTM , čisti qrac , Kawasaki še večji ...vpraš Zvonkota .:lol1:

Nje..Zvonko je zelo modro izbiral besede, ko je vrnil 1290 Advenčerja. V bistvu je že vnaprej pazil, da se ne zameri znamki. No pravzaprav, je z njim prišel povsod brez "neuspelih" reklamacij. Ampak saj veš, ko se bo skregal z BMW, mu preostane samo še Kawapawa in KTM. 

Kawa pa vemo da je študentski moped :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se zgodi, da tele ključavnice na alu kovčkih pričnejo izpadat. Ni Zvonko edini. Ampak se to ne začne dogajat kar tako samo od sebe. Najprej jih je potrebno "zlorabljati".

In po vsem napisanem in povedanem od neposredno vpletenih v nekatere prigode z njim (nenazadnje tudi iz nekaterih njegovih izjav) mi je več kot jasno, zakaj so pričele leteti ven...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, Joker pravi:

Se zgodi, da tele ključavnice na alu kovčkih pričnejo izpadat. Ni Zvonko edini. Ampak se to ne začne dogajat kar tako samo od sebe. Najprej jih je potrebno "zlorabljati".

In po vsem napisanem in povedanem od neposredno vpletenih v nekatere prigode z njim (nenazadnje tudi iz nekaterih njegovih izjav) mi je več kot jasno, zakaj so pričele leteti ven...

Kakorkoli šlamparija za 24k€ . Res ne vem kaj imaš za zlorabljat. Se zatikajo....šlamparija.....motor star par mesecev in bi moral kaj? 6x namazat ključavnice...  šlamparija.... za bmw:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti se ne zatikajo, še manj jih je treba mazat....

Trdim samo, da nihče ne more narediti tako močno, da "konj" ne bi mogel polomiti. Če je pa polomil tisti, ki je inserte prilagajal na ključ od motorja se pa opravičujem vsem prizadetim. Vključno z Zvonkotom...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je bedno, ce kej neha delat, odleti, whatever.....sam ce si pac Brdavs brez obcutka, bos itak katerikoli motor unicil. Pol ti pa ostane jokanje. Na KTM Adventure Rallyu majo rajs kr mehanike s sabo, ker se majo fajn, pa basejo po brezpotjih kokr jih je volja.....itak odleti marsikaj iz sminke :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!