Skoči na vsebino

Potovanja z Zvonetom Šerugo


MOTOVILC

Priporočene objave

Hvala @Luka66 , si nama prišparal 4k€.

Sicer nisi prvi od katerega berem in slišim negativne stvari o popotovanjih z ZŠ. Si pa najbolj obširno predstavil problematiko in z takimi tiči se mi vsekakor ne gre na avanturo :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Luka66 pravi:

Zdravo.

Težko mi je pisati take zadeve, ker veliko raje napišem kaj lepega, samo to je šlo čez vse meje, dobrega okusa......pa to niti še ni vse, bilo je še bolj bizarnih zadev, pa nimam časa in ne volje pisat o teh dogodkih.............. npr. ko smo kolegu krpali gumo in prišli trije slabo uro za tem k vsi ostali na zbirno točko, kjer je bilo dogovorjeno in naj bi jedli    je dejal citiram: "tukaj imate še nekaj ostankov za požret".......čez 5min je vstal in rekel  fantje pripravite se gremo,  potem se je zaiskrilo in ni veliko manjkalo, da bi tudi počilo, nato je Zvonko hitro "pobral šila in kopita",  ter se kar sam odpeljal sam do končne točke tistega dne, .........vsi pa potem za njim........ menda sem "razvajeni", kot mi je dejal, ......osnove kulturnega komuniciranja in spoštovanja drug do drugega je vseeno potrebno imet.......... in verjemite, da človeku, ki ima otroka s posebnimi potrebami, tako kot jaz ....... to povedat, je......   ne ve kaj je življenje.........                

Pisal sem predvsem zato, da potencialni interesenti njegovih storitev nekako začutijo njegov "način dela in utrip".  Ljudje smo različni, nekaterim je to lahko full všeč, meni in naši skupini žal ni bilo.

 

lp

Ne vem , če bi se lahko zadržal .........res ne vem .:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, Kmet2 pravi:

Ne vem , če bi se lahko zadržal .........res ne vem .:blush:

Jz pa vem,da se ne bi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva bi mu to prletel Kr neki okol piskra res.... Take zalitve mi Pa jutr prekipijo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snecer pravi:

 

pol pa ne bi samo novega KTMa kupil...

Haha.. Se ti si omenil,da so tam drugi zakoni! Nasplošno pa bi nas več razbilo tipa,da pomagamu frendu,vsi usrani,prešvicani in še LAČNI on pa pameten...Skoraj upam trditi,da je imel srečo na kakšne je naletu...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No glede hrane je folk pač različen. En ne bi jedel tega, drugo onega, spet enemu ni všeč razgled, drugemu cena, samo težave, tako da na koncu ne veš, al je folk lačen, al utruja za zabavo :)

Bi me pa zanimal profil šoferjev, ki so se bunili, s kakšnimi znamkami so bili udeleženi :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kmet2 pravi:

Ne vem , če bi se lahko zadržal .........res ne vem .:blush:

Če bi šla midva z njim ne vem, če bi se tko obnašu. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Snecer pravi:

No glede hrane je folk pač različen. En ne bi jedel tega, drugo onega,  :) 

Ce mi frendu krpamo mopi on pa gre jest in ko mi pridemo jest taka izjava...sam vprašam ga,če bi se rad krvavo šmrknil...bog ne daj,da so krpali moj mopi...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snecer pravi:

 

pol pa ne bi samo novega KTMa kupil...

Nič neb več kupoval ......

pred 1 uro, Snecer pravi:

No glede hrane je folk pač različen. En ne bi jedel tega, drugo onega, spet enemu ni všeč razgled, drugemu cena, samo težave, tako da na koncu ne veš, al je folk lačen, al utruja za zabavo :)

Bi me pa zanimal profil šoferjev, ki so se bunili, s kakšnimi znamkami so bili udeleženi :) 

Tudi meni ni všeč , bil pri eni prireditvi poleg ....sama hvala , naporen tip .

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, Kmet2 pravi:

Nič neb več kupoval ......

Tudi meni ni všeč , bil pri eni prireditvi poleg ....sama hvala , naporen tip .

Te sicer osebno ne poznam, a sem o tebi vseeno imel drugačno predstavo. V resnici pa tak agresivnež! :panic:

Popravljeno . Popravil xtzs
  • Haha 2
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, xtzs pravi:

Te sicer osebno ne poznam, a sem o tebi vseeno imel drugačno predstavo. V resnici pa tak agresivnež! :panic:

Čak mal ....da bi bil tak nesramen do mene , plus ,da sem mu za to nesramnost plačal še 2 K € ......ne vem no , te ne poznam  samo sem mislil ,da ne more ravno vsak po teb hodit  .......:panic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej bi ga mogu ujet,sem ga parkrat srecu na Losinju k se je ful zagajnu ke okol,kokr laufu,tko da dvomim da bi ga ujel.:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, luxsa pravi:

Najprej bi ga mogu ujet,sem ga parkrat srecu na Losinju k se je ful zagajnu ke okol,kokr laufu,tko da dvomim da bi ga ujel.:kva2:

Roka čez mizo je ziher hitrejša,kot en pijancek!

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, The Lakl pravi:

To mora bit pa prava avantura, potovat z "Cinglom".   Vedn bolj me mika, da bi šel z njim!  

Lačen, žejen, bolan, iztrošen, demoraliziran.... ko pri soldatih v bivši jugi. Le, da je tam bilo zastonj. :)

JNA je bila za Zvonkotov sistem hotel 5 zvezdic  :)  Kot sem napisal tam nismo dobil en jogurt za dve osebi  :)

Pa niti ni hrena pomembna, neorganiziranost, molzenje €, ODNOS :(

Saj niti ni to problem preživet, samo oslovska ušesa imaš, ko tolk € vržeš preveč stran, ne padajo pa nam z neba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!