Skoči na vsebino

Honda VFR 750/800 (+VTEC)


Noise

Priporočene objave

Če rabi kdo balanco z nosilci :)

Sej vem :topic:

post-2720-127349016615_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil T
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malce bedarije govoriš. Še vedno nisi napisal, kaj je luksuznega na njem/njej - dobre bremze ma vsak fazer, spodobno vzmetenje tud, soliden (karkol to pomen) agregat tud, s svojo Drago (zakaj z vlko pojma nimam) lahk tud s fazerjem greš na divji zahod (kaj je divjega na zahodu tud ne vem), čez dolgi zavoj gre glih tak vsak fazer, kot je tud stabilen (no kot Mont Blanc najrž res ne pa dobr). Športno vožnjo menda fazer kar dovoljuje (dokaz je tema Marof), torej če nabavim fazerja dobim še več luksuznosti, al kako?

Za kolk pa si jo kupil, če ni skrivnost?

Ajd

oprostite, ampak..... Imel sem oba motorja; Fazer07 10.000km, VFR pa zdej mal pod 10.000km. Skoz sem dal kar nekaj dolgih tur, z obema. Duša Fazerce je bila zame preveč agresivna, pa čeprav ma manj konjev kot VFR; razlika v kilaži se ji skoraj ne pozna, če obvladaš motor vsaj malo bolje od osnove (ki se pa spreminja glede na zahteve od voznika do motorja) Lohka rečem, da iz Fazerce lahko preideš na VFR, obratno pa nikakor ne - če pa že, pa vedno pogrešaš nekaj VEČ... vsaj to je moje osebno mnenje. K maš enkrat VFR, je treba kr mal iskat da najdeš nasledjo vsestransko lepotico. Aja, sm povedal, da velik pomen tut kako se sopotnica pelje :):wub: "lovin' it"

lp! ->

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

A ima kdo ključ za napet verigo (honda vfr 03, kaj pa drugega) in je relativno blizu LJ? (v moji hondici nažalost niso zraven pustil seta z orodjem.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je 100 km relativno blizu,ni problem..

V sloveniji v 100km že 3 regije zamenjaš :P Zadnje čase dobivam občutek da v LJ nihče nima VFRke, al pa sam noben foruma ne bere ...

Če se ne bo kdo ki je malenkost bližje oglasu, se bom kr v Trzin oz. Soro zapelu, sej neki velik pa tut ne bi smel računat na servisu za ketno zategnit, ali pač???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V sloveniji v 100km že 3 regije zamenjaš :P Zadnje čase dobivam občutek da v LJ nihče nima VFRke, al pa sam noben foruma ne bere ...

Če se ne bo kdo ki je malenkost bližje oglasu, se bom kr v Trzin oz. Soro zapelu, sej neki velik pa tut ne bi smel računat na servisu za ketno zategnit, ali pač???

jst sem iz Zasavja pa ga mam!mal bližje kot 100 km pa je:P

če te nebo hotel kdo hudičevo nategnit nebi smel računat velik ker ma približno za 5 minut dela!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če te nebo hotel kdo hudičevo nategnit nebi smel računat velik ker ma približno za 5 minut dela!

Če na servisu 5 min ketno španajo na vfr,niso vredni imena servis,če men rata v 1 min bi tudi njim moglo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Greva štopat?

Dopustim si samo akademskih 15 sekund...predvidevam,da veš kako gre to na vfr...

Popravljeno . Popravil DAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mamo VFR-ko pri hiši :yes: :yes:

Glej eno je štoparca drugo je pa servis. Njihov moto je "sportski lagano". Motorček lepo v garažo, postaviš na stojalo, greš po ključ.....in 2-3 minute so mimo pa če je mehanik priden :D

Če si vzame 5 minut da brez naglice uredi zadevo ga jaz še nebi žalil da je nesposoben. Mogoče samo malo nemotiviran :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej,tako je mogoče v kaki državni službi na pravem servisu tega ne sme bit...

smo že :topic: mene v nasprotno ne prepričaš,kot verjetno tebe ne,tako da :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V sloveniji v 100km že 3 regije zamenjaš :P Zadnje čase dobivam občutek da v LJ nihče nima VFRke, al pa sam noben foruma ne bere ...

Če se ne bo kdo ki je malenkost bližje oglasu, se bom kr v Trzin oz. Soro zapelu, sej neki velik pa tut ne bi smel računat na servisu za ketno zategnit, ali pač???

če še nisi zrihtou lolk na brezovico prideš pa zrihtamo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

A ima kdo ključ za napet verigo (honda vfr 03, kaj pa drugega) in je relativno blizu LJ? (v moji hondici nažalost niso zraven pustil seta z orodjem.)

iz LJ - če še nisi zrihtu -> PM!

lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

... DAN ...

... lepo ... le kdo ti je dal tako dobro idejo .... :trance_27_notworthy: :trance_27_notworthy: :evilgrin: :evilgrin: :trance_27_notworthy: :trance_27_notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se pa poslavljam od VFR. Kupila jo je prijazna gospa iz goriškega konca...

Sicer imam solze v očeh ampak je treba kdaj tud ženo ubogat in ji dokazat, da je bila VFR ki sem jo ravno spimpal do konca boljša od prihajajočih krač...

Verjetno se bom vrnil čez kakšno leto, ko bo žena spregledala...

Ostal mi je nosilec stranskih kovčkov SW Motech Quicklock.

Če je kakšen kandidat, ki bi imel vrhunski diskreten nosilec za običajne Givi kufre, pripravljen na pot v 1 min naj me kontaktira na 030 996 222.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se pa poslavljam od VFR. Kupila jo je prijazna gospa iz goriškega konca...

Sicer imam solze v očeh ampak je treba kdaj tud ženo ubogat in ji dokazat, da je bila VFR ki sem jo ravno spimpal do konca boljša od prihajajočih krač...

Verjetno se bom vrnil čez kakšno leto, ko bo žena spregledala...

Ostal mi je nosilec stranskih kovčkov SW Motech Quicklock.

Če je kakšen kandidat, ki bi imel vrhunski diskreten nosilec za običajne Givi kufre, pripravljen na pot v 1 min naj me kontaktira na 030 996 222.

da bi žena spregledala........utopija,

a imaš kakšno sliko od nosilca stranskih kufrov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da bi žena spregledala........utopija,

a imaš kakšno sliko od nosilca stranskih kufrov?

Slikca pritrdišč iz dejansega motorja...

post-6220-127533221343_thumb.gif

Slika pritrdišč iz uradne strani

post-6220-127533251725_thumb.jpg

Slika nosilca iz tehničnih podatkov...

post-6220-12753325524_thumb.jpg

Bom moral še sam sliko narest da bo bolj jasno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena zanimivost: prodajala se je RC30. To je vfr-750r:

The battered Honda RC30 you see here recently sold for 5,250, which is half the price an average VFR750R would sell for.

There maybe gaping holes in the fairing and rust on every fastener, but with just 2431 kilometres showing on the clock, this Honda RC30 could be a bargain.

The bike came into to from Japan, and is one of the fist 500 RC30's ever built.

IMG_8935.jpg

IMG_8937.jpg

IMG_8938.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žio!

zanima me, če ima kdo touring šipco za stestirat VFR800 l.02 - testiral bi jo 1 teden po Sardiniji :) :) dam za pir + pošljem kartico + prinesem spominek magnetek za na hladilnik :)

res hvaležen za kakršenkoli predlog/odziv...

lp,L

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabim en mali nasvet...

po zdrsu s ceste mi hlajenje motora ne deluje vec, pri temp. nad 100 stopinj se ventilator vec ne vklucuje tako da mi zelo hitro pride opozorilo za pregrevanje zavorne tekocine (temp. gre do 132stopinj)

Zdrs je bil tak, da se je samo desna stran poskodovala, v notranjosti nisem videl kaksnih poskodb, preveril sem tudi cevke ce bi bila kaka izkljucena,in mi zgleda vse vredu.

Ali je mogoce se kaka malenkost da lahko pogledam sam doma ? Npr. je mozno da bi samo kaka varovalka pregorela ali kaj podobnega? da ne vozim brez veze na servis ce lahko sam odpravim..

Ima kdo mogoce podatke glede stranske plasike koliko bi prisla menjava oz. barvanje/lakiranje?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabim en mali nasvet...

po zdrsu s ceste mi hlajenje motora ne deluje vec, pri temp. nad 100 stopinj se ventilator vec ne vklucuje tako da mi zelo hitro pride opozorilo za pregrevanje zavorne tekocine (temp. gre do 132stopinj)

Zdrs je bil tak, da se je samo desna stran poskodovala, v notranjosti nisem videl kaksnih poskodb, preveril sem tudi cevke ce bi bila kaka izkljucena,in mi zgleda vse vredu.

Ali je mogoce se kaka malenkost da lahko pogledam sam doma ? Npr. je mozno da bi samo kaka varovalka pregorela ali kaj podobnega? da ne vozim brez veze na servis ce lahko sam odpravim..

Ima kdo mogoce podatke glede stranske plasike koliko bi prisla menjava oz. barvanje/lakiranje?

Lp

Absolutno.. varovalke so šibka točka padcev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Absolutno.. varovalke so šibka točka padcev.

Na zalost je varovalka se cela, zgleda sou termostat al karkol je ze uno kar prziga ta stvor od ventilatorja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na zalost je varovalka se cela, zgleda sou termostat al karkol je ze uno kar prziga ta stvor od ventilatorja :)

Najprej probaj ventilator direktno povezat na 12V, da se prepričaš če sploh deluje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!