Skoči na vsebino

Honda VFR 750/800 (+VTEC)


Noise

Priporočene objave

Najprej probaj ventilator direktno povezat na 12V, da se prepričaš če sploh deluje.

Pa se z roko probi obrnt ventilator, lahko da ga je samo stisnilo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

zanima me če ima kdo sprednji oklep za VFR800 letnik 02-09, lahko je poškodovan rabim da je cela samo leva polovica, lahko tudi nepoškodovan za pametno ceno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

jaz sem pri svoji vfr opazil, da ko se v 1. prestavi premikam čisto počasi se v mašini sliši zvok "klok-klok", čisto potiho. Pri nobeni drugi prestavi nisem opazil tega. Kaj menite?

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

jaz sem pri svoji vfr opazil, da ko se v 1. prestavi premikam čisto počasi se v mašini sliši zvok "klok-klok", čisto potiho. Pri nobeni drugi prestavi nisem opazil tega. Kaj menite?

Hvala

Men se zdi, da to dela skoz. Samo se pol ne sliš več ker je že drugo glasneje...

Loputa v airboxu se odpira in zapira z podtlakom. :)

Če se ne motim :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na zalost je varovalka se cela, zgleda sou termostat al karkol je ze uno kar prziga ta stvor od ventilatorja :)

Verjetno se ti je okvarilo termostikalo. Snemi kontakt s stikala. Je na levem hladilniku, in preizkusi delovanje ventilatorja direktno. Ce ventilator dela, telefon v roke in cin cin do prodajalca rezervnih delov honda. ne bom povedal kerega, da ne bom delal reklame. Sam sem ga kupil v Elisi!!!! :whistle::whistle::whistle: . Sedaj pa zamenjaš stikalo sam, ali pa ti ga zamenjajo na servisu.

LP, RAF

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni lepa:worship::naughty::trance_27_notworthy:

Kaj pa ta :naughty:

4 rori pa še homologirani heheheh

post-1274-1277496209_thumb.jpg

post-1274-127749627137_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ta trance_25_naughty.gif

4 rori pa še homologirani heheheh

Meni njet....Kak Leo Vince mnogo boljši....ampak to je samo moje mnenje....rolleyes.gif

post-18094-127770349742_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi, da to dela skoz. Samo se pol ne sliš več ker je že drugo glasneje...

Loputa v airboxu se odpira in zapira z podtlakom. :)

Če se ne motim :whistle:

Če se ne motim se loputa v airboxu odpre po 5000rpm, meni tudi dela sam na mestu zvok klok-klok in to če dodajam in spuščam gas na hitro. Ugotovil sem da to ni nikakeršen problem ker izvira iz PAIR selnoid ventila (montiran na ohišju zračnega filtra).

Samo gasaaaaaaa ...sej je itak "skoraj" neuničljiva mašina :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni njet....Kak Leo Vince mnogo boljši....ampak to je samo moje mnenje....rolleyes.gif

Vsakemu svoje ne :trance_27_notworthy:

Ampak VFR brez zadnjega original blatnika je grda ku 100 mater :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsakemu svoje ne trance_27_notworthy.gif

Ampak VFR brez zadnjega original blatnika je grda ku 100 mater trance_39_thumbdown.gif

Kak se vzame, kak se vzame....men je kul....trance_30_punk.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno se ti je okvarilo termostikalo. Snemi kontakt s stikala. Je na levem hladilniku, in preizkusi delovanje ventilatorja direktno. Ce ventilator dela, telefon v roke in cin cin do prodajalca rezervnih delov honda. ne bom povedal kerega, da ne bom delal reklame. Sam sem ga kupil v Elisi!!!! :whistle: :whistle: :whistle: . Sedaj pa zamenjaš stikalo sam, ali pa ti ga zamenjajo na servisu.

LP, RAF

Hvala vsem za pomoc in nasvete, izkazalo se je, da je pocila cev za hladilno tekocino in je tekocina vn stekla(ekspanzijska posoda s tekocino je ostala napolnjena,kar me je tudi zmedlo), zdej cakam na dobavo cevi in upajmo da se ni se kej sesulo notri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ta :naughty:

4 rori pa še homologirani heheheh

sulica a so tvoji rori pa keri so pa kakšen zvok daj gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sulica a so tvoji rori pa keri so pa kakšen zvok daj gor

Rori so od Laser Extreme, razlog da se jih zelo malo vidi na VFR-kah je cena, ki je več kot 1000€(če se ne motim je bila cena 1200€) :eek::BUA:

Predno sem jih jaz kupu, sem tudi jaz gledal po netu in poslušal posnetke, pa niso niti podobni tistim kadar jih slišiš u živo,ker so dosti boljši :OK:

Na še eno od bližje :010

post-1274-127845115477_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rori so od Laser Extreme, razlog da se jih zelo malo vidi na VFR-kah je cena, ki je več kot 1000€(če se ne motim je bila cena 1200€) :eek::BUA:

Predno sem jih jaz kupu, sem tudi jaz gledal po netu in poslušal posnetke, pa niso niti podobni tistim kadar jih slišiš u živo,ker so dosti boljši :OK:

Na še eno od bližje :010

a imajo homologacijo??

Popravljeno . Popravil doggie
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predno sem jih jaz kupu, sem tudi jaz gledal po netu in poslušal posnetke, pa niso niti podobni tistim kadar jih slišiš u živo,ker so dosti boljši :OK:

Na še eno od bližje :010

se strinjam - posnetki so crap in men tut niso bli všeč. super je pa slišat da so v živo bolš!

Popravljeno . Popravil herbieflower
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a imajo homologacijo??

Seveda da imajo homologacijo, sicer paj jaz probam imet vse rekvizite,ker se mi res ne da driblat z policaji :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam - posnetki so crap in men tut niso bli všeč. super je pa slišat da so v živo bolš!

Z K&N filtrom pa tudi en malo popoka kadar spustiš gas pod določenimi obrati :yea1:

Popravljeno . Popravil sulica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo popzdravljeni vfr-ko že vozim 3 leta ,in imam probleme z hlajenjem oz. ventilator se vklaplja pri 106 do 108 stopinj celzija in me zanima če je to normalno .V nedeljo ko je bilo vroče se je na mestu hladila zelo dolgo preden je ventilator ugasni, in mi je tud hladilna tekočina malo pritekla ćez iberlauf odspodaj, ali je to normalno .Motor je letnik 07 in ima 15000km.

L.P BOŠTJAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Temperatura je že vredu, samo da priteče antifiz ven pa nevem če :closedeyes: :closedeyes:

Mogoče se je motor prvič res tolk segrel in je mal viška ven vrglo. Če bi se to ponovilo je pa za pogledat. Drugače pa marsikater motor (tudi pri avtu) z zaptim hladilnim sistemom deluje do cca 105-110 stopinj :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse normalno si lahko brez skrbi .

Hvala ampak malo me moti da se tako dolgo ohlaja na mestu ,in zanima me, če je dobro da ugasnem motor med delovanjem ventilatorja ali je bolje počakat da se ohladi in potem ugasnit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hladilno tekočino lahko vrže MALO ven samo,če je nivo nad max.sicer, če imaš nivo nekje v sredini to nesme nerediti in v primeru.če ti meče ven in je nivo tekočine nekje v sredini med min. in max. moraš zamenjati TERMO TIPALO, ki vklaplja ventilator hladilnika.Ponavadi postojijo celo tipala, ki vklapljajo že malo prej npr.pri 98 stop.cel. to vprašaj na poblaščenem servisu.Če ti ventilator malo dlje deluje se nesekiraj to je poleti normalno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!