Skoči na vsebino

Honda VFR 750/800 (+VTEC)


Noise

Priporočene objave

uf te bodo zdaj linčali. :whistle:

Ti to mal pretiravaš,lastniki vfrk so sami fini i kulturni ljudi :P

Popravljeno . Popravil DAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Da malo prekinem tole '800ccm' debato,

me zanima, koliko se vozi ali lasti v Sloveniji vfr-k 750F RC24 in RC36 in to letniki od '86 do '93.

Enkrat sem opazil eno belo, to pa je tudi vse.

Od '94 naprej mi motor ni več tako zanimiv, pa tudi kar nekaj jih je.

V Italiji se prodajajo sem in tja lepi primerki, vendar ne vem kako bi človek to registriral pri nas zaradi starosti.

Slovenec pa ne vem če bi kakšen dal to stvar iz rok?

In kar me najbolj interesira, je že kdo vozil te primerke in vtisi??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kamor je Nissin serijsko nameščen je najbolje nadaljevati z Nissinom sam sem veliko sperimentiral z drugimi proizvajalci ampak se ne obnese.

Za svoje motorje jih kupujem pri uvozniku ki ima zelo dobre cene tukaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kamor je Nissin serijsko nameščen je najbolje nadaljevati z Nissinom sam sem veliko sperimentiral z drugimi proizvajalci ampak se ne obnese.

Za svoje motorje jih kupujem pri uvozniku ki ima zelo dobre cene tukaj

Se ne strinjam s tabo, jaz sem bil z Carbon Lorrain veliko bolj zadovoljen kot z Nissin ploščicami v vseh pogledih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp VFRaši, imam en problem... Sem lastnik VFR RC46 l.99 par mesecev, presedlal iz CBR XX zaradi "manjših" stroškov in zato ker je VFR bistveno bolj primerna za slovenske ceste in premetavanje z ovinka v ovinek.

Skratka zadeva zgleda takole, ko sem kupil motor sem naredil orenk servis z menjavo vseh tekočin, filtrov, svečk in zavornih proščic, in ker je sklopka drsela med 8 in 11k obrati, sem menjal še lamele in vzmeti v sklopki. Ta sedaj ne drsi več, je pa nastal problem ko motor stoji pri miru 1 dan ali več, namreč sklopka ne prime...kar pomeni, ko motor prižgem, pustim da se ogreje na 80+ stopinj, in ko prestavim v prvo motor ugasne ter malce skoči. V drugem poskusu tega problema ni več, vedno samo prvič. Na tujih forumih pravijo da je eden od krivcev mogoče olje (Motul 5100, 10W40), ampak mislim da lahko to izključim. Hidravlika dela normalno, olja je dovolj, tu ni problema. Obrabljena šibka ki gre iz hidravličnega cilindra do koša? Je imel kdo mogoče podoben problem, ali kakšna ideja mogoče?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi ko motor premikas po enem dnevu brez delovanja masine se pojavi ta problem?

V prestavi s stisnjeno sklopko blokira kolo ce stoji motor 1 dan...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probaj se v neutral zavrteti kolo po enem dnevu stanja.

se mi zdi, da se olje vseeno ne razume z sklopko oz. lamelami (lamele se zlepijo). probaj zamenjati olje.

drugace po netu iskati napako........ pelji h mehaniku tvojega zaupanja in naj pogleda/proba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Leta nazaj sem izjavil,da so rdeče vfrke najhitrejše,da se popravim;zdaj so bele... :)

Kar je lepo je treba pohvaliti :notworthy: .

Če dovoliš še vprašanje, ali to to tvoje remek delo, ali si takšno že nabavil.

In če ni skrivnost koliko te je koštalo.

Ne sprašujem iz golega firbca, ampak se že dve leti pripravljam, da tudi moja postane najhitrejša , se pravi bela!

Pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res.T je bil tolk prijazen in mi jo je odstopil,ena boljših investicij na vfr :worship:

Me samo zanima zakaj je to dobra investicija za VFR?

Jaz sem namreč z original balanco zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz bil z originalom zadovoljen,dokler nisem probal te,veliko bolj rokam prijazno za daljše fure,bolj obvladljiv motor...

Sicer pa kakor komu kaj paše.

Popravljeno . Popravil DAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi da je manj teže na rokah.

Sicer obstaja tudi originalna varianta za dvig balance.

A si probal tudi original?

Ali ima ta zadeva tudi drugačno širino ali kaj podobnega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!