Skoči na vsebino

Honda VFR 750/800 (+VTEC)


Noise

Priporočene objave

Tudi jaz sem montiral takšne, pa me zanima, če kaj odnesejo - so postavljene dokaj na sredo motorja in ne na maskah (po pravici povedano, ne bi nikoli rad preizkusil :unsure: )

Jest sm probal :)

Odnesejo kar je pomembno (mašina)

Plastike se zdrsajo, deklci na mašini pa ostanejo lepi, in predvsem ne počio, ko motor pade na tla.

Je pa deklc predej drag in ce poči je motor nevozen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

kolk je koga stalo zavarovanje za VFRko in pri keri zavarovalnici? Me še loči par dni do vfrke :)

No lepo da bo še ena na primorskem :worship: ...zavarovanje pa računaj tam cca 150 euro (brez kaska). Zavarovanja pa so povsod tam tam, tako da ne kompliciraj preveč :naughty:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nimam namena komplicirat, če bo le ugodna cena ;)

kdo je bil par dni nazaj v Kopru z rdečo vfr-ko? Sežanski grb (menda)

Popravljeno . Popravil GKeko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak pa sem parkiral vfrko ;) Jeeej. 2006 letnik, bordo rdece barve ;)

aja imam alarm, pa nevem točno kak ga vklopit (1x se mi je posrečlo). Kak predlog?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam originalnga Honda, tud dve tipki; k vzamem kontakt in k mi vklop blokado ga z enim od gumbov vklopm da aktiviram še "anti stres" funkcijo, se prav da čim ga mal zamaje začne opozarjat; probaš mal prtiskat pa opazuješ lučko če utripa in kako utripa; pokvart itak nimaš kej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam originalnga Honda, tud dve tipki; k vzamem kontakt in k mi vklop blokado ga z enim od gumbov vklopm da aktiviram še "anti stres" funkcijo, se prav da čim ga mal zamaje začne opozarjat; probaš mal prtiskat pa opazuješ lučko če utripa in kako utripa; pokvart itak nimaš kej.

takle je moj; če ti kej pomaga; je pa to Honda averto alarm; ena tipka vklaplja blokado, druga tipka, po tem ko že vzameš kontakt in izvlečeš ključ aktivira še tadrugo funkcijo.

Popravljeno . Popravil hajoktejn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takle je moj; če ti kej pomaga; je pa to Honda averto alarm; ena tipka vklaplja blokado, druga tipka, po tem ko že vzameš kontakt in izvlečeš ključ aktivira še tadrugo funkcijo.

Ja nekaj mi pomaga, ampak vseeno ugotavljam da nekaj ne dela prav (1 daljinec sploh ne dela-ga ne zazna).

eto moja vfr-jka

post-24535-0-59358700-1310488220_thumb.jpg

post-24535-0-43671900-1310488226_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Sem ponosni lastnik honde vfr 800 vtec 2003l. Motor ima sedaj 59.000Km, in zadnje čase opažam da se pri razgretem motorju pojavljajo čudni zvoki. Sliši se kot neko rožlanje ketne. Ko je motor mrzu teh zvokou ni moč zaznati. Imate kakšno idejo kaj se dogaja z mojim motorjem ?. Hvala za odgovore že v naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nimam namena komplicirat, če bo le ugodna cena ;)

kdo je bil par dni nazaj v Kopru z rdečo vfr-ko? Sežanski grb (menda)

HE HE .... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve kje se lahko dobim VFR nalepke ? Sem iskal na Ebayu pa imajo samo Honda krilca in podobno.

Kupi na servisu saj ne stanejo veliko, povrh vsega imajo te nalepke še barvo vmes črkami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nekaj mi pomaga, ampak vseeno ugotavljam da nekaj ne dela prav (1 daljinec sploh ne dela-ga ne zazna).

eto moja vfr-jka

Lep motor kot vedno, še posebej če je rdeč, sam meni osebno tista nalepka na avspuhu je en malo diskriminatorna :evilgrin: (ne spada k original avspuhom sploh, raje brez).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HE HE .... :naughty:

Sem pozabil napisat da, če je mela 4 avspuhe sem bil jaz,

post-1274-0-21032100-1310591786_thumb.jpg

drugač je bil od moj sosed.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Sem ponosni lastnik honde vfr 800 vtec 2003l. Motor ima sedaj 59.000Km, in zadnje čase opažam da se pri razgretem motorju pojavljajo čudni zvoki. Sliši se kot neko rožlanje ketne. Ko je motor mrzu teh zvokou ni moč zaznati. Imate kakšno idejo kaj se dogaja z mojim motorjem ?. Hvala za odgovore že v naprej

Lahko da je kriv napenjalec verige odmičnih- preohlapna napetost verige? Pri takih kilometrih je to običajno in je treba čimprej poštimat, da se izogneš nevšečnostim!

Edina veriga v mašini stare vfr (sicer 400ccm)- za pogon oljne črpalke, ki je v karterju:

16hsspf.jpg

Oljna črpalka (vhodni zobnik):

2nak6yo.jpg

Zobnika v eni izmed dveh motornih glav (DOHC):

10eevx0.jpg

Ponazoril sem sistem 'cam gear train', kjer sodeluje 8+ 1zobnik na glavni gredi (9 zobnikov)! To imajo vse VFR do letnika 99 mislim da.

2iuvxpi.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Sem ponosni lastnik honde vfr 800 vtec 2003l. Motor ima sedaj 59.000Km, in zadnje čase opažam da se pri razgretem motorju pojavljajo čudni zvoki. Sliši se kot neko rožlanje ketne. Ko je motor mrzu teh zvokou ni moč zaznati. Imate kakšno idejo kaj se dogaja z mojim motorjem ?. Hvala za odgovore že v naprej

Se strinjam z RHondo :yea2: ...sigurno je napenjalec verige, kajti VFR ima to prirojeno bolezen (pa ne samo VFR) :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se da dobit kake bunke (brez vrtanja okvirja) ;) Tisto kar je napisano tam na strani 100 al nekaj takega več ne dela povezava ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okvir se ne vrta ampak oklep,T je imel na svoji lihgtech KLIK ,imajo pa avstralci crash pade z tritočkovnim vpetjem so pa čez 300 €.KLIK

Pozicija bunk se mi zdi pri ozyu bolj primerna,so predragi,zato sem jih delal sam...

Popravljeno . Popravil DAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okvir se ne vrta ampak oklep,T je imel na svoji lihgtech KLIK ,imajo pa avstralci crash pade z tritočkovnim vpetjem so pa čez 300 €.KLIK

Pozicija bunk se mi zdi pri ozyu bolj primerna,so predragi,zato sem jih delal sam...

Kaj še obstajajo kake druge varjante kot ta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!