Skoči na vsebino

Graje in pohvale


Priporočene objave

Eeee... Morda ne bi škodilo, če kakšen lektor ali pač nekdo malce poškili na tale tekst, pa kakšen "z" s "s"-jem zamenja, pa morda kakšno vejico kje doda, pa namesto "k" napiše "c", pa "lc" spremeni v "cl". :hmm: :ninja:

Pa brez zamere. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jest pa tuki not javno grajam Allo, k je zaklenila delč najbolj zanimivo (za opazovalce, kwa vse bi se še razvilo :lol1: :kva2: ) temo o tistih ridarjih, pa wanna be ridarjih, pa ljubljanskih fužincih, pa njihovih prjatlcah...pa ljudje se še ogrel niso ornk....joj, kok bi blo to fajn nadaljevat....

Pies: Je še kdo ZA?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj meni ful dostikrat naredi tak izpis pa še pol menijev fali? :hmm:

post-26-1122400437_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa, če bi si ti raje nastavil pravilno uro oz. časovni pas v svojih nastavitvah na forumu.

Ups :blush: , sory :blush: , sm že tih :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa tuki not javno grajam Allo, k je zaklenila delč najbolj zanimivo (za opazovalce, kwa vse bi se še razvilo  :lol1:  :kva2: ) temo o tistih ridarjih, pa wanna be ridarjih, pa ljubljanskih fužincih, pa njihovih prjatlcah...pa ljudje se še ogrel niso ornk....joj, kok bi blo to fajn nadaljevat....

Pies: Je še kdo ZA?

Jaz ti bom pa pomagal ALLA :BUA:

Jaz sem svoj žolč že izlil v temi - KAČJE RIDE in se 10000000% strinjam s tabo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva se je pa z zokom zgodil? Kam je zginu?

he got laid ... pa je na hitr odrastu ... za razliko od nas ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj meni ful dostikrat naredi tak izpis pa še pol menijev fali? :hmm:

Hahahahaha :slap: Tale Fabl al kaj je že je pa od hudiča :devil: Moje babice še ni vidla, ko se po prednjem kolesu s BMX-om v hrib pelje prostoročno, na koncu pa burnout naredi :grrr

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že pred časom sem opozoril glede Ninje 500 v katalogu motociklov. Kaj zaboga dela Ninja 500 (alias stari GPZ 500) v tem katalogu, če ga pa v Evropi ne prodajajo (več)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že pred časom sem opozoril glede Ninje 500 v katalogu motociklov. Kaj zaboga dela Ninja 500 (alias stari GPZ 500) v tem katalogu, če ga pa v Evropi ne prodajajo (več)?

Kje pa piše da s ne prodaja več??

Kolikor je meni znano se ga da še vedno dobit. Lahko pa da imam napačne podatke.

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa piše da s ne prodaja več??

Kolikor je meni znano se ga da še vedno dobit. Lahko pa da imam napačne podatke.

Lp Burnout

Lepo prosim pojasni. Kje naj bi se ga dobilo? Na nobeni Kawasakijevi strani je sploh ni več, razn v ZDA in Avstraliji. Če se da novega kje tu blizu kupiti bom preklinjal dan, ko sem vzel ERko .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa moti, da je v temi o kosilnicah, chip tuningu in žlauhih zmanjkalo nekaj strani (približno 10), ki so bile sočno napolnjene s uporabno vsebino :kva2: Kje so tiste strani in slike?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ni graja ali pohvala, ampak samo opozorilo. Povezava za Trajekte Korzika & Sardinija ne dela .) Mogoče trenutno :hmm:

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Jaz bi pa prosil da se zacne tukaj, iz strani moderatorjev tezje kaznovat ljudi ki onesnazujejo ta forum, saj tema skuterji sploh vec ni uporabna, vsak novinec odpre temo o tem in onem o vsaki malenkosti, ko bi lahko to izvedel v bolj obsirni temi!!!

to je pa zaradi tega ker so naslovi tak nelogicno napisani in iskalnik ne najde pravilnih resitev!!!

potrebno bi bilo malo obnovit ta forum po mojem in veliko stvari enostavno izbrisat npr. ce tem stoji oz. forumasi v njej niso aktivni 1 leto se lahko zbrise, ce bo koga zanimalo bo ze odprl taksno temo.

Lp Ian

Popravljeno . Popravil italjet maniac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in to "težje" kaznovanje naj zgleda kako?

javno bičanje?

sramotilni steber na 3M ob sredah?

si prepričan, da bo tovrstni način bil učinkovit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

javno bičanje?

... dobraa ideja :grim :grim ...

... lahko pa tudi namakanje v Ljubljanici ...

... puljenje nohotov ...

... žigosanje ...

... kuhanje v vrelem olju ...

... natezalnica ... :slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in to "težje" kaznovanje naj zgleda kako?

javno bičanje?

sramotilni steber na 3M ob sredah?

si prepričan, da bo tovrstni način bil učinkovit?

"Nag se mora peljati po Ridah ..."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!