Skoči na vsebino

Yamaha FZS 600 Fazer


Ice

Priporočene objave

zdej maš modro pa črne feltne,ti bi pa črno pa modre obroče,ajaja.

kaj pa če prebarvaš sam feltne v kakšno rumeno al pa zeleno motor pa ostane še naprej moder,to bi po moje tud zzzeeello zažgalo :kva2:

ma zakaj me zajebavaš... :(

jst ti resno govorim...

pa še kakšna zgleda črna...je sicer 1000 fazerka sam meni je neznansko všeč...

tale 600-tka mi je tud ful všeč...

post-291-1105659853_thumb.jpg

post-291-1105659881_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni važno kake barve je, samo da je črna! :grim

Zdaj pa eno resno vprašanje.

Pred zimo sem pri generalnem čiščenju snel z mašine tudi levi pokrov (pokrov sprednjega verižnika), da očistim nesnago. Pri tem pa sem seveda strgal tesnilo med tem pokrovom in ohišjem motorja. Zadevo sem sestavil nazaj kar brez tesnila, ker se mi zdi, da je tesnilo tam bolj za okras (tesni gotovo ne).

Ima to "tesnilo" mogoče še kako skrito poslanstvo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej tc sorči,mal te morem dražit,ej pa za kaj nisi pol kupu črno tastaro tako kot jo imam jaz,al pa prodej svojo pa kupi kako mal udarjeno bl poceni pa si jo pol prebarvi v črno,sej se zdej že najde kej poškodvanga,aja pa kaj misliš z wingsom ukrent

premza pa kaj si delov ti s tem tesnilom da si ga nisi kam natikov :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni važno kake barve je, samo da je črna! :grim

Zdaj pa eno resno vprašanje.

Pred zimo sem pri generalnem čiščenju snel z mašine tudi levi pokrov (pokrov sprednjega verižnika), da očistim nesnago. Pri tem pa sem seveda strgal tesnilo med tem pokrovom in ohišjem motorja. Zadevo sem sestavil nazaj kar brez tesnila, ker se mi zdi, da je tesnilo tam bolj za okras (tesni gotovo ne).

Ima to "tesnilo" mogoče še kako skrito poslanstvo?

Boš pol ugotovu, ko boš verigo preveč namazal :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

premza, nima nobene funkcije. ko sem imel se v lasti malega fazerja se mi je pripetilo isto (pac clovek zeli enkrat na sezono do potankosti ocistit ljubico) in sem potem naredil sigurno se 20k km brez tega tesnila in se nisem kaj dosti zivciral. verjetno je moja ex se vedno brez te dihtunge. naj bi bilo to tesnilo kao zascita, da voda in svinjarija ne prideta do prvega zobnika, vendar vecje svinjarije od ketenspreja tako ali tako ne more biti, voda pa na mokri cesti pride s ketno tudi do prvega zobnika, tako da...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

A se je že kdo ukvarjal z nastavitvijo prvih amortizerjev pri Fazer-ki.

Obstaja kakšna varjanta, da motor nebi tolk plaval oz. al je že kermu uspel izboljšat tovarniško nastavitev. :hmm:

ps: Oprost če se ponavlaam. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alternativa ti je ce mas dovolj denarja zamenjaj za fazer 1000,ma popolnoma nastavljive vilce :lol1: :lol1:

no druga alternativa pa je na vzames trse fedre,se dajo povsod kupit,pa recimo se gostejse olje,če pa to ne zaleze se pa da noter cca 2 do 3 cm dolg plasticni cep fi enak notranjosti vilc in enostavno zasravfas nazaj..fedra je sicer bolj stisnjena ampak občutno bolj trda oz trsa od prej... :yea1: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaksne stroske to potegne za sabo? Koliko sploh pridejo ene kvalitetne trse fedre za spredaj?

Med 70 in 100 EUR.

lp, D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se je že kdo ukvarjal z nastavitvijo prvih amortizerjev pri Fazer-ki.

Obstaja kakšna varjanta, da motor nebi tolk plaval oz. al je že kermu uspel izboljšat tovarniško nastavitev. :hmm:

Si prepričan, da je problem spredaj? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alternativa ti je ce mas dovolj denarja zamenjaj za fazer 1000,ma popolnoma nastavljive vilce :lol1:  :lol1:

no druga alternativa pa je na vzames trse fedre,se dajo povsod kupit,pa recimo se gostejse olje,če pa to ne zaleze se pa da noter cca 2 do 3 cm dolg plasticni cep fi enak notranjosti vilc in enostavno zasravfas nazaj..fedra je  sicer bolj stisnjena ampak občutno bolj trda oz trsa od prej... :yea1:  :nono:

Ce naj citiram Bladzota, guruja Fazerke 1000 - njegovo mnenje o amortizerjih od 1000-ke. "Ce nocete pluzit, ne kupujte pluga" To verjetno velja tudi za 600-ko.

Sicer pa nobena od predlaganih resitev ne bo cudezno spremenila motorja, casi ko smo verjeli da je trse vzmetenje nujno tudi boljse vzmetenje pa so tudi ze mimo.

Kar se cen tice, vem da bi drugi (no-name) fedri + olje prisli tam nekje okrog 50.000 za horneto. Kvalitetni fedri (npr. ohlins) so pa kar malo drazji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce naj citiram Bladzota, guruja Fazerke 1000 - njegovo mnenje o amortizerjih od 1000-ke. "Ce nocete pluzit, ne kupujte pluga" To verjetno velja tudi za 600-ko.

ja hvalabogu da to ni neki cestak da te bo na glavo obrnal, pac je treba vzet v zakup da je to mal dalsa medosna razdalja in od tega pride pac do pluzenja, men osebno je pri poskusanju orng bremzanja pac zablokiralo in to je to.p¸adu pa hvalabogu se nism zarad tega, upajmo da se neki casa ne.. :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce naj citiram Bladzota, guruja Fazerke 1000 - njegovo mnenje o amortizerjih od 1000-ke. "Ce nocete pluzit, ne kupujte pluga" To verjetno velja tudi za 600-ko.

Ja, tud tamala je plug :grim, ampak pluži samo s stopalkami in izpuhom, tavelka zna pa tud z okvirjem. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si prepričan, da je problem spredaj? :hmm:

jest sem tastaro fazerko peljelal na servis za tistih par klikov opravit na prednjih vilicah...men je blo to dovolj da sem bla občutno bolj zadovoljna...... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En lep pozdrav vsem lastnikom Fazerke!

Zanima me, če ima kdorkoli kakršno koli informacijo, kje bi se dalo dobit hladilnik za Fazerko letnik 2000 (rabljen ali nov-mogoče kje v tujini) za zmerno, pametno ceno.

Že v naprej se vam zahvaljujem za kakršen koli podatek :worship:

:yea1: No, se slišimo!

Popravljeno . Popravil žiži
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en v oglasniku prodaja razbito fzs če nisi glih ti mogoče bi jo prodal po delih tel041714817

današnja fotka,segrevanja da neb akumulator spregu,in pa rajc po vožnji

post-265-1108225504.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!