Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

včeraj zvečer okoli 22-23 ure viden črn Ducati (848?) na bavarcu :notworthy:

kdo od tle?

a ti ni bilo nič mraz v kratkih hlačah? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bla kakšna od tuki, pred ene pou urce na koncu Rudnika v smeri Lavrice, na črnem nakedu, izpod čelade so se videli dolgi črni lasje...

To punco tudi jaz srečujem velikokrat in ravno na tej lokaciji :)

Drugače sem pa jaz tudi ob tej uri tisti dan šla iz te smeri, ampak proti ljubljani (isto črn naked) :)

Popravljeno . Popravil Maja333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil na ridu,polno motorjev....tudi policaji so kontrolirali.....tudi mene so,pa še sem mogel pihati frulico,ampak vse ok!!:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A so dons polcaji kej mel. Od Dravograda do Velenja sem vsaj 5 zased srečal + nekaj kar tako postavljenih s postajo v roki.

Pa dva reveža na endurah je ustavu pri Šmartnem (pri SG), upam da ni blo hudga. Jest sem se pa tud težko pivajal omejitev, k sem glih z ture po Avstriji bil.

Drugače pa kar nekaj naših motoristov od Jezerskega do Golice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozno popoldan viden @dogy v spodnji Idriji....,je tak važn ker ima nov kombinezon.....,ja roko je pa močno v zrak stegnu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A so dons polcaji kej mel. Od Dravograda do Velenja sem vsaj 5 zased srečal + nekaj kar tako postavljenih s postajo v roki.

Nič čudnega.....lepo vreme, Nedelja, posledično veliko motorjev na cesti ane B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj in danes viden Brdaus. Enkrat mimo avtobusne postaje (brez podrobnosti o vožnji :whistle::yea2:), drugič pa med Mednim in Ljubljano. Če te jutri vidim, ti poblendam. Ne čudi se torej :eek:, če ti en z busa blenda in maha kot, da mu nekaj manjka :grim. Ta teden bom na 25ki.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj in danes viden Brdaus. Enkrat mimo avtobusne postaje (brez podrobnosti o vožnji :whistle::yea2:), drugič pa med Mednim in Ljubljano. Če te jutri vidim, ti poblendam. Ne čudi se torej :eek:, če ti en z busa blenda in maha kot, da mu nekaj manjka :grim. Ta teden bom na 25ki.

LP Robert

Sm glih hotu napisat, če je kdo z avtobusom tut tle gor... Sm že mislu, da me hočeš povozit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gandi upam da nisi biu moker,ker kakakor je kazalo si bežal pred dežjem  :surrender:

Me je pralo vse do Ljubljane, pol se je nehal. Mam pa vsaj lep kombinezon zdej in hvala za pijačo Brembo!  :worship:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rumenega 999 pa res že kar nekaj časa nisem videla.

Se mi je okoli 16.30 postavil na ogled na Celovški pri LPP, ko sem na čelu kolone čakala zeleno.

Lep, ker je mal drugačen :OK:, sam tiste kratke hlačke ... :rolleyes:

Popravljeno . Popravil She
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri okoli 15h Brdaus, ki je s Tivolske ravno zavijal na Celovško. Sem mogu kr dvakrat pogledat - zanimivo poštrihan motorček, res :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj okoli 14h par na aprilii. viden v škofji loki v smeri gornje vasi, potem sta nekje obrnila in šla nazaj proti škofji loki.

punca zadaj je imela bel dvodelni kombinezon in črne alpinestars škornje.

mogoče od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včerej jurko na rakeku, dobr d si pomahu če ne neb vidla, pa hvala pole za pjačko :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri okoli 15h Brdaus, ki je s Tivolske ravno zavijal na Celovško. Sem mogu kr dvakrat pogledat - zanimivo poštrihan motorček, res :)

Tnx... sva bla pa z Yetiko. No si tut mogu vidt, črn Z ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri okol 14.00 vsa flurestenčna Yetika, sva se srečale mal pred Mirno Pečjo, maham ti pa nč al si mogla po unih kuclih balanco držat :evilgrin:, že prov, k nč ne poveš, d se po mojem konc vozš :nono:......ene pol urce kasnej na Dvoru en rdeč monsterček za njim pa zeljena :krneki:.....na ridah nben poznan, sva se pa z enim taljanom mal zagovorla( bel dainese enodelc, sicer šrot od motorja.....sluzuki pa to :whistle:).......pa trebor okol pol osmih zvečer na Dolenjki....na pol nag c, c, c, zavil h KMC-ju, sm bla v avtu, sva misla it za tabo, sm se mi je mudil domov špreden bi me spet noč ujela :xx:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tnx... sva bla pa z Yetiko. No si tut mogu vidt, črn Z ;)

ni moj motor tolk zanimiv poštrihan d bi se me opazl.. :surrender: :D;)

Včeri okol 14.00 vsa flurestenčna Yetika, sva se srečale mal pred Mirno Pečjo, maham ti pa nč al si mogla po unih kuclih balanco držat :evilgrin:, že prov, k nč ne poveš, d se po mojem konc vozš :nono:......ene pol urce kasnej na Dvoru en rdeč monsterček za njim pa zeljena :krneki:.....na ridah nben poznan, sva se pa z enim taljanom mal zagovorla( bel dainese enodelc, sicer šrot od motorja.....sluzuki pa to :whistle:).......pa trebor okol pol osmih zvečer na Dolenjki....na pol nag c, c, c, zavil h KMC-ju, sm bla v avtu, sva misla it za tabo, sm se mi je mudil domov špreden bi me spet noč ujela :xx:.

se mi je zdel d smo se srečale.. :) drugač pa sloh ne vem iz kje točno si ti doma, tko da... javim drugič ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi je zdel d smo se srečale.. :) drugač pa sloh ne vem iz kje točno si ti doma, tko da... javim drugič ;)

Zdj veš, je blo zdle omenjeno parkrat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni moj motor tolk zanimiv poštrihan d bi se me opazl.. :surrender: :D;)

Bova dala nalepko na kestl ;)

BTW: zdele en BMWjaš v Mednem. Mal ga je zalival, kdo s tle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri okol 14.00 vsa flurestenčna Yetika, sva se srečale mal pred Mirno Pečjo, maham ti pa nč al si mogla po unih kuclih balanco držat :evilgrin:, že prov, k nč ne poveš, d se po mojem konc vozš :nono:......ene pol urce kasnej na Dvoru en rdeč monsterček za njim pa zeljena :krneki:.....na ridah nben poznan, sva se pa z enim taljanom mal zagovorla( bel dainese enodelc, sicer šrot od motorja.....sluzuki pa to :whistle:).......pa trebor okol pol osmih zvečer na Dolenjki....na pol nag c, c, c, zavil h KMC-ju, sm bla v avtu, sva misla it za tabo, sm se mi je mudil domov špreden bi me spet noč ujela :xx:.

Nisem bil ravno nag :grrr. Kavbojke in zgornji del kombinezona sem imel oblečeno, pa škornje tudi. To lahko potrdi ELO, v Domžalah pa dr. jakob, baykerca, dant3, fronc, nina, gladiac motozačetnik in thumper. Našteti so bili tudi videni na :beer1: :alko: pri vaških, hehe.

Brdaus, sem te prepozno videl, da bi ti poblendal in sem samo potrobil. Nazaj sem opazoval enega s kombijem v križišču, ki je v rdečo rinil :evilgrin:.

LP Robert

Popravljeno . Popravil trebor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj okoli 14h par na aprilii. viden v škofji loki v smeri gornje vasi, potem sta nekje obrnila in šla nazaj proti škofji loki.

punca zadaj je imela bel dvodelni kombinezon in črne alpinestars škornje.

mogoče od tu?

...yap...jst pa moja Pecy zadej...in vse to je res... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uceri okol 11:30 ena punca na zeleni ninji 250, skor ista k moja od rakeka proti brezovci, bel kombinozon pa čelada. Sm te prehitu k sm sou z morja .) kera od tle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!