Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

Mogoče sva bila midva. Kdaj pa ?

hehe, sem j zdel... ka pa vem okol dveh, pojma niam ..?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj okoli 7.30 nekdo na aprilia rs 50/125/250 (nisem videla, ker sta bila še 2 avta med nama) na relaciji laško - celje pri semaforjih na polulah, potem si zavil-a proti parku.

kdo od tuki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en z belo aprilio kle okol po kokrici. pa brez luci :nonononono:

mislm, ce se bos se tkole razmetavou okol...bo joj

hmm.. zanimivo :)

če bi videl to osebo na Mlaki, bi bil to po možnosti jaz. surovipoliestri:press

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa sam zanima ce je biu kdo iz kle, v petek zvecer na metelkovi z motorjem???

Nabit k vosu, prvic si se zaletu v rampo pa padu, pou minute kasnej pri ponovnem ustavljanju pa se drugic padu na levi bok..... :headbang: :headbang: :headbang:

Po mojm je bla Translap 125 al pa kej v tem stilu, ne vem tocno k sm biu ze mal trd....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda bo za vikend spet polno motoristov na cesti - vreme obeta :)

Vreme res zgleda obetavno, sploh v nedeljo 16stopinj :naughty: . Bo treba biti pa zelo pazljiv, ker so posuvali veliko peska po cesti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena črna yzf-750 z akrapovičem na Rašici (Lj-Kočevje) ob 14:20, jest sm pa glih na glavno cesto zavijal, pa sem te počakal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, okoli pol 1ih v kranju na križišču pri bolnišnici ena zelena ninja 6, starejši model.

Pa med pol 2 in 3 uro en kp motoristov v smeri kranj -šk, poljanska dolina. Z enim smo še na hitrco podebatirali ko smo obrnili zaradi nesreče.

Pa, na zbilah je bilo tud kr neki motoristov.

Pa še na laborah, ena fz1 pa rdeča vfr že v dežju.

Kdo od tukej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nov Kawasaki Z 750 črne barve mimo Qlandije v Mariboru okrog 13. ure... Kdo od tukaj?

Modra Ninja 636 ZX-6R mimo Foto Tabor danes okrog 12.30, voznik v kavbojkah, črni čeladi s črnim vizirjem, črno-oranžna jakna... Kdo od tukaj? Na daleč sem ga zamenjal z Nejkoo-tom tako kot ga je že nekdo tukaj iz foruma, ampak zgleda da Nejkoo ni edini v MB-ju s takšno Ninjo :P Pa mislim da sem tega že večkrat videl pa vedno nekje v centru ali kje blizu centra Maribora, sploh rad je na semaforih in v mestnem jedru... Morda bi si raje omislil skuterja kot pa Ninjo... Kdo od tukaj?

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nov Kawasaki Z 750 črne barve mimo Qlandije v Mariboru okrog 13. ure... Kdo od tukaj?

Modra Ninja 636 ZX-6R mimo Foto Tabor danes okrog 12.30, voznik v kavbojkah, črni čeladi s črnim vizirjem, črno-oranžna jakna... Kdo od tukaj? Na daleč sem ga zamenjal z Nejkoo-tom tako kot ga je že nekdo tukaj iz foruma, ampak zgleda da Nejkoo ni edini v MB-ju s takšno Ninjo :P Pa mislim da sem tega že večkrat videl pa vedno nekje v centru ali kje blizu centra Maribora, sploh rad je na semaforih in v mestnem jedru... Morda bi si raje omislil skuterja kot pa Ninjo... Kdo od tukaj?

tega novega kawasakija z750 ma en ko z mano dela skup, se je ravno dans z njim prpelo na šiht...oni drugi ja, pa kot si ugotovil ni nejko, in tudi vsem ostalim v opozorilo, da me ne bi slučajno zamenjevali s tem tarzanom, ker nejko se NE fijaka po koroškem mostu in po mestu s hitrostjo avtov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega novega kawasakija z750 ma en ko z mano dela skup, se je ravno dans z njim prpelo na šiht...oni drugi ja, pa kot si ugotovil ni nejko, in tudi vsem ostalim v opozorilo, da me ne bi slučajno zamenjevali s tem tarzanom, ker nejko se NE fijaka po koroškem mostu in po mestu s hitrostjo avtov :D

Kak pa te? :whistle: :rolleyes: :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

150 ali več, odvisno od pogojev..

Danes precej motorjev mec Mozirjem in Celjem, tudi na Mariji Reki en Z750? Pa 2 GS-a, kasneje sta tud parkirala pred XXX v celju, zaven pa še ena transalpa.. svašta uglavnem :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak pa te? :whistle: :rolleyes: :evilgrin:

tak ko se vozi s tako vrsto motorja, čeprav še zdaleč da bi ga popolno izkoristil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak ko se vozi s tako vrsto motorja, čeprav še zdaleč da bi ga popolno izkoristil

:whistle: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je bil ja ... pa dex pa jast pa še en, k se ne spomnem imena :)

It was i :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ob 13.30 peljal v dupleku za enim parom na mislim da fazerki s CE registracijo. Za duplekom sem ju prehitel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj po novomeški obvoznici zelena ninja okrog 3-4h popoldan, predvidevam da je bil koci...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!