Skoči na vsebino

Aprilia RSV Tuono


Noise

Priporočene objave

Nosilc je tko narjen da se privijaci na iste šraufe kot armatura, gor pa dej kar hočeš :)

Če rabiš ni problem, lahko tud mal spremeniva če veš kaj bi rad :)

Ti imaš gear indikator? Sploh obstaja varjanta s konektorjem, ali je v vsakem primeru treba žice rezat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po parih urah sedenja na Tuonotu ugotavljam da je čisto prebavljiv tudi za daljse ture...

Zdej ma še kufr, je pa sploh superca :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po parih urah sedenja na Tuonotu ugotavljam da je čisto prebavljiv tudi za daljse ture...

Zdej ma še kufr, je pa sploh superca :)

Seveda se z "gromom" da zvozit tudi več km na dan, jst sem jih do 700km naredu, pa nimam tvoje udobne nove oblike, ampak še tastaro ("05), ki je dosti manj udobna.

Kufer hmm, sam prisegam na torbe tipa SW-MOTECH: http://www.sw-motech.com/swmotech2010/index.php

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda se z "gromom" da zvozit tudi več km na dan, jst sem jih do 700km naredu, pa nimam tvoje udobne nove oblike, ampak še tastaro ("05), ki je dosti manj udobna.

Kufer hmm, sam prisegam na torbe tipa SW-MOTECH: http://www.sw-motech...h2010/index.php

Ja sej vem k bi sedlo na kravo natlaču...

Sam je pa prakticno :) itak je tko narjen da ga v 5min dam gor ali dol.

Tko da bo gor ko se bo rabil.

Tank tobo bom pa najbrz vzrl na priseske sam morm it še pogledat v zivo kakšna je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej vem k bi sedlo na kravo natlaču...

Sam je pa prakticno :) itak je tko narjen da ga v 5min dam gor ali dol.

Tko da bo gor ko se bo rabil.

Tank tobo bom pa najbrz vzrl na priseske sam morm it še pogledat v zivo kakšna je...

švicarji zelo prakticirajo rukzak..... na strojih, kjer kufr ne sede.... pa ni sam tuono tak....

zej o udobnosti..... mulc dela redko manj kot 700 km/dan (no, ne glih čez jezersk za tiste slabe dve urce...)) pa nč ne jamra..... (ok, rt pa ja ni problem, sej mene na futur tud boli.... pa se navadš)

tank torbo ma pa gor original....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zej o udobnosti..... mulc dela redko manj kot 700 km/dan (no, ne glih čez jezersk za tiste slabe dve urce.. .)) pa nč ne jamra.....

Meni se ne zdi to najbolj objektiven podatek. ;)

P.S. Oddebeljen tekst pove vse. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se ne zdi to najbolj objektiven podatek. ;)

P.S. Oddebeljen tekst pove vse. :D

he..... he...... al pa tist, da se z motorjem naredi max. 300km/dan? vsakomur svoje in ljudje, ja , smo si različni..... pri dojemanju, trplenju pa tko... :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tastara je mn udobna? Za rsv mille pravjo glih kontra se mi zdi.

Za Milko nimam pojma, za Tuono sem govoril. Lj-Zadar in nazaj, cca 750km ni panike, za več je pa že odvisn od tipa človeka ali mopeda.

@rstdriver: kapo dol tvojem mulcu za minimum dnevno prevoženih km na starem gromu :ninja:

Kakšno je, potem, povprečje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda se z "gromom" da zvozit tudi več km na dan, jst sem jih do 700km naredu, pa nimam tvoje udobne nove oblike, ampak še tastaro ("05), ki je dosti manj udobna.

Kufer hmm, sam prisegam na torbe tipa SW-MOTECH: http://www.sw-motech...h2010/index.php

PF tole pa ne bo držalo, sem vozila tastaro in tanovi in mi je bla stara bl udobna, mehkejši zic in predvsem za odtenek boljša vetrna zaščita, ki pa zna pr 500+ km v kosu bit zlata vredna, sploh za take bl grintave, k plapolamo v vetru :grim

Popravljeno . Popravil SharpNinja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Milko nimam pojma, za Tuono sem govoril. Lj-Zadar in nazaj, cca 750km ni panike, za več je pa že odvisn od tipa človeka ali mopeda.

@rstdriver: kapo dol tvojem mulcu za minimum dnevno prevoženih km na starem gromu :ninja:

Kakšno je, potem, povprečje?

zej, a je grom star al ne.... je l.2009....... zej... povprečje...... če gremo od doma za en dan.... jih mn kot 500-600 ni nikol.... tistih po slo ne štejem....

če gledam lansko leto in švicarsko francoske alpe... ~3.500km/8 dni s tem, da 240km po avtocesti ostalo po ovinkih.... prvi in zadnji dan krepko čez 800km....

no, če se ti da... pejt gledat par slik kjer je bil z rs125 (pod mojo objavo)...... zej, če se pa počutite reveže na gromih...... l.85 in l.86 sva bila z ženo(takrat še ne :) ) z laverdo 500s v grčiji.... čez yu v enem kosu dol in v enem kosu nazaj...... 1230km do gevgelije pa še tistih nekaj 10km do prvega kampa..... in to je moja mera al se nekej da al pa ne.... vse ostalo so flance razvajenih riti..... in hudih motoristov, ki z rs125 ne upajo iz kranja v ljubljano in ki rabijo za par 100km vsaj 1000ccm drugače jih je strah.....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zej, a je grom star al ne.... je l.2009....... zej... povprečje...... če gremo od doma za en dan.... jih mn kot 500-600 ni nikol....

Pa sej ni panike, prej si omenil mal večjo postavko o prevoženih km, sej avr. če je okol 700km na dan, tu ni panike, jst sem imel v mislih, če ti je bilo v prejšni objavi ta postavka minimum, potem, sem mislil, da ti je max 1300km in več. To pa mislim, res ni za tak motor o kateremu je govora tu.

Drugač je L. 09 je nova oblika :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PF tole pa ne bo držalo, sem vozila tastaro in tanovi in mi je bla stara bl udobna, mehkejši zic in predvsem za odtenek boljša vetrna zaščita, ki pa zna pr 500+ km v kosu bit zlata vredna, sploh za take bl grintave, k plapolamo v vetru :grim

Ej dečva, v TC ti nardijo gel sedež, samo zate, vetrna zaščita pa tud obstaja malo višja za novega Factory. Ja vem, tastara "tuna" je zakon (She rULZZZ) :grim še posebaj če urediš mal ciklistiko :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bom najbrž sedeze preobleku ker mi gre na jetra da je rdeč :evilgrin:

Pa se prednji je obledel zadnji je pa kot nov ker ni nič gor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej dečva, v TC ti nardijo gel sedež, samo zate, vetrna zaščita pa tud obstaja malo višja za novega Factory. Ja vem, tastara "tuna" je zakon (She rULZZZ) :grim še posebaj če urediš mal ciklistiko :smoke:

A sm mrbit jamrala al kj, jz mam raj bl po špartansko, d safr furam hahaha (sadomazo :whistle: ).....d bi dala šipco gor, pa kaj, d bi zgledu k un poštarski cccc :bum: , še torbe ne dam gor, mam raj ruzak, čeprav zna bit če je poln mal težak (oziroma parazitiram v kufriha kakega bemfa :krneki: ).

Aja PF kok maš ti zob na prvem zobniku, jz sm zdj menjala na 1ga manj spred, d se mal bl kulturno pelje pr nizkih hitrostih, d mi ni treba sklopke matrat non stop po krožnih in serpentinah.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zej, a je grom star al ne.... je l.2009....... zej... povprečje...... če gremo od doma za en dan.... jih mn kot 500-600 ni nikol.... tistih po slo ne štejem....

če gledam lansko leto in švicarsko francoske alpe... ~3.500km/8 dni s tem, da 240km po avtocesti ostalo po ovinkih.... prvi in zadnji dan krepko čez 800km....

no, če se ti da... pejt gledat par slik kjer je bil z rs125 (pod mojo objavo)...... zej, če se pa počutite reveže na gromih...... l.85 in l.86 sva bila z ženo(takrat še ne :) ) z laverdo 500s v grčiji.... čez yu v enem kosu dol in v enem kosu nazaj...... 1230km do gevgelije pa še tistih nekaj 10km do prvega kampa..... in to je moja mera al se nekej da al pa ne.... vse ostalo so flance razvajenih riti..... in hudih motoristov, ki z rs125 ne upajo iz kranja v ljubljano in ki rabijo za par 100km vsaj 1000ccm drugače jih je strah.....

uau, a sem lahko tvoj prijatelj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja PF kok maš ti zob na prvem zobniku?

Morm te mal razkurt :grim

16/43 en manj spredaj in en več zadaj :smoke:

Vozi se drugače :OK: , razmišljam še en manj spredaj :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!