Skoči na vsebino

Aprilia RSV Tuono


Noise

Priporočene objave

imam eno prošnjo :) mi lahko kateri od lastnikov tuono-ta (07-) pove/izmeri, koliko je fi cevi, kjer je možno menjati izpuh? ker ko bom prodaval moj motor da vem če obdržim izpuh ali ne..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

lep pozdrav

mislim,da bom mogu zamenat gume....so stare....tko da povejte... kaj nosijo vaše "italjanke" in kako so zadovolne z obutvijo....

...moja je obuta v SportSmart-ke...zdržale so 6000km, pa še bi blo za nekej mišjih km...od 6000km je bilo par daljših izletov na Jadran, 3x Marof, 1x Panonia, ostalo pa magistralke in zelooooo malo avtocest...naslednje bodo GP Racer M/M ali M/Endurance...to je to...

p.s. dimenzija zadaj 190/55

Pa srečno in veliko užitkov na Tuni!!! :devil:

Popravljeno . Popravil flero
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo moja Tunica 1000R (2007) bo šla v roku 14 dni v prodajo, tko da če je kdo v fazi nakupa naj me kontaktira na privat :) Joj bom pogrešu to rohnenje... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo moja Tunica 1000R (2007) bo šla v roku 14 dni v prodajo, tko da če je kdo v fazi nakupa naj me kontaktira na privat :) Joj bom pogrešu to rohnenje... :)

Okvirna cifra za katero se bo prodajala?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se tudi sam pohvalim :evilgrin: , da to sezono vozim Tuono...

Imam pa vprašanje glede zamenjave pogonske verige - gledal sem predvsem znamko DID. Ali bo za letnik 2007 prava 525, 106 členov, pa zobnika 16 spredaj in 40 zadaj? Najbrž bi ustrezalo tudi kaj v smislu 108/17/42 ?

Popravljeno . Popravil jupiter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma boh ne daj dajat gor 17 zobnika... raj rukni 16 pa 40 kot je original kot pa 17/42. S 17 boš podalšal prenos in se boš 50km/h skozi vasi še težje fural in moped bo ratal len ko stara baba.

pusti original razmerje al pa dva zoba več zadi ali enga majn spredi. Pol je pa tisto pravo :)

aja, z did pa nimaš kej falit. Sam glej da uzameš tamočnejšo verzijo (dražjo), ker una tašvoh se ti bo prej stegnila. Pa regina ketna tudi ni slaba, če boš uč metal nanjo!

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

ma boh ne daj dajat gor 17 zobnika... raj rukni 16 pa 40 kot je original kot pa 17/42. S 17 boš podalšal prenos in se boš 50km/h skozi vasi še težje fural in moped bo ratal len ko stara baba.

pusti original razmerje al pa dva zoba več zadi ali enga majn spredi. Pol je pa tisto pravo smile.gif

aja, z did pa nimaš kej falit. Sam glej da uzameš tamočnejšo verzijo (dražjo), ker una tašvoh se ti bo prej stegnila. Pa regina ketna tudi ni slaba, če boš uč metal nanjo!

Se strinjam...najmanj kar moraš naredit je, en zob manj spredaj ALI dva manj zadaj...če ti pa še to ni dovolj pa kombinacija obojega...verigo imam pa tudi sma D.I.D. zlato in mi odlično služi...

lp flero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam...najmanj kar moraš naredit je, en zob manj spredaj ALI dva manj zadaj...če ti pa še to ni dovolj pa kombinacija obojega...verigo imam pa tudi sma D.I.D. zlato in mi odlično služi...

lp flero

spredej manj, zadej več :)

je kdo sprobal 16/45? Zdj mam 44, pa bo treba kmal menat, bi probal 45zob. Je preveč?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spredej manj, zadej več :)

je kdo sprobal 16/45? Zdj mam 44, pa bo treba kmal menat, bi probal 45zob. Je preveč?

Kolega je mel 15/45 na letniku 2008 se mi zdi. Je bilo super. Sicer je to prenos za Grobnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega je mel 15/45 na letniku 2008 se mi zdi. Je bilo super. Sicer je to prenos za Grobnik.

Celo 15 je mei odspred. Potem moja kombinacija ne bo preveč, bi mel pa največ za marof. 2.brzina mi je premočna, 3. pa skor prešvoh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Celo 15 je mei odspred. Potem moja kombinacija ne bo preveč, bi mel pa največ za marof. 2.brzina mi je premočna, 3. pa skor prešvoh.

sej marof se vozi 2. in 3.

odvisno ker letnik imaš..

ker jaz sem imel na tuono 2004 samo en zob manj spredaj..pa če me ubiješ se ne spomnim kolk je blo razmerje..pa je bilo za marof idealka..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

sej marof se vozi 2. in 3.

odvisno ker letnik imaš..

ker jaz sem imel na tuono 2004 samo en zob manj spredaj..pa če me ubiješ se ne spomnim kolk je blo razmerje..pa je bilo za marof idealka..

Original razmerje starega groma je 17/42

En zob manj je razmerje 16/42 :smoke:

Dal sem en zob manj in se vozil, pa me je prešinila misel, da ob menjavi v. seta, dam še en zob več zadaj, tako da je zdej 16/43 pa je "zame" idealka :kva1: , res da sem jo probaval v zadnjih jesenskih dokaj mrzlih dneh. Samo pod šljemom je bil nasmešek od ušesa do ušesa.

Za vse motocikle razmerja, pa se malo po zabavajte: http://www.gearingcommander.com/

lp

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Vprašanje za vse tiste, ki ste si omislili ''after market'' izpuh :

- ali ste ob menjavi izpuhov ''prestavili'' nastavitev motorja iz Map 1 (manj bogata mešanica goriva/izph s katalizatorjem) na Map 2 (bolj bogata mešanica goriva/izpuh brez katalizatorja)? Ti dve mapi naj bi bili v elektroniki že prednastavljeni, le serviser naj bi moral aktivirati pravilno.

- če ste, kje ste to storili?

- mogoče kdo ve kakšne so posledice, če ob menjavi izpuha tega ne narediš?

Hvala za info!

lp flero

Popravljeno . Popravil flero
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje za vse tiste, ki ste si omislili ''after market'' izpuh :

- ali ste ob menjavi izpuhov ''prestavili'' nastavitev motorja iz Map 1 (manj bogata mešanica goriva/izph s katalizatorjem) na Map 2 (bolj bogata mešanica goriva/izpuh brez katalizatorja)? Ti dve mapi naj bi bili v elektroniki že prednastavljeni, le serviser naj bi moral aktivirati pravilno.

- če ste, kje ste to storili?

- mogoče kdo ve kakšne so posledice, če ob menjavi izpuha tega ne narediš?

Hvala za info!

lp flero

kolega je to naredu na mille tak letnik..

razlika - manj je pokalo iz izpuha

naredl na servisu - avtotriglav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ne vem zakaj bi bilo tako malo? moj 2006 letnik ma tut manj kot 10.000 km..

sicer pa še vedno prodajam platišča za tuono..z diski..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ima kdo bunke na rsv, tm spredaj pri kilerju? Bi prosil za sliko al pa dve.

če rabš več, napiš...

ne še... :)

post-5414-0-27934000-1325012269_thumb.jpg

post-5414-0-25173700-1325012289_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil RSTDRIVER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Ali ima kdo kake izpuhe za prodat...pa ne serijske...za l.2006 +

lp flero

no pa pokaži kaj imaš,a si kupil dolenca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No pa jo mam...

Tuno Factory :blush:

Jutr grem mal probat :kva2:

Slike, če ne, ne verjamem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!