Skoči na vsebino

Aprilia RSV Tuono


Noise

Priporočene objave

u živo je (meni) čist super. obup dneva=diavel

pa, super ni..vsaj meni ne..preveč plastike, preveč so horl vse zalikat..

zarad tega ne bo ratala všeč ljudem ki kupujejo fz1 in z1000..

okej hvala bogu, ampak vseen bi si želel bolj šarf zadevco..oblikovno seveda

Veliko lepša od 2006-2010 zmazka.

igor, poanta tune je tisto kar ti imenuješ "zmazek"

Eno je slikca drugo je pa v živo.

Men je bla tud rsv4 grda na sliki. Ampak v živo je pa mala petarda :)

Sigurno bo pa dober motor, samo če bi blo po moje bi ostali na v2 mašini za nakeda.

imaš zelo zelo zeloooo hud motorček ki ima V2..ja na streetfighterja mislim ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

igor, poanta tune je tisto kar ti imenuješ "zmazek"

Potem so očitno pri letniku 2011 falili poanto. Pa pri 2003-2005 tudi. :)

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse Tune so na nek svoj način lepe :devil: - L.03, L.06, L.10....če ne na uč, pa potem, ko jih zajahš in se odpelješ...aja, pa sploh ni važno kam, ker je tolk fino fajn :kva2: :kva2: :kva2:

Peace

lp flox

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sharpninja, a že šparaš?

Sm si oddahnila, k za tole skropucalo :SS mi nau treba šparat spljoh....prov grozljivo kaj so nardil iz enga najlepših nakedov......d ne omenjam d je V4......bom kr pr moji tunci ostala, kvečjemu se ji bo kak duče prdružu, če bo preveč keša hodil :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je pa všeč. prav tuna je bla lepa (no kolikor je pač sploh lahko tako poseben izgled lep), sedanja mi ni sedla oblikovno čeprav za vozit je super, ta pa spet zgleda na lsikah. bom videl v živo, pa zagnjavil vapota, ki je menda pred parimi dnevi razdrl vezavo in jo je verjetno že naročil, da da za kak mastni krog.

boljše najgrša tuna kot najlepša "allround" http://www.motosvet.com/eicma-2010-honda-crossower.html honda :devil:

PS: aja a sem omenil da mi je V2 všeč ampak da čez 4 cilindre ga pa ni :whistle:

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na EICMI. Meni žal ne potegne.. Edina stvar, ki sem jo občudoval je bila hostesa na njej :D

post-1190-0-84928100-1288828717_thumb.jpg

post-1190-0-37949000-1288828759_thumb.jpg

post-1190-0-42523700-1288828734_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: da je z ABSom tam nism vidu hehe. Grša kot je bla 06-10 itak nemore bit. z v4 se je znebila še tistga obupnega plenketanja, in bo zvočna kulisa divja!! (to me je vedno begalo zakaj ma Aprilia V2 tolk obupn zvok? sej na miminumu ni slišat, pod gasom pa napram ducu al pa TL/SV SP1/2 res blesavo gruli)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ola

jst pa na avtonetu gledam eno tuno l.04 in 40.000 km pa me zanima kako je s temi km na dvocilindih. kdaj sledi kak velik servis, kaj ta servis nese s sabo...o porabi mate tko različne izkušnje, da je edini način probat, sm celo noč brau teh 31 strani, pa fotke gledou, pa u rit se mi je mešalu od želje po tem k. motorju.

pa italjani co carji...duce, aprillia, ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ola

jst pa na avtonetu gledam eno tuno l.04 in 40.000 km pa me zanima kako je s temi km na dvocilindih. kdaj sledi kak velik servis, kaj ta servis nese s sabo...o porabi mate tko različne izkušnje, da je edini način probat, sm celo noč brau teh 31 strani, pa fotke gledou, pa u rit se mi je mešalu od želje po tem k. motorju.

pa italjani co carji...duce, aprillia, ....

IMHO pol ni izbire, in moraš kupit. ker si osnovno mehaniko deli z drugimi apriliami imam občutek da 40 000 km ni neka strašna številka. poglej malo temo o futuri, (drJakob in JValant mata kar precej prevoženga) ki je narejena za drugačen namen, rotaxov motor pa je skoraj enak. Srečno vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rotaxov V2 motor je prakticno neunicljiv in deluje kamot tja do 300.000km ali vec brez vecjih posegov v samo masino. Edino skupno sranje vseh teh Aprilij so premajhni OEM akumulatorji in polnjenje le teh. Ko te zacne ta hec zezat (nekoc pac), pa je zadeva porihtana za beteznih 300€ in mas potem mir za nadaljnih 10 let.

veliko Futurasev se zadnje case javlja s kilometrino nad 100.000 MILJ, kar pomeni okoli 160.000km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

verjamem da je Rotaxov V2 kr fajn mašinca, ampak moj kolega (ima Mille) mi je povedal da je imel kar nekaj dela z njo, da se je lahko vozil: nekaj let nazaj, pri 40.000 km, mu je utrgalo ojnico, ker je imel en ležaj luft; takrat je naredil generalko, zamenjal čisto vse, pa mu je nekaj tednov nazaj, pri 90.000 kmjčkih, utrgalo ventil, ki se je potem uspešno srečal z batom in... :cry: lahko pa da je to bolj osamljen primer, ne vem...

je pa tudi res da ma kolega motor za vozit, ne za gledat, in gre včasih tudi na Grobnik z njim

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

verjamem da je Rotaxov V2 kr fajn mašinca, ampak moj kolega (ima Mille) mi je povedal da je imel kar nekaj dela z njo, da se je lahko vozil: nekaj let nazaj, pri 40.000 km, mu je utrgalo ojnico, ker je imel en ležaj luft; takrat je naredil generalko, zamenjal čisto vse, pa mu je nekaj tednov nazaj, pri 90.000 kmjčkih, utrgalo ventil, ki se je potem uspešno srečal z batom in... :cry: lahko pa da je to bolj osamljen primer, ne vem...

je pa tudi res da ma kolega motor za vozit, ne za gledat, in gre včasih tudi na Grobnik z njim

Lej, jst mam tut kolege k z RSV Mille dirkajo. Mam celo enga, k je v skupnem sestevku letosnjega leta (mislim, da se vedno) cetrti, torej jo zge ko sus. In do sedaj razen padcev ni imel bistvenih problemov.

Thja, tut Mille masino se da unicit. Seveda da se jo da. Sam v splosnem ob neki normalni uporabi zadeva zdrzi se pa jos. Aja, jst tut svojo vozim. Precej. In po vseh mogocih pogojih.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj bi ble vzdržlive :)

Se pa tudi take stvari dogajajo aprilijam, jih je ene šar po forumih k jim je kej potegnilo kam. Prav tako se dogajajo suzukijem, hondam, yamaham ... 100% ni nič :)

Veljajo pa mašine za vzdržlivejše. O elektroniki pa raje ne bi :whistle:

Sicer pa tako kot pri vsaki stvari, če ti je všeč navali, če ne, pa ne. Pri vsaki stvari najdeš pluse in minuse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Gledam, pa gledam fotke nove tuono, pa ugotavljam, da me maska le te spominja na nekaj že videnega...ne ravno do potankosti, pa vseeno. Najprej sem mislil, da zaradi tiste čebelje-bogomoljkaske pojave na Benellijevega Tnt-ja, potem pa tudi na MZ-jevega 1000 SF. Sej vem, Aprilia je lepša, pa novejša, pa močnejša, pa... ampak vseeno.

Evo "dokazi":

Tuono V4 _________________________ 1000 SF

post-6668-0-64037900-1291133922_thumb.jpg post-6668-0-58733300-1291133938_thumb.jpg

Aprilia __________________________________________________ MZ

post-6668-0-90546600-1291133955_thumb.jpg post-6668-0-72112000-1291133969_thumb.jpg

Aja, pa nova Tuono V4 bi si mogoče že zaradi spremenjenega imena, zaslužila svojo temo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač nisem hotel bit pikolovski, ampak zdej se pa že tko daleč prišli da morem bit. Feltne so OZ ne Marčesini :), se jih da pa posebej kupit.

Čist tanove majo pa neke noname, ampak izpeljanke OZjevih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač nisem hotel bit pikolovski, ampak zdej se pa že tko daleč prišli da morem bit. Feltne so OZ ne Marčesini :), se jih da pa posebej kupit.

Čist tanove majo pa neke noname, ampak izpeljanke OZjevih.

Vecina vsaj americanov in anglezev, ki jih poznam, so takoj menjali feltne za tole, pa ponavadi so jim pri dealerju stare feltne vzeli tudi v racun...

http://www.af1racing.com/store/Scripts/prodView.asp?idproduct=3133

pri nas pa je to seveda nerealno, ker je pac uradni uvoznik ... pac baraba, ni druge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni!

Tudi mene zanima tale italjanski stroj. Prebral sem veliko mnenj o Tuonki, mislim da je še vedno vse odvisno od lastnika samega kako motor neguje,servisira itd.

Zanima me če kdo pozna tole, ki se prodaja: http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/_MOTO/ad.asp?ID=4105330

Cena je sumljivo nizka....

Hvala!

LP, Bojan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!