Skoči na vsebino

Aprilia RSV Tuono


Noise

Priporočene objave

sva se z juretom ze prek zs zmenila.

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oboje je bol žalostno če iščeš lep motor. Šel pogledati obe in iščem naprej...

Mi lahko poves kaj te je zmotilo pri teh dveh motorjih. Lahko tudi na zs.

 

lp

jaka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sva se z juretom ze prek zs zmenila.

Lahko se meni prosim razlozis, ker se premalo spoznam na nakup motorja. Hvala za odgovor. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

No če koga zanima prodam Amann shower kit (prestavitev injektorjev pred sesalne lopute), 

za več informacij video stvar je prikazana nekje pri 40s posnetka, za poznavalce aprilij pa že ime Amann pove vse  :grrr  za več info na privat... 
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

včeraj sm prvič dobila tuonaco za malo daljšo testno vožnjo. meni se je cel cajt smejalo. res je odlična mašina. tako lepo vleče da je samo  :kva2:  :kva2:  :kva2:. poleg tega pa "vse naredil sama", malček premakneš rit in ona že lepo kot po tračnicah gre kamor si ji namenil. res je super!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boljš kot 675? :)  A to si bikerjevo al novejši model vozila?

Js sm bil tisti ki je bil tako radodaren :-D

2006 letnik, torej en model za bikerjevo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Vidim da tema spi :) no sam sem na bombnik nataknil nove gume supercoroso v2 in je bilo kot, da bi jo prvič spet peljal neverjetno. Motor je že prej bil igrača po ovinkih zdej se pa samo smejem, tudi pri večjih hitrosti je občutno bolj stabilen tako, da priporočam... Vidim da biker77 prodaja svojo 1 gen, in da ima tudi odprt airbox (inektorje prestavljene), kako je kaj potem s prahom in drobnimi delci v motor... Videl sem da prodajajo ram airbox, kjer ima tesnilo ki se nalega na rezervoar motorja... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah tudi sam sem vozil Pirelli nekaj časa ampak trpijo kilometri... 1500km za zadnjo gumo je res premalo. Kompromis je idealna stvar, tako da sedaj sem na Bridgestone 014 in so tudi v redu s tem da naredim 3500km. Je pa za priznat da je razlika v vožnji očitna, ampak se da ravno tako dobro peljat po Dolomitih.

 

Pa smo spet obudili malo temo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni nobenega problema s prahom in delci..ni ti to KTM :D

Je filter čez cel spodnji del airboxa, dvakrat sem že pucal filter in ni blo vidt kakega prahu v spodnjem delu airboxa. Glede na to da na ta sistem že nekaj časa laufa ni nobenega strahu da bi bilo kaj narobe. Je pa res, da je treba filter malo večkrat oprat. Jaz ga enkrat na leto, s tem da res delam bolj malo kilometrov. Zato pa tudi prodajam.

Lunapark..katere gume si imel prej gor da je zdaj taka razlika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mas mogoce kaksno sliko kako mas postavljen filter, ker pri Amannu so si stvar zamislili kar takk da pride na spodnji del airboxa samo aluminjast pokrov filter pa je enak kot ce je airbox zaprt. Tako da sem inektorje prestavil nazaj in zaprl pokrov, ker se mi ne zdi uredu da gre lahko zrak direktno v motor. Cicer naj bi ta aluminjast pokrov imel spoj z rezervoarjem men se ni zdelo. Gume so bile prej sportsmart 2 na zacetku so bile ok potem pa ratale dost nesigurne. Se pa motor veliko lepse pelje sedaj in je priliman na cesto. Me je pravkar dobil tudi dez kjer tudi z vozjno po omejitvah ni blo panike. Tako da sem res zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni je penast fiter cez vse skupaj. Ne vem ce je mozno da bi rezervoar zapru vse skupaj. Je malo prevec lufta vmes. Nisem siguren kako ima Amann narejeno, ampak kar brez vsega dvomim da je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Nisem je takrat niti zalaufal ker sem iskal lep motor. Tko da kej vec ne bi mogu povedat. Za kak motor za pisto je pa cist okej. Ce seveda sploh laufa normalno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko ti jst povem da je motor zlaman okrog in okrog. Cicer prodajalec je trdil da mu je eden samo zadel motor na parkirišču in je nesrečno padel na rep  in je tako cel zlaman :D No oba bloka podrsana prav tako oba izpuha vilice imajo luft in ležaj spreda v kolesu verjetno je blo nabit... Vsi diski menjanji a motor mislim da še 30k nima. Motor je podrt okrog in okrog. Tako da mislim da tudi da če iščeš za na pisto bi bil vložek kar konkreten preden bi bil varen :D Sma šla pa s kolegom gledat, ker ko se je prvič usedel na mojo išče tudi samo Tuono ponudba pa je slaba vsaj v sloveniji. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko ti jst povem da je motor zlaman okrog in okrog. Cicer prodajalec je trdil da mu je eden samo zadel motor na parkirišču in je nesrečno padel na rep  in je tako cel zlaman :D No oba bloka podrsana prav tako oba izpuha vilice imajo luft in ležaj spreda v kolesu verjetno je blo nabit... Vsi diski menjanji a motor mislim da še 30k nima. Motor je podrt okrog in okrog. Tako da mislim da tudi da če iščeš za na pisto bi bil vložek kar konkreten preden bi bil varen :D Sma šla pa s kolegom gledat, ker ko se je prvič usedel na mojo išče tudi samo Tuono ponudba pa je slaba vsaj v sloveniji. 

mojo nej pride pogledat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vidim da kar spuščaš ceno, prva je bla res huda :D. Ni nič interesentov? Je pa res da tudi enim prva gen ni všeč... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni vsec. Ta pa je huda. Vse tune so grde. In vse so dobre. Je pa lazje se vozit s prvo serijo kot pa z drugo.

naša ni grda je velik žužek! prva generacija je pa bolj en vesoljček :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!