Skoči na vsebino

Aprilia RSV Tuono


Noise

Priporočene objave

  • 2 mesecev pozneje...

Fantje, da kdo tole Tuno za krog? Da vidim če je to zame. Mam preveč dolgočasno življenje pa mi manjka en italjan za katerega nevem če bo zjutraj vžgal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Meni se zdi veliko previsoka cena! Sploh če pomislim, da je biker77 lanskoleto prodajal svojo R verzijo za 4k€,...

 

Je pa res, da je videti zelo lepo ohranjena, malo km + akrapovič. - ampak vseeno meni osebno predrago!

 

poglej kaj dobiš pri sosedih za jurja manj...

motosvet1.PNG

Popravljeno . Popravil KilleRBee
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ugotovil da se tega motorja ne prodaja :)

Sicer pa ja..ce ma clovek malo obcutka in nima dveh levih rok je tole zelo zelo dober motor. Moja bivsa se prodaja za 3200 se mi zdi. Jaz sem jo 5 let nazaj kupil za 3400 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

biker77, dej mi povej kakšna je razlika med samo mille ter tuono? Meni je karakter moje mille zeloo všeč, ampak mogoče bi za potovanja v dvoje umislil tuono...na kaj je treba paziti? Novejše aprilie naj bi imele težava z elektroniko, katere so to? :) 

Pa kakšna je razlika med R in Factory? Se splača dati cca 1k€ več? 

Popravljeno . Popravil ukica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj bi imele. Povdarek na naj bi.

Kaka je razlika? En je sportak drug pa naked. Za v dvoje pa noben ni lih...za v dvoje mam jest caponord. Zato pa tuono naredi najvec 2.000 km na leto.

Razlika med factory in navadno je. Ce jo mas za na cesto sta oba super. S tem da je factory zaradi radialno vpetih celjusti in predvsem komplet ohlins vzmetenja se bolj super.

Govorim za prvo serijo..tako kot je govora v zadnjih postih.

Tezave? Men je sla sklopka starterja..pa ne zato ker to crkuje ampak ker je bivsi lastnik bil malomaren in ni mel odlicnega akomulatorja ves cas. Zato priklop na vzdrzevalec skos. Ce niso zobniki in čip zamenjani je to fajn narest. Sicer pa servis, pucanje, malo bozanja in dela super.

Za ta drugo serijo ti bo pa povedal kdo ki jo je mel. Jaz ce bi bi V4.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 2/12/2016 at 4:01 PM, Hytech said:

Mene odbija od V4 samo ta požrešnost goriva, folk pizdi,da je kronik :)

Poraba goriva je popolnoma odvisna od desne roke. Sam se nisem srecal nikogar, ki se je pritozeval nad porabo goriva.

Lani septembra sva se s kolegom odpravila do Albanije - on na Falcotu jaz na Tuonu. Po slabih 3000 prevozenih km je bila moja povprecna poraba 6l/100km. Res da nisva ves cas tisala kot obrisana, pocasna pa kljub temu nisva bila.

Ce je to veliko potem pa res ne vem :-).

Video:

 

 

 

D.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos rabim nov motorček. In Tuono 1100 bi bil super. Ne vem pa samo ali je pametno it v to glede na to, da Aprilia pri nas nima nekega uradnega zastopnika/serviserja. Al se pač motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 minutes ago, John2005 said:

Letos rabim nov motorček. In Tuono 1100 bi bil super. Ne vem pa samo ali je pametno it v to glede na to, da Aprilia pri nas nima nekega uradnega zastopnika/serviserja. Al se pač motim?

Motis se. PVG d.o.o. je uradni uvoznik oz. njihova hcerinska firma AMG Moto.

Sicer ne vem s katerega konca Slovenije si, v Mariboru je zastopnik Moto Limit.

 

 

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, John2005 said:

Za PVG pa nisem vedel, ker na stani Aprilie sploh ne omenjajo. A pa je tud servis ok?

Kaksen je servis zal ne vem, sam servisiram v Grazu...

 

 

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, John2005 pravi:

Za PVG pa nisem vedel, ker na stani Aprilie sploh ne omenjajo. A pa je tud servis ok?

Priporočam ti Motomehanika Hervatin Marčelo s.p.

 

http://www.motomehanika.si/

Popravljeno . Popravil sulica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozna kdo kakšnega dobrega mehanika ki ima računalnik za priklop Tuono 2007 (Axone...), rad bi samo preveril če je vlopljena mapa 2 in če ni, da mi jo vklopi....

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Ob 17. 5. 2016 at 19:06, litlleracer pravi:

Kaksen tuono naprodaj??

Mogoče moja... Lahko se slišiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima mogoče kdo za prodati športne stopalke za Tuono 2 gen.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

A raj videš, da se ti zlaže :P

 

Km niso problem, nasploh, pri teh motorjih pa še posebej, ker če majo kej dober so to mašine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to o mašinah sem že slišal. Sam, če je pri teh kilometrih že treba bit pozoren na npr. sklopko,kako je z ventili, pa s štarterji sem slišal,da znajo it, če lastnik ni preveč pozoren...

 

Ker sam mislim,da tekle motor letnik/kilometri kaj dosti več od 3000€ ni vreden :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!