Skoči na vsebino

Aprilia RSV Tuono


Noise

Priporočene objave

Lepota je v očeh opazovalca baje pa, da bolj vsak cigo svojega konja hvali. :grim

Popravljeno . Popravil igorkr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GRDA

V vsakem primeru..dokler ne začneš od blizu in natančno gledat

ja pac ni motor za punčke :P ker punčke moremo met lepe mopedke :lol1:

ceprav morem res rect da je ful zakon moped. tolk se neki "pogovarja" pa za sedet je super, vlece pa k ena beštija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men so obe všeč prva mi je iz strani bol, ker ma več podrobnosti 2 mi je pa zadnji konc in pa ukinitev sprednjega televizorja :D Ni všeč so menja od ljudi ker se s kolegom velikokrat vozima skupaj in ima prvo generacijo in se jim veliko bolj dopade 2. Poznam tudi par ljudi, ki išče lepo 2 gen, ker jim prva ne sede nikakor. Lepota je vedno koker si sam nardis mas pa tudi splošno menje, ki pa je vsekakor v prid 2 gen...  Sem pa obe vozil svojo factory in prvo r in nevem zakaj bi si se prva lažje vozla, prej bi rekel obratno... Obe pa vsekakor enkratno in brutalno ko hočeš...

Popravljeno . Popravil Lunapark
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko ti jst povem da je motor zlaman okrog in okrog. Cicer prodajalec je trdil da mu je eden samo zadel motor na parkirišču in je nesrečno padel na rep  in je tako cel zlaman :D No oba bloka podrsana prav tako oba izpuha vilice imajo luft in ležaj spreda v kolesu verjetno je blo nabit... Vsi diski menjanji a motor mislim da še 30k nima. Motor je podrt okrog in okrog. Tako da mislim da tudi da če iščeš za na pisto bi bil vložek kar konkreten preden bi bil varen :D Sma šla pa s kolegom gledat, ker ko se je prvič usedel na mojo išče tudi samo Tuono ponudba pa je slaba vsaj v sloveniji. 

Kako imajo vilice luft? So zvite? Se ne gibljejo prav? Ležaj spredaj ima tudi luft? Ga je slišat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Balanca je stala malo postrani kje je problem nisem preučeval. Ko si stisnil prvo bremzo si lahko prav čutil zračnost (tudi slišalo se je) ko si vilice pritisnil dol se ni motor posedel samo v smeri vilice temveč tudi naprej kje je problem nisem gledal... Ker sva se po 5 minutah zahvalila prodajalcu za ogled in odšla domov. Je pa tudi res da prodajalec tudi po telefonu ni obljubljal novega motorja ampak povedal da je malo opraskan na repu dejansko pa je motor sigurno letel po obeh bokih... Tudi crash padi, ki imajo sicer original nosilce so narejene nove bunke.... Motor je drugače tekel lepo.... Cena pa je postavljena glede na ohranjenost in tudi veliko več ne moreš pričakovati, ker sem sam pregledal veliko oglasov tudi po nemčiji in italiji in če si želel dobiti res ohranjeno tuono se je nekje pri 5k začelo... Tudi prva generacija lepo ohranjena je v nemčji nekje 4k... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kupujete moped na osnovi lepote, ste v napačni temi.

 

Svetujem, da si ne kupite Groma (ocena glede: benefit/cost/enyojment = 10/10), to preprosto ni motor za vas.

 

:ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem jst ko sem prvič videl tuono factory sem si jo vedno želel in se mi je strašno dopadla. Proti vsem japoncem ki sem jih do sedaj imel je motor narejen v detajle in vidi se da so deli narejeni bolj premišljeno. Tako da mi ne nudi užitkov samo na cesti ampak tudi ko stoji v garaži ali pa perem feltne kar mi je do zdaj bila vedno muka... No vseeno ni važno pač moje mnenje. Lahko pa vsakem, ki mogoče bere to temo in se odloča za nakup priporočam motor pelje se izredno in moči je dovolj. Je sicer moj prvi dvovaljnik ampak sem se ga navadil takoj in verjetno ne bo šel več od hiše. Mogoče samo še kak Caponord za daljše ture...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej jest bi ga tut najraj še mel..sam bom zamenjal za nekaj italijanskega ki se slabše pelje, je isto V2 in ni Ducati :D

 

Če bi pa lahko bi pa itak obdržal.

Nujno nujno mi jo pa ni treba prodat..

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Shiver! :D 
To je skor kot Tuna ampak je celo lepa.  :whistle: Na komponentah so pa mal šparal, ne moreš imet vse! 

 

Čeprov men je Tuna ful huda za pogledat ... Je tako grda, da je že lepa!  :OK: Pač pravi streetfighter, izgled kot se za tak motor spodobi ...

Popravljeno . Popravil SLVR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O katerih "tunah" vi to ves čas, jst sem v temi "grom", pa se pol skoz lačnga počutim.

 

Dej, dej ti B77, boš imel pa še eno ženo več pr bajt, ti kr kup še enga taljana, ampak groma pa obdrž. Slej k prej ga boš spet iskal za nabavo (počak, sam da ti gre).

 

:sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Jaz bi takoj. Samo še ni denarja dovolj. Mogoče pa imam toliko sreče pa me počaka :D.

ara obstaja..pa te počaka v garaži priklopljena na polnilec in še spucam jo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Dobri možje so decembra tuonaci pustili mini darilce. Mislim, da so ji zelo všeč  ;)

post-23082-0-26411600-1423411579_thumb.jpg

P.S. da se ne bo samo Dami34 hvalu tle po motosvetu kake fajn nalepke za feltne ima njegov moped :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!