Skoči na vsebino

Dnevne fure s skuterji


.:norc:.

Priporočene objave

Danes oziroma včeraj, v četrtek smo se odpravili iz Maribora na miting v Ptuj :) . Peljali smo se čez Duplek, Dvorjane in Krčevino pri Vurbergu :) . Potem smo se vsi odpravili v Hajdoše na progo, kjer smo se vozili eno uro. Potem smo šli nazaj na Ptuj in kasneje v Lancovo vas, skozi Markovce in v Ptuj. Ob 21.00 uri smo se odpravili proti Mariboru. Vse skupaj sem naredil okrog 70km. Miting je bil zelo zanimiv :OK: in upam da še jih bo dosti takih :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič sem ubral idealno pot za motor. Nisem ravno odkril tople vode, je pa vsekakor nekaj novega zame. Tura: Maribor-Jurij-Gamlitz-Eibiswald-Lavamünt-Klagenfurt-Dravograd-Maribor. Cca 260km. Ko enkrat probaš avstrijske ceste, se po naših voziš samo še po nujnih opravkih. Nikjer peska, olja, lukenj v cestišču, po večini zaščitene ograje za motoriste (ograja do tal), super ovinki, lepa pokrajina (razgledi!!), izredno malo prometa itd. Morate probat!

post-1649-1156116172_thumb.jpg

post-1649-1156116186_thumb.jpg

post-1649-1156116195_thumb.jpg

post-1649-1156116204_thumb.jpg

post-1649-1156116222_thumb.jpg

post-1649-1156116231_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Danes Maribor - Miklavž - Hajdoše in ogled treninga skuteristov in motoristov :) , nato na Ptuj in skozi Krčevino pri Vurbergu in Duplek nazaj proti Mariboru :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto, 9.9.2006, sem v prekrasnem sončnem popoldnevu naredil naslednjo furo...

LJ-Brezovica-Vrhnika-Logatec-Kalce-Idrija-Kanal-Sveta Gora-Solkan-Nova Gorica-Vipava (burja 71 km/h)-Podnanos-Razdrto-Postojna-Ride :naughty: -Vrnika-LJ

Vse skupaj je bilo 250 km. V Vipavski dolini bi je the burja luštno sekala v bok... andrenalin je bil prisoten.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V nedeljo, 10.9.2006, pa sva jo z drago zjutraj mahnila proti morju. Sicer sva nameravala proti štajerski, ampak je bil na Rudniku uvoz na obroč proti MB zaprt in sva bila "prisiljena" zaviti za Koper. Ruta je bila klasična, se pravi po stari cesti do Ankarana. No, na Črnem kalu sva zavila na avtocesto.

Pot za nazaj je bila skoraj enaka. Tudi danes je pihala burja, vendar bolj nežno kot včeraj.

cca 240 km

aja... slike so narejene s telefonom, zato so bl za en :xx:

post-6014-1157908875_thumb.jpg

post-6014-1157909380_thumb.jpg

post-6014-1157909421_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes dopoldan sva se v sončnem vremenu z drago zapeljala na Roglo :OK: - iz LJ po AC do Vira, potem pa po stari cesti čez Dobrno gor na Roglo, nazaj pa po stari čez Celje in potem spet na AC na Viru do LJ.

Jaz sem se prvič peljal s tistimi sankami...HUDO!!! :OK: Se je draga že pozimi peljala z njimi in je rekla: "Nč bremzat!" in sem jo ubogal :grim V zavojih je bilo čutiti kar nekaj Gjev :naughty:

Aja, za nazaj sva se še ustavila pr Štorman na papici .)

post-6014-1158265863_thumb.jpg

post-6014-1158265882_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj: Trbovlje - LJ, LJ - Trbovlje obakrat "za savo"! tekoči ovinki, ki pa sicer pridejo do izraza pri večjih hitrostih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

waaa! huda tura mi je na sleme iz topolšice(okolica šoštanj, velenje).

peljete se skozi šoštanj proti topolšici, potem proti zavodnji in se ves čas držite ceste.

huda cesta, z dobrim oprijemom, in zelo dobri :blush: zavoji :naughty: .

lp

Popravljeno . Popravil DrummY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

iz ljubljane cez orle pa cez use 3 lipoglave pa u grosuple pol pa po tastarri nazaj...za skutzerje ODLICNA PROGA :P za nazgt svoj skuter ...dober asvalt :OK: pa lepo se da ovinke polagat pa se neki narave vids sam zdej je ze mal mrzlo tko da toplo se oblecte :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Dones sva se z Zekotom dobila na Rakitni pr jezeru, pot nadaljevala proti jezeru na Jezeru, pol pa čez črno vas proti Lj. Bla je bolj kratka turca, ampak bolj kot nič :OK: Je bil lep občutek po 1 tednu spet na motorju bit.

Sicer sm mel težave z bencinom, ampak drgač je blo pa super :D

post-3961-1162140145_thumb.jpg

post-3961-1162140179_thumb.jpg

post-3961-1162140212_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Danes sem se po dolgem času odpravil na malo "daljšo" pot s skuterjem. Iz Maribora v Kamnico, do Sp. Kungote, nato pa do Pesnice in proti Mariboru nazaj. Vreme še je bilo kar primerno za vožnjo, samo je videt da bo počasi konec sezone :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matej, odlične ture delaš. Tebi draga tudi teži, da bi si nabavil brezžične slušalke za pogovor med vožnjo, ker moji je hudo dolgčas :doze: Sej ne, da bi penzjonsko vozil, ampak ne pozna "motoristične" filozofije vetra okoli ušes... eh, čelade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ji že omenil, da bi morda kupila Nolanov sistem N-com, pa je sama rekla, da lahko tist denar porabiva na dosti bolj pameten način. Sej se tudi, tako kaj zmeniva med vožnjo, jaz dvignem predbradni del in se lepo zmeniva. Za dnevne vožnje, ki trajajo približno 2 do največ 3 ure v eno smer, je to čist vredi. Če pa bi se šla kakšen bolj konreten moto-turizem, bi pa govorna povezava verjetno prišla prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

ammm, tole je sicer mal offtopic, ampak to moram dat sem, da pokažem ka se dogaja po svetu :D .

tole se je dans zgodilo pred rdečo dvorano :D v velenju.

LP

post-11372-1172602811_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Danes iz Maribora čez Malečnik v Lenart in proti večeru nazaj. Bilo je kar lepo vreme, samo zelo vetrovno :) .

@DrummY: Sem vido isti primer v Graz-u pri Metroju. Prikoličar je spredaj skoraj pol avta bek odneso, potem pa je nadaljeval pol, ker očitno ni videl :BUA: .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mozirje-Gornji Grad-Ljubno ob Savinji-Mozirje-Braslovče-Letuš-Mozirje :)

Trenutno na pavzi, potem pa nazaj :OK: Srečal kar dosti motoristov, večina odzdravila :OK:

Varno vožnjo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hey folk res d ni tole za v tto temo sam vsejen , TTA SOBOTA 17.3 TOREJ , OB 16.00 NA STREHI PARKIRNE HIŠE NA CITY CENTRU JE ZBOR VSEH SKUTERAŠOV IN MOTORISTOV MISLIM KDOR PAČ HOČE PRIDIT D SE ČIM BOLJ RAZVE D BOMO MEL V celju URADEN CLUB TOREJ UPAM DA SE VIDIMO V SOBOTO

lp JURE povejte čim več folku =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hey folk res d ni tole za v tto temo sam vsejen , TTA SOBOTA 17.3 TOREJ , OB 16.00 NA STREHI PARKIRNE HIŠE NA CITY CENTRU JE ZBOR VSEH SKUTERAŠOV IN MOTORISTOV MISLIM KDOR PAČ HOČE PRIDIT D SE ČIM BOLJ RAZVE D BOMO MEL V celju URADEN CLUB TOREJ UPAM DA SE VIDIMO V SOBOTO

lp JURE povejte čim več folku =)

Mislm da napačna tema. To piši pod celje miting al pa celje klub!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!