Skoči na vsebino

Dnevne fure s skuterji


.:norc:.

Priporočene objave

Danes:

Celje - Laško - Rimske top. - Hrastnik - LITIJA - Hrastnik - Zidani most - Rimske top. - Laško - Celje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos mam namen it s skuterom na morje B) ...sel bi do kopra z vlakom pol pa ridal do pule...mislite da je mozno da to narejim v enem dnevu? pa kolko pride vlak+da naložim skutera gor in sicer iz maribora? Da malo hrvatom pokazem ka je to skuter :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes oziroma včeraj :) Maribor - Hajdoše - Ptuj - Vurberg - Maribor :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes Maribor - Malečnik - Lenart - Pernica - Pesnica - Maribor :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos mam namen it s skuterom na morje B) ...sel bi do kopra z vlakom pol pa ridal do pule...mislite da je mozno da to narejim v enem dnevu? pa kolko pride vlak+da naložim skutera gor in sicer iz maribora? Da malo hrvatom pokazem ka je to skuter :grim

em...kolega, itak da je možno v enem dnevu, jst rabm 11 ur do Črne Gore s skuterjem, tko da kr lepo na pot... :OK:

ka smo že v tej temi...

danes: Brežice - Kostanjevica - Šentjernej - Novo Mesto - malo po centru - Šentjernej - Kostanjevica - Podbočje - Brežice... lepa turca, zlasti dolina pred Novem Mestu... wwwwwuuuummmmmmm.... ;)

Popravljeno . Popravil Red Arrow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Planiram enkrat v avgustu ko bo lepo vreme eno turo proti Portorožu. Če bi se kdo rd pridružu nej me doda na msn the.stroj@hotmail.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prejsni teden- smrjene- rakitna (tam ene 5x gor pa dol)- planina (tam ene 7x gor in dol) ljubljana smrjene.

par dni nazaj- smrjene- po tastari cesti vse do- portorož

danes- portorož po avtocesti vse do- ljubljana- smrjene

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj po končanih izpitih sem se popoldne končo zapeljal en krog :OK: . Iz Ljubljane sem šel po avtoceti do Vrhnike - to zdaj redno prakticiram, vsaj v smeri Primorske, da se izognem radarjem okoli Brezovice, cestnina je le 70sit. V Kalcah sem šel naravnost proti Godoviču, potem pa čez Črni vrh in Col proti Ajdovščini. Ne morte verjet... Ajdovščina je definitivno najbolj vroč kraj v Sloveniji, tam je občutek vročine za 5°C višji kot drugot. No tudi termometer je pokazal ene 2°več (35°C.) kot npr. na nadaljevanju poti le nekaj kilometrov stran. Kot v peklu :devil:

Peljal sem se čez Vipavo in proti Štanjelu, čez Dobravlje in končno postanek v Šepuljah na obisku. Seveda sta padli ene dve fetki pršuta - mljask mljask :D Po ene dveh urah čvekanja sem se odpravil domov direkt po stari cesti čez Senožeče, Postojno in Ride, kjer sem videl le ene pet motorjev parkiranih ob tistem makadamu v hosto, motoristov pa nikjer :? Aja, okovje Rid izgleda odlično :devil: No vsaj ovinkov niso šli ravnat :OK:

Nato pa samo še gas proti domu.

Na poti sem naletel na dva radarja... eden pred Postojno na klasičnem kraju (sem ga zgodaj opazil), drugi pa mislim, da na drenovem griču oz. tam v okolici. Na slednjega pa me je opozoril voznik tovornjaka :OK:

Naredil sem 186 km, prvih 100 je bilo precej vročih, sploh tistih na primorskem delu, zadnjih 86 pa proti večeru prav prijetnih.

post-6014-1152600945_thumb.jpg

post-6014-1152600965_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj...

Brežice - Kostanjevica - Šentjernej - Novo mesto - Šentjernej - Kostanjevica - Mraševo - Brežice

Važn da sm šou po hosti pred Novem mestu.... ovinki so tam fenomenalni... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar prišel iz Ptuja :) . Pot: Maribor - Hajdoše - Ptuj - Vurberg - Maribor.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj...

Važn da sm šou po hosti pred Novem mestu.... ovinki so tam fenomenalni... :OK:

Pazi , da te ne bom tam kje nabasal ... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes Maribor - Vurberg - Ptuj - Hajdoše, kjer smo naredli par krogov po progi :) , potem pa nazaj na Ptuj na sladoled in proti Mariboru :) . Vse skupaj narejenih okrog 60km.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes Maribor - Vurberg - Krčevina pri Vurbergu - Ptuj in po isti poti nazaj :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maribor - Sp. Duplek - Zgornja Korena - Žikarce - Dolge njive - Zavrh - Voličina - Lenart - Malečnik - Maribor :). Naredil sem 42 kilometrov, ceste pa so bile ponekot zelo slabe.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ja skutera si zrihtaj :) , pa se bomo zmenli, da gremo na eno turo, pa pridemo dol :D .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja skutera si zrihtaj :) , pa se bomo zmenli, da gremo na eno turo, pa pridemo dol :D .

Lp

moram rect bosteku da mi magnet proda :devil: pol pa bi moralo letet :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najboljše poti so mi na štajerski, ker je dost hribčkov in dolin, dost ovinkov, na cesti ti ni nikol dolgčas :) , res pa je, da bi lahk še ene ceste mal uredili!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!