Skoči na vsebino

Dnevne fure s skuterji


.:norc:.

Priporočene objave

Dobre slike ja. A tist je tvoja punca al si spotoma kero zahaklu pa prepriču da pozira? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobre slike ja. A tist je tvoja punca al si spotoma kero zahaklu pa prepriču da pozira? .)

Hehe, je kr punca ja, pa čeprav sem jo moral prepričevat... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomaz dober si jebemo :OK: Povej se mi nekaj kak si preprical punco,da je sla z tabo? :hmm: Da se bom jaz vedo kaj nardit ce mi pride kaj takega v glavo :naughty: In kako je zdaj stanje bo ostal stroj pri hisi?Al gre vstran pa pride kaj takega ko sma v Hajdosah gledala zadnic? :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomaz dober si jebemo  :OK:  Povej se mi nekaj kak si preprical punco,da je sla z tabo? :hmm:  Da se bom jaz vedo kaj nardit ce mi pride kaj takega v glavo  :naughty:  In kako je zdaj stanje bo ostal stroj pri hisi?Al gre vstran pa pride kaj takega ko sma v Hajdosah gledala zadnic?  :afro1:

Heh, ženska je sama prišla na to idejo. Najprej me je blo malo prpa, da mi dol še tega nebi ukradli, ampak stanje je tam boljše kot pri nas v najbolj zakotni pohorski vasi. Kot sem že rekel, nekateri so ključe kar puščali noter. No, kakorkoli že, uspela me je prerpičat (ni se niti preveč trudila). Če bo kakšen stroj pri hiši? Glede na moje finančno stanje, rahlo dvomim. Moogče kakšni pralni od Gorenja :lol1: Glede dvokolesnega, se pa kakšnega Grmečega Mačka nebi branil :OK: Samo še nekaj ilegalcev spravim čez mejo, pa bo že nekaj :lol1: Najboljše bo, da grem domov, se fajn naspim, sanjam kako sem na rondoju drsal po tački in ko se naveličam, se zbudim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drsanje u ja :naughty: Pogled Perota precudovit :lol1: Boma drugo leto spet drsala :ninja: :kva2: Z cem pa se bo cas prineso :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drsanje u ja  :naughty:  Pogled Perota precudovit  :lol1:  Boma drugo leto spet drsala  :ninja:  :kva2:  Z cem pa se bo cas prineso  :ninja:

Pa ne poleg Perota .) Da se nebo preveč vstrašil :D Pero, upam, da neboš resno vzel B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem se odpravil v Avstrijo :) Iz Maribora je pot sledila proti Pesnici, Šentilju in nato proti Leibnitz-u in do Gralle, kjer sem šal malo po trgovinah :P predvsem Motorad Clinik-u ali nekaj takega :D Nato pa po isti cesti nazaj :) Naredil sem 85km. Toje bila moja prva vožnja s skuterjem v tujino :P :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem zvedo 15min prej da grem preden sem šal :P tak da bi te bol težko poklico :) Bomo vidli če še bo kdaj lepo vreme lahko gremo skupaj na eno turo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav zanima me ce pride kdo

na poligon v Sempetru ki je kaksnih 15km stran od celja alsvalt je super :OK:

gume skor ni vec

v mislih sm meu nedeljo 11,9,2005 od kaksnih 15 naprej :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal grem v nedeljo na dirko v Hajdoše :) V kero smer je to oddaljeno 15km od Celja, proti MB ali LJ? Pa če mogoče veš koliko km je iz MB do Celja po stari cesti? Bi se lahko kdaj zgodilo da bi se pelal v Celje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je priblizn 15km iz celja

v smeri proti logarski dolini

naprej od zalca pa se naprej pol je pa sempeter splaca se ko jih bo ful velik z mini motom pa to :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

celje - mb je priblizn ene 60km po stari cesti..

šempeter je pa pa 12 km odaljen iz celja v nasprotno smer od maribora, torej gor proti LJ..

na tem poligonu sm js prvic vozu kombija :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje cajte sem spet malo turiral okoli. En dan sem šel Maribor-Šentjur-Podčetrtek-Poljčane-Maribor, drugi dan Maribor-Ptuj-Ljutomer-Radenci-Maribor, tretji dan sem šel Maribor-Jurij-Leibniz-Graz-Šentilj-Maribor...

Pol se mi pa ni več dalo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Danes ni bilo nič za delat po šoli, pa sem se šal malo peljat :) Prvo sem se peljal do Dupleka, tam sem zavil za Zimico, nato sem se peljal mimo Bikersov in dalje za Celestrino. Vozil sem se po hribih med vinogradi :D Na levi je bil lep pogled na Maribor in Dravsko dolino proti Ptuju :) Nato sem prišel na glavno cesto, ki gre čez Malečnik, zavil sem levo proti Mariboru nato pa takoj desno za Hrenco :) Cesta je bila podobna prejšni, vozil sem se med vinogradi, cesta je bila dokaj ozka. Med potjo sem zasledil tablo za občino Pesnica :D Nato se je začel makedam, delajo novo cesto, ki je zelo široka in zelo lepi ovinki :) ko bo alsvalt bo super :OK: Sploh nisem vedel kje se vozim, nato sem prišel v Malečnik za gostilno Frajgraba :) Potem pa lepo domov v Brezje :D Hvala bogu za rokavice in bundo, ki so me grele :D ker je bilo kar mrzlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je priblizn 15km iz celja

v smeri proti logarski dolini

naprej od zalca pa se naprej pol je pa sempeter splaca se ko jih bo ful velik z mini motom pa to  :OK:

torej jutri spet gremo v sempeter na poligon

fajn bi blo ce se kdo pride mi pridemo okol 3/4 :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme je res enkratno. Še malo pa se bom začel po dnevni sobi vozit  :angry:

Danes je bilo na srečo malo bolje. Jaz semnaredil krog Ljubljana-Vrhnika-Logatec-Godovič-Idrija-Žiri-Škofja Loka-Ljubljana, skupaj 114 km. Dvakrat delo na cesti (čakal na semaforju), od Idrije do Žiri ozka in strma cesta za popi**, ampak za tako hladno nedeljsko turco čist vredi. .) Upam, da nas doleti še kak vročinski val letos... še pred decembrom, potem naj bo mraz, da bomo kaj smučal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz sem pa danes opravil manjšo turo s prekinitvami zarad opravkov ...

Brod - Lj. Center - Črnuče - Trzin - Mengeš - Cerklje - Brnik - Cerklje - Vodice - Valburga - Pirniče (Klub Lipa) - Tacen - Brod

Kolk je to znesel km nimam pojma, ker sem pozabil pogledat ko sem štartal ...

Sam names danes pa je bil najprej odhod do banke v center Lj., nakar sem zmenil s kolegom na Brniku in sem se odločil, da namesto da grem domov pa v avto to opravim kar lepo s skuterjem ...

Bil je lep dan in bi bilo škoda ga izpustit ...

Sploh pa ker med tednom dnevno naberem samo 25km v obe smeri od doma v službo pa nazaj, redko pa dodam še 8km od službe do stranke in nazaj ...

Tako da sem si danes dal malček več duška s to turico ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je po dolgem času spet sijalo sonce in temperature so bile bolj primerne za vožnjo :D Iz Maribora sem se odpravil skozi Limbuš, Slovensko Bistrico proti Rušam. Nato sem se peljal čez Smolnik. Ustavil sem se na istem mestu kot Tomozuki ( na spodnji sliki :) :P ), kjer je lep pogled na Dravo, ki je zelo čista in zelenkaste barve, ne pa takšna kot je v Mariboru :BUA: , škoda da nisem imel zraven fotoaparata :cry: morem ga drugič vzeti zraven, ko grem kam :) Potem sem se odpravil dalje, malo pred tablo Občina Lovrenc na Pohorju sem zavil desno proti Fali. Peljal sem se do elektrarne, imel tam krajši postanek in nato sem se odpravil nazaj proti Mariboru. Vsega skupaj sem naredil okrog 60km, verjetno je bila to ena iz med zadnjih, če ne zadnja malo daljša vožnja :)

Lp SiMoN`

post-18-1089488507.jpg

Kot sem že povedal to ni moj skuter in slika tudi ni made by me, ampak je oboje od Tomozukija :)

Popravljeno . Popravil SiMoN`
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sem jaz bil v Zagrebu .. se pravi Celje-Zagreb.......... boli me rit, glava, desna roka jao sam križ pa nič... štartu sem od doma ob 13.00 pa pršu domu ob 18.00 v Zagrebu sem se zadržal nekje 1'5 ure.... pa na carini mi niso nič sral

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

31. oktobra malo do morja in nazaj. Ob ene 11. uri odhod iz ljubljane in potem po stari cesti do strunjana. Vreme na krasu lepo, temperatura se je vzdiglna celo do 19° (juhu), na morju pa bolj sranje (glej sliko). Drugače je bilo na cesti bolj malo motorjev, na kačjih ridah pa kljub lepemu vremenu nobenega. No, ene par sem jih srečal po poti in vsi smo se veselo pozdravljali. Cesta ok, brez listja in podobne navlake. Ker je bila že tema, sem mi nazaj grede ni dalo po stari, pa sem šel kar po avtocesti in tam pri lomu je že kar malo zeblo. Po moje zadnja daljša fura letos. Bomo vidl.

post-7101-1130920989_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem prejšnji teden šeu na hrvaško pa mojim kurčevim skuterom :) pa je brez problema zdržau skoraj do karlovaca pred tem postaja ob trakoščanskem gradu .. 3 je smo bli z dvema skuteroma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Nova sezona se je že začela in danes sem bil na prvi malo daljši turi :) in to je Maribor nato čez Malečnik, pred Lenartom pa sem zavil za Lormanje nato pa v Lenart. Iz Lenarta pa nazaj proti Mariboru. Naredil sem 40km. Vreme je bilo danes odlično, mogoče bi lahko bilo malo toplejše :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!