Skoči na vsebino

Curijeva gre 270 (po novem že 275)


curi

Priporočene objave

iz cistega dolgega cas in da curi ne bo kokodajsal, da ni imel nobene ponudbe primerjave, sem vse ponudbe citiral spodaj. da je ubogi curkec podal svoj gsm in se baje ni noben javil........ hja, nekateri celo nekaj delamo za vsakdanje prezivetje. sicer, zakaj bi mi morali njega klicariti, ce ded ni sposoben en dan dolociti kje in kdaj. da bi jaz njega po sloveniji iskal? ste se pri sebi? :devil:

z moje strani ponudba se vedno velja, seveda za drugo leto. :)

curi, saj vem da si tako impresioniran nad svojo raketo, da je prepričevanje o nasprotnem kot scanje proti vetru.

predlagam naslednje: v kratkem dobim motor, ki ima 400 ccm več od tvojega in vsaj 30 KM več od tvojega, pa tudi dokaj natančen števec. motor gre realno preko 250 km/h, 270 realno bi še tudi moral it, za več nisem več tako prepričan. se dobima in testirama (bom vozil za tabo z isto hitrostjo kot ti) pa bo najboljše, da nehamo z tem prerekanjem.

matematika pa vseeno špila, z FZ6 še vseeno nisi kupil vse moto modrosti tega sveta. če te "test" zanima mi javi gsm na PM pa te pokličem ko bo tako daleč.

Hmm... ljubljancan sem... Blackbirda imam .... Sicer brez plastike ampak mislim, da tako ali tako ne bo treba hudo vec voziti kot sem ze....

Gremo probat?

ne paničarit, test je že dogovorjen, še par malenkosti poruhtamo pa javimo rezultate! do takrat pa teoretiki na plan :devil:

do realnih ~235 lahko javim Suzie Q. po stevcu je to nekje cez 260 oz. cez zadnjo crtico.

Bajsi je prečital post tako da ni frke :D . Popoldan sem vam na razpolago :D . Pa tudi primerno dvokolo bom zrihtal :D .

Aja! Tiste fore z policijsko GTA se tudi da uredit, samo ne pol jokat ko bo pri sodniku za prekrške kdo sebe na motorju gledal in razlagal kdaj je šaltal iz 5. v 6.

:lol1:

LP Bajsi

Zmagal si ti! To je še vedno zelo hitro. Vseeno ostajam pri ponudbi z drugim motociklom za primerjavo, kar ne morem se znebiti občutka da števec malo laže.

LP Bajsi

hmmm mogoče pa bi že bil čas, da nehaš tretjo do konca sukat in uporabiš kakšno višjo prestavo :hmm:

sicer pa je curi dobil PM kdaj sem mu na voljo za dosti bolj natančno merjenje končne kot je števec FZ6.

Ponudim sebe in svojega fzs1000 za primerjalni test hitrosti.

Me prav zanima..............................mogoče bom moral prestaviti celo iz 4. v 5. prestavo. :hmm: :hmm: :doze: ali pa bom že od 50kmh pospeševal kar v 6. prestavi, da bova bolj enotna (vsaj do 200)

evo, jst se javm da grem curijevo testirat. CBR 900 2001+ akrapovič . More bit dost B) :D Sam povejte kdaj pa kje!

Tudi jst bi se loh prdružu s fzs 1000, me zanima če čist brezveze plačujem večjo reg. kot curi.

fazer proti fazeru, 98KM proti 143KM

meni je števec že pokazal 270, več pa ne, tako mi bo verjetno na koncu ušel

:yea2:

tako....pa bo konec ugibanj in blebetanja v prazno... :)

dejmo dokler mam še kej gume :D :yea2: :yea2:

Ja ne vem kako boš mi sledil na AC,če pa voziš sam 110kmh po AC,saj tako si napisal v rubriki 207rr,ta teden torek, sreda ali petek se lahko zmenimo dopoldne na AC Trojane proti Mariboru

Jaz sem za sredo.Določite še uro.

pervy, shargo, metalbike in tudi jaz smo se ze pred casom javili, da se "pomerimo" z in "se pustimo scat peljati" od te fenomelnalne 600 kubicne rakete.

odgovora ni bilo.

I wonder why?! :devil:

Mislim da sem prvi, ki sem Curiju preko PM ponudil primerjavo z FZS1000, sva se čula po GSM ampak deda ni blo na naš konec....... tak da še vedno čakam potrditev hitrosti od koga ki je doma bližje Curiju

lp Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz cistega dolgega cas in da curi ne bo kokodajsal, da ni imel nobene ponudbe primerjave, sem vse ponudbe citiral spodaj. da je ubogi curkec podal svoj gsm in se baje ni noben javil........ hja, nekateri celo nekaj delamo za vsakdanje prezivetje. sicer, zakaj bi mi morali njega klicariti, ce ded ni sposoben en dan dolociti kje in kdaj. da bi jaz njega po sloveniji iskal? ste se pri sebi? 

Dragi ICE

vidim ,da imaš veliko časa pa si podal,poste,ki bi se lahko sprobali z mano

Poglej zame gre moja FZ6 fazer 275kmh,kdor pa ne verjame me naj pokliče in gremo sprobat,konkretnih postov ni bilo,razen brez veznega pisanja

Da bi se v naprej zmenili so nekateri pisali ,da bojo tja poslali policaje

Edini ki sem se pogovarjal z njim,je bil Bajsi,pa še ta je policaj,pa naj mu zaupam

Moj GSM od kar ga imam 6 let je noč in dan dosegljiv,probaj kadar koli

Drugače pa imam o tebi najslabše mnejne,pa ne bom pisal ,ker bi lahko bilo dolgo par strani,edino kar ti povem je da te je lahko sram,da kaj takega pišeš-razmišljaš

Vse te poste ki si jih spisal,pokliči lastnike le teh ,pa vprašaj kdo med njimi, me je poklical

škoda besed, ti dovolim da zakleneš temo

Popravljeno . Popravil curi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tole še manjka:

Mami, mami, ne verjamejo mi na besedo :cry: :cry: :cry: .....zdaj bom pa na drevo splezal, pa vse svoje igrače (tud moj najhitrejši motorček) vzel sabo, pa nikol več ne bom dol pršu. Pa ne maram jih več.

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Jao, pa saj to ni res :doze: :doze: :zzz: :zzz: :zzz:

Alla :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tole še manjka:

Mami, mami, ne verjamejo mi na besedo  :cry:  :cry:  :cry: .....zdaj bom pa na drevo splezal, pa vse svoje igrače (tud moj najhitrejši motorček) vzel sabo, pa nikol več ne bom dol pršu. Pa ne maram jih več.

:lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:

Jao, pa saj to ni res  :doze:  :doze:  :zzz:  :zzz:  :zzz:

Alla  :ph34r:

Allchek, you're readin my mind... :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: podam svoje skromno opažanje :grim

poleti sem letel po AC s svojo FJR 1300 pa me pr ene 250 pajsne en mjhn motorčič :hmm: bemti sveca jaz ožamem še mal bl ročko ta satan se ne da :hmm: ma sem se ohladu spustil gas pa lagano dalje :grim

v Lomu grem po benza k vidim tipčka na taistem motorju k je tankal pred mano :grim

pa ga pobaram mal okol mašince itd itd :fight2: pa mi zaupa da ima identičen motor kot R 6 se pravi iskrivih 126 konjičev :grim

ne dvomim v njegove trditve :D

Popravljeno . Popravil directory
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...curi pa dej ti ze povej...kok bi ti ceno postavu za tole tvojo makino? :blink: ...

...jest bi to mela :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa mi zaupa da ima identičen motor kot R 6 se pravi iskrivih 126 konjičev :grim

ne dvomim v njegove trditve :D

R6 ima 126 HP. FZ6 jih ima 98.

masina je kompletno predelana (ni razlika le v uplinjacih/vbrizgu in izpuhu).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

R6 ima 126 HP. FZ6 jih ima 98.

masina je kompletno predelana (ni razlika le v uplinjacih/vbrizgu in izpuhu).

baje da ma tipson gor mašino resnično od R6 126 HP

ma sem vprašal poj serviserja na Viču je ptrdil da je ress :grim

baje je tipček eno usuto R6 kupil pa zamenjal agregat........... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj

ste se pa moderatorji skup spravli,pa objokanega curija napadli

Vsi ste eno isto sranje

iii, grdi grdi moderatorji, in bogi bogi objokani curi!!

daj si poglej kolk ma deklariran top speed (ma sploh nad 230?), pa primerjaj tovarniski podatek in tvoj "podatek" - 50 km/h ti nikjer nuben izpuh ne doda. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

R6 ima 126 HP. FZ6 jih ima 98.

...ni razlika le v uplinjacih/vbrizgu...

Uplinjač nima tukeyle pr temu podatku kej počet, kr ma prva serija R6-agregata z uplinjači 120 deklariranih konjičev. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A maš ti mal alergije name?  :kva2: 

A tud svojega mnenja ne smem met, če nisem aktivna voznica motorja?  ;)

Heh  :D  :P

Alla  B)

:004 :004 :004 prav nič sonček :004 :004 :004 :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tole še manjka:

Mami, mami, ne verjamejo mi na besedo  :cry:  :cry:  :cry: .....zdaj bom pa na drevo splezal, pa vse svoje igrače (tud moj najhitrejši motorček) vzel sabo, pa nikol več ne bom dol pršu. Pa ne maram jih več.

...

Ne, se prej bo mal nesramen do vsakega od nas posebi, ker verjame, da bomo pol mislili, da je bol dec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še eden se je najdu

pa piši v SLO, da te bomo slovenci razumeli

pa sorry,če nisi SLO

Curi od tega moderatorčka al kwa že je :hmm: fotko njegovo :lol1: :lol1: :lol1: pa lahko daš v shrambo :grim nkol več otroc ne bodo cukra kradl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!