Skoči na vsebino

Yamaha TDM 900


Noise

Priporočene objave

TDMjka ma zelo udoben zic za sopotnico, sam kot čitam, tko kot pri meni...moja se tudi noče vozit...drugače, pa tudi brez testne vožnje ne moreš zgrešit, če jo kupiš...vse kar je napisano drži in se čudovito pelje, še posebno delno enduro lega mi odgovarja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@motorad: če želiš greš lahko testno vožnjo z mojo TDM 900 L.2007 (model RN18)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

T

Je pa to totaln naked motor...oblika vara, ko pa se peljes po dezju, pa se tocno vidi, da ni dela telesa, kateri bi bil zasciten...

To niso kritike, temvec dejstva in meni zato motor ni nic manj vsec, ali bi bil celo razocaran...

Pa si ti že peljal kak naked nad 140? na TDM lahko kadiš med vožnjo tak malo vetra gre mimo povišane šipe.... (ne kadim, niti tega ne priporočam), če ti je TDM s povišano šipo naked, pol rabiš BMW LT ali pa Goldwinga

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@motorad: če želiš greš lahko testno vožnjo z mojo TDM 900 L.2007 (model RN18)

Hja, hvala za ponudbo....Žal se zelo nerad vozim s tujimi motorji, saj nikoli ne veš.... če bom šel kaj proti Kopru, te pa rade volje prej pokličem in greva na kavo pa še glede motorja mi boš kaj več povedal...

Sem pa že kar odločen, le finančno konstrukcijo moram izpeljati....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa si ti že peljal kak naked nad 140? na TDM lahko kadiš med vožnjo tak malo vetra gre mimo povišane šipe.... (ne kadim, niti tega ne priporočam), če ti je TDM s povišano šipo naked, pol rabiš BMW LT ali pa Goldwinga

LP Bajsi

peljal sem XJ6 in je tam nad 140 enakomiren pritisk v prsa in roke, pa se kolena se da stisnit ob tank in tist podaljšek tanka, nižja lega...tuki se pa skoncentrira vse v rame, zgornji del prsi in glavo, ozko zasnovan oklep, kot osa...tudi če kolena še tako tišim ob oklep, so kolena na udaru...pa sem manjše postave...pa se nekaj, sem se peljal zadnjič iz kranjske po avtocesti in je bilo vetrovno...me je pri 150 tolk prestavljalo po cesti, da sem šel raje po stari...je to normalno in al sem sam cvikator, al kaj...sej so to, verjetno, samo začetni občutki in bo treba mal več kot tisočko obrnt za sodbo...drugač pa motor ljubi razgibano vožnjo in tudi makedam...

še nekaj, kateri servis mi priporočate...pozna kdo Seles Grosuplje...mi je skor sosed...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, hvala za ponudbo....Žal se zelo nerad vozim s tujimi motorji, saj nikoli ne veš.... če bom šel kaj proti Kopru, te pa rade volje prej pokličem in greva na kavo pa še glede motorja mi boš kaj več povedal...

Sem pa že kar odločen, le finančno konstrukcijo moram izpeljati....

ni panike ;) če bi zdej izbiral bi spet izbral TDM :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, slisi se mamljivo :grim . Ja jaz moram rect, da sem kar navdusen nad motorjem, ker sem presedlal iz enga podrtga cilindra na dvovaljnika.....tko da, ce mene uprasate, nc ne trese. :grim Nasmeh na obrazu, priznam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Momci,zakaj motor crkne ko nizje prestavlam z umesnim gasom? 2x se je zgodil v 5k km...

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najverjetneje imaš prenizko nastavljen ˝štandgas˝; hmmm po slovensko je to ...... am.... AHA :slap: ! Prosti tek ;) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa je biu res....pa z dodajanjem gasa k se dol prestavlja je tud treba nehat...hvala divji!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej lahk z međugasom se špilaš, sam crkne če ma štandgas prenizek, je blo pr men isto, ker sem navajen z međugasom vozt.

Ni problema!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni panike ;) če bi zdej izbiral bi spet izbral TDM :D

lepo, da ljudje to razmišljajo kot jaz.....enkraten in super motor, za vse dolg fure in seveda hitre ovinke......, tudi jaz bi še enkrat kupila isto le z 20 konji več..... :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In seveda se strinjam s Tati ... 997 kubikov , pa 99 kavalov , da ostanemo v nižjem razredu ... :grim

Popravljeno . Popravil blazius
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš kaj, dol mi visi, če imam mal več za plačati, saj to je v končni fazi moj res največji užitek, pač motor.... :kva2: :kva2: :kva2: in glede na to da tako razmišljam, ker je res lepotica na vseh področjih bi želela že nekaj let obljubljeno, :OK: :OK: :OK: :OK: pa žal ne vem kdaj se bo Yamaha spomnila narediti kar so obljubili, čeprav mal dvomim, da sploh kdaj.... :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tudi jaz sem čakal, kdaj bo Yamaha posodobila, beri "povečala" TDM-ko, ker se to ni zgodilo, sem se odločil in kupil FJR 1300, tako, da je TDM sedaj naprodej.

Če je kdo interesent... je vredna greha :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi bralci foruma, tudi jaz imam na razpolago lepo ohranjeno, rabljeno TDM900 letnik 2004, črno, z 26.500 km. Imam žal premalo časa in trenutno tudi denarja, da bi ga imel parkiranega v garaži. Čez nekaj dni bom naredil fotke in jih objavil na avtonetu. Lakho pa me dobite na 051 313 777.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ja, pozabil dodatni, da imam gor nov set gum (prevoženih 1.500km), servis in zadnji kovček GIVI za 2 celadi.

Vsi bralci foruma, tudi jaz imam na razpolago lepo ohranjeno, rabljeno TDM900 letnik 2004, črno, z 26.500 km. Imam žal premalo časa in trenutno tudi denarja, da bi ga imel parkiranega v garaži. Čez nekaj dni bom naredil fotke in jih objavil na avtonetu. Lakho pa me dobite na 051 313 777.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tudi jaz sem čakal, kdaj bo Yamaha posodobila, beri "povečala" TDM-ko, ker se to ni zgodilo, sem se odločil in kupil FJR 1300, tako, da je TDM sedaj naprodej.

Če je kdo interesent... je vredna greha :kva1:

Dobrodošel med konjenico!!! :OK:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobrodošel med konjenico!!! :OK:

Hvala, hvala, vidim, da je kar nekaj TDM-ovcev presedlalo na FJR- po narejenih 2k km- čudovit motor, zadovoljen v nulo :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!