Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja ZX 6 R 636


zviz

Priporočene objave

Kar počasi...mogoče bo kmalu precej robe naprodaj :whistle:

kaj imaš v mislih s tem :kva1:

tudi moja 05 laufa z motulovo polsintetiko(5100), pa ne vem kaj naj letos nalijem noter :hmm: ali istega ali 300V (4L kantico 300V dobim za 53€, 5100 pa za sorazmerno manj)...red, s čim se tvoja maže oz. ali misliš še naprej dolivati to olje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj imaš v mislih s tem :kva1:

tudi moja 05 laufa z motulovo polsintetiko(5100), pa ne vem kaj naj letos nalijem noter :hmm: ali istega ali 300V (4L kantico 300V dobim za 53€, 5100 pa za sorazmerno manj)...red, s čim se tvoja maže oz. ali misliš še naprej dolivati to olje

pomojm je tel povedat de ja tist motor trenutno povsem dovolj močn tud brez akrapota za tistga mladeniča...

s cajtom pa kr nabav...

Popravljeno . Popravil axilon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem zakaj šparaš na olju, od tistih 40 eur več, kaj daš za full sintetiko na pol leta ko menjaš olje, pomojem noben nebo ravno kruha stradal :D

Tukaj se ne gre za šparanje....Sam sem zelel notri 300v factory. no in naslednji servis sem jo hotel s5 dati noter pa smo lepo prisli do tega da je dejasnko ne potrebujem. Za po cestah je za 600ccm polsintetika vrh glave. Če ne verjameš vprašaj strokovnjake tako kot sem jih jaz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pa največ serviserate oz kerga serviserja predlagate :whistle:

Servis čarman medvode! Zelo zadovoljen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj imaš v mislih s tem :kva1:

tudi moja 05 laufa z motulovo polsintetiko(5100), pa ne vem kaj naj letos nalijem noter :hmm: ali istega ali 300V (4L kantico 300V dobim za 53€, 5100 pa za sorazmerno manj)...red, s čim se tvoja maže oz. ali misliš še naprej dolivati to olje

Še sam ne vem, kaj mislim :slap: , ker sem precej navezan na ta stvor...če bo šla, se bom itak zjokal tule, upam da ne letos.

Olja ne mislim dolivat :D , še ni blo potrebe in 5100 štima - inspektore Tomaž se je lani pri 12.000 za dobrodošlico na dvorišču vrgel pod moped, preskeniral okence in bil zadovoljen, jaz pa ponosen-kaj bi ha :naughty:

Verjetno bo ostalo 5100, že po tradiciji rad menjavam 2x - na začetku sezone sploh, tudi če je bil prejšnji servis avgusta ali septembra...mi ni škoda 10 starih jurjof, pa se poćutim za koristno domačo...... občutek dober, ni kondenza ali karkoli že tisto rosenje pomeni...

@straza

Razmisli o kakšnem koristnejšem kosu dodatne opreme - pri 05 je med prvimi stabilizator krmila ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kaki pacient tule, ki je dejansko probal na 03-04 spravit auspuh pod rit? Pa ne pod svojo pač pa od mopeda. (In ja... mam neke prebliske danes.. :rolleyes: )

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@straza

Razmisli o kakšnem koristnejšem kosu dodatne opreme - pri 05 je med prvimi stabilizator krmila ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

greenninja: taki pacienti si ponavadi kupijo 05+ letnik :D pa zravn dobiš še slipper clutch in mnogo drugih stvari

straza: če imaš dovolj financ vsekakor ohlinsa, samo je drag (okoli 600€), drugače pa tam od 300 pa gor mislim da bi že moral bit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha za ohlinsa nevem ce bom zdele zbrau a drugac je kei pomembn kakšn je? al recimo od 300 dalje so dobri?

nespoznam se še tok :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha za ohlinsa nevem ce bom zdele zbrau a drugac je kei pomembn kakšn je? al recimo od 300 dalje so dobri?

nespoznam se še tok :blush:

zakaj pa rabš sploh stabilizator?! :P

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koristi ti bolj kot pa Akrapo ;)

sigurno ja :slap: :slap: :slap:

ti že veš ane :P

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sigurno ja :slap: :slap: :slap:

ti že veš ane :P

He, ne vem ;)

Se mi pa zdi logično da ti stabilizator bolj koristi kot pa akrapo.

Kaj je pa bl jebačko, je pa jasno :D

Ni ga čez dobr zvok :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, ne vem ;)

Se mi pa zdi logično da ti stabilizator bolj koristi kot pa akrapo.

Kaj je pa bl jebačko, je pa jasno :D

Ni ga čez dobr zvok :worship:

noben motor od 600ccm (razn r6ke če se ne motm pa še kakega čisto novega) nima serisko stabilizatorja.

Tako da če ga ni izgleda da zadeva ni tolko nujna. Na cesti ga za moje pojme ne rabiš, zadeva pride prav le na dirkališčih. Jst sm naredu 2000km pa ga nism niti enkrat rabu na ninji. Zadeva je brutalna, vendar tolko pa spet ni, zato imajo stabilizatorje le a.k.a. vallentino rossiji #2 in tisti ki ne vedo kam vse bi še dnar dali. Moje mnenje - ga ne rabiš, medtem ko je akrapovič bog i batina :)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Jst sm naredu 2000km pa ga nism niti enkrat rabu na ninji. ...

toj zarad motorja :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

toj zarad motorja :naughty:

ne jst vozm k čefur... sam po ravninah pa po zadni :D :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motim, ima Honda CBR600RR edina serijsko vgrajen stabilizator krmila. Zadeva je zelo uporabna, sploh pri slabših cestah, kjer te pri večjih hitrostih rado strese. Mene je pri 125ki pr 140km/h kr fino zrukalo po cesti, pri 250ki pa če greš malo po zadnji in ne priletiš s prvim kolesom lepo nazaj te tud takoj strese.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motim, ima Honda CBR600RR edina serijsko vgrajen stabilizator krmila. Zadeva je zelo uporabna, sploh pri slabših cestah, kjer te pri večjih hitrostih rado strese. Mene je pri 125ki pr 140km/h kr fino zrukalo po cesti, pri 250ki pa če greš malo po zadnji in ne priletiš s prvim kolesom lepo nazaj te tud takoj strese.

:worship: :worship:

Amapk, eni tega zgleda še niso doživeli, kako je če ti belanco zabija iz ene strani v drugo ene 5x v sekundi :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam Suzukija GSX-R 600 K4 in IMA SERIJSKO VGRAJEN STABILIZATOR KRMILA!!!! Tak da nebo kdo tu bedarije klato, kak nima noben tega...honde pa majo tud samo nove, pa nobena druga, suzuki pa jih ze skos vgrajuje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stabiliator je zlo zlo fajn zadevca in tud uporabna...za naše ceste...posočje. Prpeleš na malo zjahan asfalt, po možnosti še na fajn pospešuješ tam, pa te zruka tko de tud res ni, podobno je pr pospeševanju iz ovinka, če asfalt ni 100% al pa če samo malo nevede zanihaš balanco, pa se že alhko začne "tresada". Kdaj je u izi in se samo posmeješ, k te pa fajn zmeče se boš pa bl malo smejal. Ni treba bit valentino rossi de se ti to zgodi...

sej drgač vrjamem de se ti v 2k km to še ni zgodilo, ampak verjem mi de se ti bo z več prevoženimi km prej al slej, in takrat boš vedu de bi blo hudičevo fajn met stabilizator

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na slovenski cestah je bol priporočljiv stabilizator ker usi vemo kakšne ceste mamo ce mas pa akrapoviča te bo pa polcaj ..... ker usi vemo kakšne polcaje mamo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motim, ima Honda CBR600RR edina serijsko vgrajen stabilizator krmila. Zadeva je zelo uporabna, sploh pri slabših cestah, kjer te pri večjih hitrostih rado strese. Mene je pri 125ki pr 140km/h kr fino zrukalo po cesti, pri 250ki pa če greš malo po zadnji in ne priletiš s prvim kolesom lepo nazaj te tud takoj strese.

r6ka ga ima se mi zdi tudi... ne stresa te kar tako, ne pretiravej... pol bi vsak tedn vsak od nas 1x po tleh letu no... aja pri vseh 13000 km me enkrat na 125ki ni zrukalo, pa sm jo terov ma res kolkor je blo možno... vsi pretiravate s tem stresanjem pa ne vem kaj... sej pravim zadeve še nism nikoli rabil...

imam Suzukija GSX-R 600 K4 in IMA SERIJSKO VGRAJEN STABILIZATOR KRMILA!!!! Tak da nebo kdo tu bedarije klato, kak nima noben tega...honde pa majo tud samo nove, pa nobena druga, suzuki pa jih ze skos vgrajuje!

sory k nben ne pozna suzukija..... ddddddd :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na slovenski cestah je bol priporočljiv stabilizator ker usi vemo kakšne ceste mamo ce mas pa akrapoviča te bo pa polcaj ..... ker usi vemo kakšne polcaje mamo :whistle:

v vsakem primeru je bolje imeti stabilizator kot akrapoviča... vsepovsod... to je brez veze primerjat... moje mnenje je da je stabilizator krmila na 600ccm samo za a.k.a. valentino rossije #2 in pa ljudi z debelimi denarnicami :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!