Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja ZX 6 R 636


zviz

Priporočene objave

pri mojme kwaku zacne ventilator delovat pri 105 stopinjah tako da ni panike...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak na hitro bi mi lahko nekdo razložo kak nastavit indikator lučko za menjavo v višjo predstavo? namreč ima motor po novem 25kw in ne vidi več 15k rpm :D potreboval pa bi to za 2003 letnik, zx636b model ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če misliš da ti bo lučka pri 7k zasvetila pozabi, da se pa naštimat od mislim da 12k rpm pa do blokade

Zakaj pa ne? Meni na mojem prižge ravno takrat ...

P.S.: res ni isti motor, samo vseeno je 12k malo visoka meja

Popravljeno . Popravil fp4492
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri 600 ali 750 pa 12 k res ni visoka meja :D Takrat šele zares gre :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa ne? Meni na mojem prižge ravno takrat ...

P.S.: res ni isti motor, samo vseeno je 12k malo visoka meja

evo sem lih kar mel navodila za uporabo pri roki: lučko lahko naštimaš da ti zasveti od 12 do 15,5k rpm v korakih po 250rpm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak na hitro bi mi lahko nekdo razložo kak nastavit indikator lučko za menjavo v višjo predstavo? namreč ima motor po novem 25kw in ne vidi več 15k rpm :D potreboval pa bi to za 2003 letnik, zx636b model ;)

kaj ti še zdaj neveš kak se to nastavi al kaj...klikni me enkrat na msn pa ti povem, ker zaj se mi nea da tu pisat hehe

če misliš da ti bo lučka pri 7k zasvetila pozabi, da se pa naštimat od mislim da 12k rpm pa do blokade

pri 04 letniku gre od 11 k rpm dalje nastavlat, ampak kdo bo te pri 11 k rpm menjaval hehe, jaz mam kar čist na zgornji meji, se pravi pri 14500, se lučka prižge, pri 15 500- 16 000 nekje pa tak blokada vseka blokada vseka

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šaltaš tam, kjer ima motor najvišjo moč ali pa navor. Ne pa pri blokadi ali kot ti reče narobe nastavljena lučka.

točno tako sem si jaz naštimal lučko....pač sem pogledal graf moči od akrapoviča in malo pred največjo močjo sem naštimal lučko, tako da ko vidim da zasveti prešaltam, manjalnik pa je itq tako skonstruiran da če prešaltaš iz največje moči padejo obrati motorja na največji navor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če misliš da ti bo lučka pri 7k zasvetila pozabi, da se pa naštimat od mislim da 12k rpm pa do blokade

:( :( se pravi je ta lučka postala ne uporabna, jaz pa sem se je tak veselil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tako sem si jaz naštimal lučko....pač sem pogledal graf moči od akrapoviča in malo pred največjo močjo sem naštimal lučko, tako da ko vidim da zasveti prešaltam, manjalnik pa je itq tako skonstruiran da če prešaltaš iz največje moči padejo obrati motorja na največji navor

lučka je itak bolj al manj neuporabna, vsaj jaz jo bolj redko gledam, šaltavam bolj po občutku, kot pa da bi gledal na lučko... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce se se enkrat zgodi smetenje kot je bilo v tej temi, bo nekaj osebkov nekaj dni hladilo prste.

predvsem pa se o raznih blokadah pogovarja V ZATO ODPRTI TEMI :rtfm: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rad bi zvedel, kej pomeni pri starejših kawlnih ena indikatorska lučka na armaturi, na kateri piše ''high beam'' ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rad bi zvedel, kej pomeni pri starejših kawlnih ena indikatorska lučka na armaturi, na kateri piše ''high beam'' ?

Če se ne motim je s tem mišljena dolga luč, nisem pa čisto prepričan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rad bi zvedel, kej pomeni pri starejših kawlnih ena indikatorska lučka na armaturi, na kateri piše ''high beam'' ?

Upam da se ne hecaš :evilgrin:

A ma barvo ta lučka............ dolgo je že tega, moj GPZ R je to skor ziher mel. Modra?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Kolega nabavlja manjši zobnik spredaj, ZX 636 Bmodel (2003-2004) in ga nekak ni za dobit, če je kdo mogoče nabavil pri nas, bi bil hvaležen za kakšno informacijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zobnik se da v skrajni sili tudi naredit. Drugač pa je v Kopru ena firma ki te stvari uvaža, samo se ne spomnim imena. Jst sm tam naročil komplet DID

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja sam povej še katere zobnike si dobil v kompletu, DID ziher niso, ena druga firma jih dela, DID jih pa samo pakira skupaj s svojimi verigami, saj je že bilo enkrat omenjeno na forumu pa se ne spomnim imena firme ki dela te zobnike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem se zdaj spomnil :slap: reci kolegu naj pokliče čarmana.....prejšnji lastnik mojega motorja je skos tam servisiral, in ko je dal gor akrapoviča, mu je mislim da tudi čarman svetoval in vgradil manjši prednji zobnik (naj bi se kombinacija manjšega zobnika bolje obnesla z akrapovičem)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj robe je precej, dobilo se je za 02, tudi za 05 model je. Za celo klapo, od GSXR-a 750, zx10 in RSV se je našlo v prvo.

Mora bit kaj, glih za model, ki ga je Zemlja polna, po mnenju dveh serviserjev naj ne bi blo za dobit tega :grrr ....zadnji pa ni glih poceni.

Hvala, na Čarmana nisem pomislil - sprememba lepo učinkuje, z Igorjem ali brez, predvsem na pisti je vožnja z malce spremenjenim razmerjem v večji užitek, sploh z 600. Na cesti pa se pač potrpi, pa še hitrost se zaradi hrupa zmanjša na razumnejšo (pri 130 v šesti je galame z odprtim izpuhom zame osebno več kot dovolj).

Popravljeno . Popravil Red
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!