Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja ZX 6 R 636


zviz

Priporočene objave

dex..tega ne sprobavaj..sploh..vrjem na besedo..zadnje stopnje ne moreš vozit sploh..nikjer!!

drugače pa se nehejte afnat s temi stabilizatorji..sploh za cesto ne..

ker se ga na cesti tko al pa drgač NE tišči na polno..basta..

no to sm caku hehe sei itq nism jst norc tko da ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dex..tega ne sprobavaj..sploh..vrjem na besedo..zadnje stopnje ne moreš vozit sploh..nikjer!!

drugače pa se nehejte afnat s temi stabilizatorji..sploh za cesto ne..

ker se ga na cesti tko al pa drgač NE tišči na polno..basta..

konkretn odgovor .) se podpišem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noben motor od 600ccm (razn r6ke če se ne motm pa še kakega čisto novega) nima serisko stabilizatorja.

Tako da če ga ni izgleda da zadeva ni tolko nujna. Na cesti ga za moje pojme ne rabiš, zadeva pride prav le na dirkališčih. Jst sm naredu 2000km pa ga nism niti enkrat rabu na ninji. Zadeva je brutalna, vendar tolko pa spet ni, zato imajo stabilizatorje le a.k.a. vallentino rossiji #2 in tisti ki ne vedo kam vse bi še dnar dali. Moje mnenje - ga ne rabiš, medtem ko je akrapovič bog i batina :)

rabiš ga, sploh če kaj po tazadnji prakticiraš, mene je zdaj že enkrat pošteno streslo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rabiš ga, sploh če kaj po tazadnji prakticiraš, mene je zdaj že enkrat pošteno streslo...

ma dej ne pokite vsi skup no :D na ninji ga nea rabiš :D

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dej ne pokite vsi skup no :D na ninji ga nea rabiš :D

Ko te bo enkrat iznenada zrukalo, si boš s polnimi gatami hitro premislil. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dej ne pokite vsi skup no :D na ninji ga nea rabiš :D

Sicer nimam Ninje, ampak pri moji suzi je lani večkrat zelooooo prav prišel stabilizator.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko te bo enkrat iznenada zrukalo, si boš s polnimi gatami hitro premislil. :grim

...in defenitivno takoj nabavil Ohlinsa za 700€

jea right :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noben motor od 600ccm (razn r6ke če se ne motm pa še kakega čisto novega) nima serisko stabilizatorja.

Tako da če ga ni izgleda da zadeva ni tolko nujna. Na cesti ga za moje pojme ne rabiš, zadeva pride prav le na dirkališčih. Jst sm naredu 2000km pa ga nism niti enkrat rabu na ninji. Zadeva je brutalna, vendar tolko pa spet ni, zato imajo stabilizatorje le a.k.a. vallentino rossiji #2 in tisti ki ne vedo kam vse bi še dnar dali. Moje mnenje - ga ne rabiš, medtem ko je akrapovič bog i batina :)

R6 nima serijsko stabilizatorja :)

majo ga pa suzukiji (sam originalni stabilizatorji so taki, da usen če jih nebi blo) :D in mam namen tud sam zamenjat serijskega z ohlinsom, pa ne zarad tega ker se preseravam ampak zarad varnosti -_- pa ne vem od kje vam ideje da je ohlins 600eur :blink:

Popravljeno . Popravil _N3jC_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dej ne pokite vsi skup no :D na ninji ga nea rabiš :D

rabiš rabiš, sej boš še vido :D

Ko te bo enkrat iznenada zrukalo, si boš s polnimi gatami hitro premislil. :grim

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in defenitivno takoj nabavil Ohlinsa za 700€

jea right :grrr

zdej pa vemo kdo kolk sebe ceni... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn ga je met pa če ga rabeš al pa ne, ker takrat ko ga boš rabu se ti bo smejalo :)

Mene je na začetku sezone ko sem mislu, da bolj obvladam motor kot sem dejansko ga in sem se rosija špilu na pospeševanju na slabem asvaltu al pa pesku redno treslo prvi mesec :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej pa vemo kdo kolk sebe ceni... :whistle:

aha ti imaš stabilizator? ... če ga nimaš se torej ne ceniš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha ti imaš stabilizator? ... če ga nimaš se torej ne ceniš...

ja majstr, približno tko je če se malo bl pošteno voziš...sej do 100 km/h ga pa res ne rabš...

konc koncev pa je to tvoja lastna odločitev...nč te ne silm, samo ne mi pa rečt de je brez stabilizatorja zihr še bolš kot z njim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker nimam stabilizatorja in trenutno nimam zelencev da bi ga kupu sem se odloču da se do nadalnega ne vozm, dokler...

...in defenitivno takoj nabavil Ohlinsa za 700€

jea right :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

90% se jih voz brez tko de pretiravat ni treba...itaq pa dejte raj dnar za karbonske žmigavce pa nosilc tablce...bo boljš.... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

90% se jih voz brez tko de pretiravat ni treba...itaq pa dejte raj dnar za karbonske žmigavce pa nosilc tablce...bo boljš.... :unsure:

denar za gume ter oktane... ;)

no ja mejte kar hočete, jst nism reku da je brezvezna zadeva, samo moje mnenje je da zadeve za slovenske ceste, kazni in ostale razmere ne potrebuješ... pista je pa drugo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

denar za gume ter oktane... ;)

no ja mejte kar hočete, jst nism reku da je brezvezna zadeva, samo moje mnenje je da zadeve za slovenske ceste, kazni in ostale razmere ne potrebuješ... pista je pa drugo :)

ola, se končno strinjava, razen v točki o slovenskih cestah...:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

denar za gume ter oktane... ;)

no ja mejte kar hočete, jst nism reku da je brezvezna zadeva, samo moje mnenje je da zadeve za slovenske ceste, kazni in ostale razmere ne potrebuješ... pista je pa drugo :)

Če normalno voziš 99% ne rabiš.

Če se pa afnaš pa rabiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

90% se jih voz brez tko de pretiravat ni treba...itaq pa dejte raj dnar za karbonske žmigavce pa nosilc tablce...bo boljš.... :unsure:

ej, žmigovce sm črne kupu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, žmigovce sm črne kupu :whistle:

ma si pa otročji... :rolleyes:

sorry za offtopic...

Popravljeno . Popravil axilon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma si pa otročji... :rolleyes:

sorry za offtopic...

če vsako stvar vlečemo v nedogled :headbang:

ja, zdi se mi dobr met stabilizator, ne, ne zdi se nujn...where's the fun B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Straža ti ga kr kup.....glede na to kok mamo zjebane ceste tle pr ns ti bo še kako prow pršou :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj če bi vi odprli novo temo stabilizator :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!