Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja ZX 6 R 636


zviz

Priporočene objave

Ja danc kličem čarmana v medvode, mu povem de mam 27k km ter de kdaj morm štelat ventile, pa mi on reče de sploh ni panike, de jih štelam pr 48k km...pomojm je on mislu de so bli štelani pr 24k km in je zato reku 48k km de je naslednji servis...bemti, bo treba jutre še 1x poklicat...kr sam ne vem če so bli na 24k km res štelani...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja danc kličem čarmana v medvode, mu povem de mam 27k km ter de kdaj morm štelat ventile, pa mi on reče de sploh ni panike, de jih štelam pr 48k km...pomojm je on mislu de so bli štelani pr 24k km in je zato reku 48k km de je naslednji servis...bemti, bo treba jutre še 1x poklicat...kr sam ne vem če so bli na 24k km res štelani...

ventilov se ne štela iz dolgčasa ali na točno določene kilometre. Najbolj pomembno je, da se vsake toliko časa samo preveri koliko je še zračnosti in se po potrebi nastavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa maš enih problemov...

no pol pa teb tko povem k si tko pametn :evilgrin: ...

rajš 2x več vprašam pa potem nimam problemov kot pa da sm tiho pole pa popravljam ku norc...

Drgač pa, simonsi, hvala za pomoč...problem je samo k ne vem al so bli štelani dosedaj. Sm pa prepričan de so isto ventili stvar, ki se štelajo v okviru določenih km-jev v 99% primerov...zato pa so servisni intervali...in če je to rečmo 48k km me sploh ne skrbi, k sliš se jih za1x ne. Če pa predpisujejo de je pametno čekirat pr 24k km, pa jih bom peljal čekirat in bom celo naslednjo sezono mirno spal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pol pa teb tko povem k si tko pametn :evilgrin: ...

rajš 2x več vprašam pa potem nimam problemov kot pa da sm tiho pole pa popravljam ku norc...

Drgač pa, simonsi, hvala za pomoč...problem je samo k ne vem al so bli štelani dosedaj. Sm pa prepričan de so isto ventili stvar, ki se štelajo v okviru določenih km-jev v 99% primerov...zato pa so servisni intervali...in če je to rečmo 48k km me sploh ne skrbi, k sliš se jih za1x ne. Če pa predpisujejo de je pametno čekirat pr 24k km, pa jih bom peljal čekirat in bom celo naslednjo sezono mirno spal...

s podobnim vprašanjem sem se jaz ukvarjal...

preveril sem in prišel do ugotovitve, da se jih ne štela, dokler se jih "ne zasliši"-imam 54000km, pa še nkol niso bli štelani...je pa seveda zelo odvisno od večih dejavnikov.

preveri še pri kakem servisu, vendar ti bodo po mojem vsi enako odgovorili, razen tistega, ki trenutno nima kaj počet :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ti je rekel na 48000 je potem to to...ima veliko izkušenj z servisrianjem japonskih motorjev ni kar en čunga lunga serviser tako da jaz mu 100% zaupam in do sedaj nisem imel nobenih težav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje novi so okol 4.000€ za tega sem dal pa ress full manj...

pa feltna je 150€...za elektriko sm najdiu na nemski strani za 179€ deklc je 25 ostane mi se frtlajtnga(plastika). in ostale pizdarije ...se prau mam proracune se vec kot 3000€ da ga sestavm....

Ferlklajdunga se reče, če že ...

Upam, da boš uspel sestavit ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hvala vuk76 za ekskluziven link,nisem se jih spomnil ob iskanju prvih testov- všečno je to branje, na papirju vedno odlično....

Avstrijci so prav očitno-konstantno-fantastično navdušeni nad zelenimi novostmi zadnja leta :whistle: ....kar je prav navsezadnje, ZX6R Cup jim super uspeva, mimogrede: precej hitrejši so od nemškega R6Cup-a.

No, moja prva pohvala novemu kwaku: redil se je ko prase, vedno nove kile... zdaj je tega konec!!!!!!! Hvala :worship: :worship: :worship:

Mogoče imamo vse, kar si želimo....malo zeleno sekirco, ki bo deležna zlobnih pogledov, kot prva iz l.95....samo da tista je bla še lepa povrhu vsega :doze: ...

... 2009 bo tudi lepa, če ne drugače, v poliestrskih ferklajdungah :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se že ravno palimo na novo šestico...evo še ene dve fotki...

Se mi pa tale kawlnova zelena barva zdi zmerom bolj nefotogenična :krneki:

post-6668-1227090768_thumb.jpg

post-6668-1227090804_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

na kaj nej bom še posebej pozoren pri nakupu rabljene Ninje 636 letnik 2005?

Naj bi mela 9500km sam je to najbrž en velk bullshit in jih ma nekje 20k.

Hvala in LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a gledaš tisto modro od moto-navtika?

kolikor vidim po slikah ima take gume, kot jih original vgrajujejo, bridgestone BT014 (mogoče celo 15, nisem ziher), imajo pa eno foro, da so original vgrajene gume nekje pobarvane z flumastrom, sam nisem ziher kje pa kako....pri 20k km sem jaz menjal prednje zavorne ploščice, zdaj poglej če so nekje na pol pobrane je dobro, če so nove ali pa izrabljene ima motor res več km kolikor tam piše, sam tudi to ni sigurno....servisno knjigo zahtevaj...pa da se ne boš ustrašil, zadnja luč ima na levi strani med plastiko malo več lufta kot na desni, serijska napakica pri vseh 2005/06 636, se tudi vidi na slikah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a gledaš tisto modro od moto-navtika?

kolikor vidim po slikah ima take gume, kot jih original vgrajujejo, bridgestone BT014 (mogoče celo 15, nisem ziher), imajo pa eno foro, da so original vgrajene gume nekje pobarvane z flumastrom, sam nisem ziher kje pa kako....pri 20k km sem jaz menjal prednje zavorne ploščice, zdaj poglej če so nekje na pol pobrane je dobro, če so nove ali pa izrabljene ima motor res več km kolikor tam piše, sam tudi to ni sigurno....servisno knjigo zahtevaj...pa da se ne boš ustrašil, zadnja luč ima na levi strani med plastiko malo več lufta kot na desni, serijska napakica pri vseh 2005/06 636, se tudi vidi na slikah

Ne, ogrevam se za tegale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ogrevam se za tegale.

No, zdej sm pa tegale zasledil. Dobra cena pa še v Sloveniji je, se mi ne bo teba je*at s homologacijo.

A kdo pozna lastnika mogoče al pa ve kej več o tem motorju?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima ja, poglej sliki od original in poliestrov

Jest se bom kr za tega odločil, ma poliestre, ma pa tud originalne plastike (ki so žal modre in ne zelene).

Drugač se ga pa pomoje splača kupt ker za SLO razmere je cena precej nizka, servisno knjigo ma potrjeno 20k km pa tud ni ne vem kok sej taka japonska mašina zdrži vsaj še 1x tok ane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bubamoto ma lepo zeleno 2005 pri nas za 5500e pa neki ti spusti pa si boljše slozi prišo ko da jo greš iskat v italijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima ja, poglej sliki od original in poliestrov

post-9362-1227557455_thumb.jpg

post-9362-1227557471_thumb.jpg

ta črn je komplet v kopijih, motor je biu fejst steran na grobniku, po slikih zgleda fajn, od blizu pa čist vbit, gume kaput, zobniki za zamejat, prej ga je pa smrkolj meu, če je kirmu znan :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta črn je komplet v kopijih, motor je biu fejst steran na grobniku, po slikih zgleda fajn, od blizu pa čist vbit, gume kaput, zobniki za zamejat, prej ga je pa smrkolj meu, če je kirmu znan :P

kdo je ta smrkolj? lahko na pm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!