Skoči na vsebino

MOTO škornji - izbor, čiščenje, vzdrževanje..


Leteči

Priporočene objave

Heheh, ne ne. Nisem mislila tok debelih :D

Zdej po katerih škornjih pa posegaš, ker Touring čevelj ima ponavadi nekoli debelejši podblat in malo dvignjen, ni tako ploščat kot sport...

IXS MOTORISTIČNI ŠKORNJI - AVANTI

IXS MOTORISTIČNI ŠKORNJI ŽENSKI - DARIA ČRNA

IXS MOTORISTIČNI ŠKORNJI - ATTACK

FORMA ŠKORNJI - STREET EVO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala lepa za odgovor .) Drugače imava športno potovalni motor (kawasaki ZZr 600).

Potem bo verjetno "soft" varianta Touring čevlja čisto dovolj. Oz. zdaj vsaj vidiš kaj vse ti nudi svet, le sama se odloči kaj želiš.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. Ketn sprej ne pomaga :grrr.

Pomaga pomaga...na mojih oxtar speed je kr konkretno izniču učink škripanja...So pa škripale k huič... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomaga pomaga...na mojih oxtar speed je kr konkretno izniču učink škripanja...So pa škripale k huič... :naughty:

Ja tudi moji Oxtar so škripali kot ne vem kaj. Mi je prav pošteno najedalo živce.

Sem pa potem dobil nek spray za zadrge in zdej je super.

Živčki so ohlajeni.... :yes:

Popravljeno . Popravil SV650SK5
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še neki me zanima...A kdo ve kje v sloveniji bi se dalo dobit škornje XPD, mislm da so pod blagovno znamko Spidi? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj za en sprej za zadrgo pomaga da ne škripajo škorni? k moje alpinestars s-mx plus tudi škripajo. Samo ne vem a bi jih sploh mazala al ne? ker na unih navodilih izrecno piše da jim vse razn vode škodi. Pa tudi v garanciji so pa ne vem če je to pametno? Kakšne so vaše izkušnje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj za en sprej za zadrgo pomaga da ne škripajo škorni? k moje alpinestars s-mx plus tudi škripajo. Samo ne vem a bi jih sploh mazala al ne? ker na unih navodilih izrecno piše da jim vse razn vode škodi. Pa tudi v garanciji so pa ne vem če je to pametno? Kakšne so vaše izkušnje?

Če so bili kupljeni pri nas, težav z garancijo ni, če se ta model maže s kakšnim sprejem za verigo.

Lep dan

Boštjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj za en sprej za zadrgo pomaga da ne škripajo škorni? k moje alpinestars s-mx plus tudi škripajo. Samo ne vem a bi jih sploh mazala al ne? ker na unih navodilih izrecno piše da jim vse razn vode škodi. Pa tudi v garanciji so pa ne vem če je to pametno? Kakšne so vaše izkušnje?

Silicon spray.... recimo od STPja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok Boštjan vas bom držala za besedo :-), bom probala namazat pa sporočim. Edino a ni ketn sprej tak bolj lepljiv. ker glede na to da ne vem kolko to lahko natančno naciljaš, kako ga pole pa dol spraviš? A wd40 ni v redu? k je vsaj prozoren se ne bi preveč vidlo če bi kaj curljalo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok Boštjan vas bom držala za besedo :-), bom probala namazat pa sporočim. Edino a ni ketn sprej tak bolj lepljiv. ker glede na to da ne vem kolko to lahko natančno naciljaš, kako ga pole pa dol spraviš? A wd40 ni v redu? k je vsaj prozoren se ne bi preveč vidlo če bi kaj curljalo?

neki nabrblaj gor... :D če ne neha škripat probi kaj druzga. Keten sprej se sigurno ne bo cedil tko kot wd-40. Pa še več cajta bo gor stal keten sprej. Pa saj imaš tisto slamco za nataknt na "špricalco" od spreja, je mogla bit zraven zlimana na pločevinko. Z njo pa ja naciljaš komarja v levo jajce :)

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne funkcionira, preverjeno oz. funkcionira kak teden potem pa niti ponovno mazanje ne!

kaj za en sprej za zadrgo pomaga da ne škripajo škorni? k moje alpinestars s-mx plus tudi škripajo. Samo ne vem a bi jih sploh mazala al ne? ker na unih navodilih izrecno piše da jim vse razn vode škodi. Pa tudi v garanciji so pa ne vem če je to pametno? Kakšne so vaše izkušnje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj se sekirate, ker škripajo škornji... men to pe prav pride, se vsaj ne sliš kako mi škripajo kosti :P ... mogoče je edino moteče, ko hočem skrivaj in potiho domov pridet, pa da me policaji ne bi kaznovali za motenje javnega reda in miru :lol1:

Da tul auspuh na vs glas nobenga ne moti, ko greste pa na kufe, pa vas moti, ker škripajo škornji :?

Med drugim pomaga tud WD40 ... preverjeno :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no potem bom pa še vedno škripavček, kot mi moj ljubkovalno pravi :P, sej mene ne moti glih neki ful, samo se mi zdi da me vsi neki čudno gledajo, kot da bi mela neke škronje za dva souda. Mah važno da se moje nogice v njih odlično počutijo, pole pa nima veze :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no potem bom pa še vedno škripavček, kot mi moj ljubkovalno pravi :P, sej mene ne moti glih neki ful, samo se mi zdi da me vsi neki čudno gledajo, kot da bi mela neke škronje za dva souda. Mah važno da se moje nogice v njih odlično počutijo, pole pa nima veze :-)

Sva že najmanj dva :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... samo se mi zdi da me vsi neki čudno gledajo, kot da bi mela neke škronje za dva souda......

če te pa samo to moti, pa pusti listek s ceno gor... pa nj vidjo, kok si jih plačala :P .... zravn pa napiš :"BOLJ ŠKRIPAJO, DRAŽJI SO" :lol1:

mel se hecam ... ampak, res je vseeno če škornji škripajo ... sj pancerji tud, pa se verjetno noč kaj dosti ne sekiraš ... pač ... :kava:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja. So mi jih hotli namazat s ketn sprejem. Jst pa potem enga okol ušes.

S tem ketn sprejem sele naredis hudica se mi zdi. Sprej je lepljiv in se prime cisto vsa svinjarija in kmalu je se slabse kot sicer ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej to s ceno pa ne bi bla slaba ideja :grim. pač nej se sliši po cesti da prihajam B). Sm se odločla da jih pole ne bom nič mazala. Sm pa ugotovila da za jih očistit so ful fajn pralni oreščki. se plastika prou lepo sveti. Pa glede na to da so naravni pa te fore jim tudi škodit ne morejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj za en sprej za zadrgo pomaga da ne škripajo škorni? k moje alpinestars s-mx plus tudi škripajo. Samo ne vem a bi jih sploh mazala al ne? ker na unih navodilih izrecno piše da jim vse razn vode škodi. Pa tudi v garanciji so pa ne vem če je to pametno? Kakšne so vaše izkušnje?

Jaz imam nek star spray od STANHOME (SILCALUBE).

V glavnem, mene je zelo motilo, kot bi škripale kosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zardi škripajočiš Alpinestar S-MX Plus škornjev sem dobil nov vzdevek.. ..tardeč Power ranger biggrin.gif

Popravljeno . Popravil mloncar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!