Skoči na vsebino

MOTO škornji - izbor, čiščenje, vzdrževanje..


Leteči

Priporočene objave

Zardi škripajočiš Alpinestar S-MX Plus škornjev sem dobil nov vzdevek.. ..tardeč Power ranger biggrin.gif

jaz imam tudi te škornje. škripajo ko sam vrag. pa se sploh ne sekiram. tako vsaj vedo, kdaj pridem in posledično kdaj grem :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj se sekirate, ker škripajo škornji... men to pe prav pride, se vsaj ne sliš kako mi škripajo kosti :P ... mogoče je edino moteče, ko hočem skrivaj in potiho domov pridet, pa da me policaji ne bi kaznovali za motenje javnega reda in miru :lol1:

Da tul auspuh na vs glas nobenga ne moti, ko greste pa na kufe, pa vas moti, ker škripajo škornji :?

Med drugim pomaga tud WD40 ... preverjeno :P

wd pomaga...preverjeno tudi z moje strani :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a res noben nima Puminih škornjev (1000 V2 model)

me predvsem zanima velikost, ker nekje imam št. 43 nekje 42 nekje bi se najdlo tut 44 :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a res noben nima Puminih škornjev (1000 V2 model)

me predvsem zanima velikost, ker nekje imam št. 43 nekje 42 nekje bi se najdlo tut 44 :wacko:

pozdrav

Sam sem imel prejšnje škornje številka 43, čevlje pa nosim odvisno od modela 43 ali ca 42,5 .

Puma škornje 1000 V2 imam številka 44.

Škornji so ozki, jaz pa imam razvajeno nogo, ker imam vso obutev bolj široko, tako da je bilo potrebno nekaj časa, da sem se navadil.

Obuvanje tudi ni najlažje, pa še škripajo povrhu :) .

Jaz sem jih kupil preko neta, tako da sem bil najprej razočaran, ker so me tiščali, sedaj pa sem se navadil in se v njih dobro počutim.

Če imaš možnost jih pomeri, da ti v primeru, da imaš široko nogo ne bo žal.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa pravite na Alpinestars Supertech R škornje, se jih splača za takšno ceno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa pravite na Alpinestars Supertech R škornje, se jih splača za takšno ceno?

če še nisi čisto odločen jih pojdi probat, ti povem, ko jih boš enkrat obul jih ne boš hotel več sezut :D škorenj je tako mehak in lahek, da misliš da si bos

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če še nisi čisto odločen jih pojdi probat, ti povem, ko jih boš enkrat obul jih ne boš hotel več sezut :D škorenj je tako mehak in lahek, da misliš da si bos

probal sem jih že, zaj še samo razmišljam če so vredni tega denarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam smx-plus, ma veš da mi je skoraj žal da nism nabrskala še unih 100€. Ti veš kako se počuitiš. Meni so bli zakon, no pa sej tudi s smx-plus ni prou nič narobe, edino so precej glasni. Pač supertech so pač top, itak da je neki razlike. mislim pa da so ljudje zadovolni z njimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa pravite na Alpinestars Supertech R škornje, se jih splača za takšno ceno?

jaz bi dal 400€ za njih če bi še enkrat kupoval:closedeyes:

se splača

moji naslednji so pa definitivno daytona:naughty:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam tudi razmišljam o supertech r in smx-plus, ker nekako 90€ daš pa maš zelo dobre škorne, čeprav me tudi vleče na puma 1000v2 vendar jih v sloveniji ni nikjer za sprobat, grem pa v petek v labo v nakup :P bom sporočil kakšen občutek je in razlika ter zadovoljstvo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi dal 400€ za njih če bi še enkrat kupoval:closedeyes:

se splača

moji naslednji so pa definitivno daytona:naughty:

hja , daytona so res narejeni kvalitetno, tud zaščita je videt boljša, sam se mi pa zdijo bl neudobni, tista plastika je trda, sploh pri karbon modelu, pa tud stisnli me niso preveč okrog noge. Meni osebno niso pasal na nogo, so pa res top škorni kar se tiče zaščite in kvalitete. Tako da sem šel probat še a*, pa sem se nakoncu z težko muko odločil za a* :)

Popravljeno . Popravil Spider™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni osebno so bili daytona preširoki in neudobni v primerjavi z alpinestars s-mx plus.

v bistvu so mi prišli v poštev še samo diadora extreme.

pa sem se potem odločila za alpinestars.

Popravljeno . Popravil rosse20
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa pravite na Alpinestars Supertech R škornje, se jih splača za takšno ceno?

Ko sem kupoval škornje, sem najprej probal smx-plus in nekako nisem bil zadovoljen, predvsem so trdi ko hudič. Ko pa sem obul Supertech-R :naughty: brez komentarja, kot da bi imel na nogi copate. Tko da se definitivno splača še kak ojro več dat za Supertech-R.

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr, kaksne dileme okol skornov... Ste prepricani, da rabte na motorju udobje, ki ga nudi omenjeni skorn (matr, kaksn dnar je to), al se gre tud za izjemno kvaliteto?? Tle naj omenm, d sm z mojimi oxtar (manj kot 200€ so kostale), pri nesreci udrl tank, glezen je bil mocno otekel, vendar je skorn opravil svojo nalogo. Ce gledate sam na udobje, mi ni jasn, zakaj bi moral bit skorn zelo udobn, navsezadnje nas na motorju tud kombinezon nekaj spona, tisci, zateguje, prav tako celada, rokavice.. V glavnem, absolutno prevec stane skorn, o katerem se menite..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr, kaksne dileme okol skornov... Ste prepricani, da rabte na motorju udobje, ki ga nudi omenjeni skorn (matr, kaksn dnar je to), al se gre tud za izjemno kvaliteto?? Tle naj omenm, d sm z mojimi oxtar (manj kot 200€ so kostale), pri nesreci udrl tank, glezen je bil mocno otekel, vendar je skorn opravil svojo nalogo. Ce gledate sam na udobje, mi ni jasn, zakaj bi moral bit skorn zelo udobn, navsezadnje nas na motorju tud kombinezon nekaj spona, tisci, zateguje, prav tako celada, rokavice.. V glavnem, absolutno prevec stane skorn, o katerem se menite..

Gledamo tud na varnost brez skrbi, supertek r je sigurno zlo varn škorn. Sm mel tud oxtarja za 200€, pa se mi zdi da ma varnost na nuli proti zdejšnemu. Sicer pa tvoje noge/gležnji, moje je škoda še enkrat povit :)

Popravljeno . Popravil Spider™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no saj to, pri takem denarju se mogoče splača raje že daytono pogledat :naughty: .

keri daytonin model pa je to, ki je primerljiv z alpenstars?

drgace se pa da supertech r že pri nas da dobiti pod 300e

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

keri daytonin model pa je to, ki je primerljiv z alpenstars?

drgace se pa da supertech r že pri nas da dobiti pod 300e

glej supertech r ne dobiš pri nas nikjer pod 300€ tako da ne nabijaj nekaj brezveze.

jaz sem jih dobil za 300€ pa še to po takih vezah, da sem čakal na njih 1 mesec, res pa da je to bilo pred 3 leti:closedeyes:

dobiš jih lahko za enih 320€ pa še to le v murski soboti :naughty:

aja glede daytone pimerljivi model je takoj 500€ ampak edini priporočljiv škorenj po motorad testu...... ker nobeden od drugih ni.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam tudi razmišljam o supertech r in smx-plus, ker nekako 90€ daš pa maš zelo dobre škorne, čeprav me tudi vleče na puma 1000v2 vendar jih v sloveniji ni nikjer za sprobat, grem pa v petek v labo v nakup :P bom sporočil kakšen občutek je in razlika ter zadovoljstvo :D

puma je navadnja trda plastika, sem probal, ker so mi pač vizualno bili najleepši, še dobro da nisem kupil tega:headbang:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pri nas ga boš dobil pod 300€? v labi je 340, da bi jih še kje drugje držali, sploh po tako "nizki" ceni ala 300€ pa tut ne vem.

glede primerljivosti modelov daytone z supertech R nebi vedel, povprašaj malo pri pro motorju (slovenski zastopnik za daytono) - Pro Motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja za to ceno bi jih pa verjetno tudi jst vzela. Ma no sej po pravici povedano tudi smx-plis nič ne fali, edino toplo je v njih zdej poleti, ma to je itak v vseh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pri nas ga boš dobil pod 300€? v labi je 340, da bi jih še kje drugje držali, sploh po tako "nizki" ceni ala 300€ pa tut ne vem.

glede primerljivosti modelov daytone z supertech R nebi vedel, povprašaj malo pri pro motorju (slovenski zastopnik za daytono) - Pro Motor.

Tako supertech r, kot daytotna nudijo vrhunsko udobje in zaščito. Sprobal oba modela. Odlično se obnesejo tudi v vročih dneh, razlika je bolj v samem izgledu škornja kar je stvar okusa je pa res da se za škornje splača odšteti nekaj več denarja, v soboto je kvaliteten škorenj mojemu prijatelju rešil gleženj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa sam neki zanima. Zakaj so teli škornji Daytona tok dragi. Ker ko gledam ostale škornje kot so Sidi, Oxtar, Alpinestars itd. imajo vse malo morje tistih zaščitnih elementov na škornju, da zgledaš že kot robot v njih. Ko pa gledam tele Daytona, pa ne vidim nič kaj posebnega, razen če so na notranji strani, kakšni ščitniki.

Jih je pa tudi Ghost rider imel v zadnjem delu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!