Skoči na vsebino

MOTO škornji - izbor, čiščenje, vzdrževanje..


Leteči

Priporočene objave

yogi v velenju mi jih je ponudil za 290evrov, če neverjameš it pogledat. seveda jih pa mora naročit

Popravljeno . Popravil brancisv
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa sam neki zanima. Zakaj so teli škornji Daytona tok dragi. Ker ko gledam ostale škornje kot so Sidi, Oxtar, Alpinestars itd. imajo vse malo morje tistih zaščitnih elementov na škornju, da zgledaš že kot robot v njih. Ko pa gledam tele Daytona, pa ne vidim nič kaj posebnega, razen če so na notranji strani, kakšni ščitniki.

Jih je pa tudi Ghost rider imel v zadnjem delu :)

Bistvo je očem skrito... http://www.daytona.de/english/quality_e/safety.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako dolgo življensko dobo pa imajo superteh r škornji tako približno

Popravljeno . Popravil brancisv
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako dolgo življensko dobo pa imajo superteh r škornji tako približno

jaz jih imam 3 sezomo pa do sedaj brez problemov. pa ne pazim na njih.

tako da... če pa maš namen dirkat pa so lahko hitro v kakšnem drugačnem stanju:closedeyes:

aja če jih oni zrihta za 280€ jih jaz kupim 10 parov.....

tako da..........

takšne cene nima niti laba( navabne:whistle:)

Mene pa sam neki zanima. Zakaj so teli škornji Daytona tok dragi. Ker ko gledam ostale škornje kot so Sidi, Oxtar, Alpinestars itd. imajo vse malo morje tistih zaščitnih elementov na škornju, da zgledaš že kot robot v njih. Ko pa gledam tele Daytona, pa ne vidim nič kaj posebnega, razen če so na notranji strani, kakšni ščitniki.

Jih je pa tudi Ghost rider imel v zadnjem delu :)

glej daytona so po testih edini ki so dobili oceno priporočljivi. tako da..........

bom poiskal revijo pa malce poskeniral

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa sam neki zanima. Zakaj so teli škornji Daytona tok dragi. Ker ko gledam ostale škornje kot so Sidi, Oxtar, Alpinestars itd. imajo vse malo morje tistih zaščitnih elementov na škornju, da zgledaš že kot robot v njih. Ko pa gledam tele Daytona, pa ne vidim nič kaj posebnega, razen če so na notranji strani, kakšni ščitniki.

Jih je pa tudi Ghost rider imel v zadnjem delu :)

Škornji Daytona so res med dražjimi, delajo jih izključno v nemčij, Na embalaži škornjev piše made in germany, by hand. Ne šmirglajo globalizacije, roke nemškega delavca imajo svojo ceno. Uporabljajo samo najboljše materijale. Število izdelanih parov letno je limitirano. Največ jih prodajo na ameriškem trgu. Tudi jest sem se spraševal kaj mi je bilo da sem dal 400 ojrov za škornje vendar pozneje mi ni bilo žal, drajsam jih 2 sezono, škornji so kot novi tako da imam občutek da jih bom imel še dolgo.:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej daytona so po testih edini ki so dobili oceno priporočljivi. tako da..........

bom poiskal revijo pa malce poskeniral

a to po nemških testih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po vseh, sicer pa oglej si jih in sprobaj, pa boš kmalu videl zakaj se gre.

Meni žal ne pašejo na nogo, mam nekaj hoda pri peti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No bom še jaz napisal svoje mnenje o škornjih :D

Doma imam Alpinestars Supertech R škornje in vse kar lahko naredim je :worship: :worship: :worship:

škornji so super lahki, mehki(usnje) in udobni. Že iz škatle so bili kot bi jih nosil že dlje časa za razliko od SMX-Plus ki so pa seveda tudi zakon čevlji vendar bolj trši in malo težji in težje je hoditi naokoli v njih za razliko od Sprtch R. Definitivno vredni svojega denarja.

Jih priporočam ;)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No bom še jaz napisal svoje mnenje o škornjih :D

Doma imam Alpinestars Supertech R škornje in vse kar lahko naredim je :worship: :worship: :worship:

škornji so super lahki, mehki(usnje) in udobni. Že iz škatle so bili kot bi jih nosil že dlje časa za razliko od SMX-Plus ki so pa seveda tudi zakon čevlji vendar bolj trši in malo težji in težje je hoditi naokoli v njih za razliko od Sprtch R. Definitivno vredni svojega denarja.

Jih priporočam ;)

LP

Kako se pa kaj ta škorn obnaša, če te dež ujame?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se pa kaj ta škorn obnaša, če te dež ujame?

V kolikor je ne-perforirana verzija, nekaj časa drži, dokler se usnje ne napije, potem pa je noga mokra. Skratka kakšno rosenje, krajši naliv še gre.

Lp

Boštjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se pa kaj ta škorn obnaša, če te dež ujame?

V nedeljo me je od Hrvaške do Ljubljane pral dež. Spodnji del čevlja je gledal izpod dežnega kombinezona. Se pravi je čevelj namakalo tja do višine gležnja in mi do doma ni premočil - sem bil kar presenečen. Jih je pa lepo opralo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo me je od Hrvaške do Ljubljane pral dež. Spodnji del čevlja je gledal izpod dežnega kombinezona. Se pravi je čevelj namakalo tja do višine gležnja in mi do doma ni premočil - sem bil kar presenečen. Jih je pa lepo opralo :)

No... če te ujame dež, nisem imel v mislih, da se napraviš v dežnega in vozoš dalje ;) Ker sam imam SMX+, pa sem tudi pogledoval proti Supertech, ampak se prav zaradi perforacije nisem odločil za nakup :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No bom še jaz napisal svoje mnenje o škornjih :D

Doma imam Alpinestars Supertech R škornje in vse kar lahko naredim je :worship: :worship: :worship:

škornji so super lahki, mehki(usnje) in udobni. Že iz škatle so bili kot bi jih nosil že dlje časa za razliko od SMX-Plus ki so pa seveda tudi zakon čevlji vendar bolj trši in malo težji in težje je hoditi naokoli v njih za razliko od Sprtch R. Definitivno vredni svojega denarja.

Jih priporočam ;)

LP

Se podpišem pod tole!:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Šivalnica "KOTNIK Simon" v Lovrencu na Pohorju kot podizvajalec izdeluje motoristične čevlje, ki so namenjeni predvsem za vroče poletne vožnje z motorji. Motoristični čevlji so lahki in usnjeni. Na zalogi so številke od 40-46. Čevlji so izdelani v barvah in emblemu proizvajalca motornih koles (Honda, Kawasaki, Yamaha, Aprilia in drugih).

Informacije: BOBI 041 742-299

CENA: 50 €, za 10 škornjev ali več: 45 €.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šivalnica "KOTNIK Simon" v Lovrencu na Pohorju kot podizvajalec izdeluje motoristične čevlje, ki so namenjeni predvsem za vroče poletne vožnje z motorji. Motoristični čevlji so lahki in usnjeni. Na zalogi so številke od 40-46. Čevlji so izdelani v barvah in emblemu proizvajalca motornih koles (Honda, Kawasaki, Yamaha, Aprilia in drugih).

Informacije: BOBI 041 742-299

CENA: 50 €, za 10 škornjev ali več: 45 €.

Kakšna slika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima kako je kaj z nego moto čevljev? Prodajalec je rekel, da ni treba nič mazat, samo očistijo se. Meni je to malo čudno

Imam pa Dainese touring Model LONGBOW D-WP KLIK

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima kdo mogoče kako zaponko za alpinastars škornje ?

prelomila se mi je

uvoznik TSC Laba ti bo ziher lahko pomagal ...

Šivalnica "KOTNIK Simon" v Lovrencu na Pohorju kot podizvajalec izdeluje motoristične čevlje, ki so namenjeni predvsem za vroče poletne vožnje z motorji. Motoristični čevlji so lahki in usnjeni. Na zalogi so številke od 40-46. Čevlji so izdelani v barvah in emblemu proizvajalca motornih koles (Honda, Kawasaki, Yamaha, Aprilia in drugih).

Informacije: BOBI 041 742-299

CENA: 50 €, za 10 škornjev ali več: 45 €.

O kr emblem pa to ... ziher majo pogodbe sklenjene za uporabo logotipa itd?

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

zanima me, če si je kdo že zamenjal plastične zaščite za zaščite iz jekla, ki pride na zunanji strani škornja znamk TCX ?

Zanima me pa kje ste jo je kupil pa koliko je stal en par (baje da jih majo v Tc-ju...)

Lp

post-26947-090677000 1284016520_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

zanima me, če si je kdo že zamenjal plastične zaščite za zaščite iz jekla, ki pride na zunanji strani škornja znamk TCX ?

Zanima me pa kje ste jo je kupil pa koliko je stal en par (baje da jih majo v Tc-ju...)

Lp

post-26947-090677000 1284016520_thumb.jpg

Da imajo jih v TC-shopu, sam sem jin na prejšnih kupil za točno 20,03€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šivalnica "KOTNIK Simon" v Lovrencu na Pohorju kot podizvajalec izdeluje motoristične čevlje, ki so namenjeni predvsem za vroče poletne vožnje z motorji. Motoristični čevlji so lahki in usnjeni. Na zalogi so številke od 40-46. Čevlji so izdelani v barvah in emblemu proizvajalca motornih koles (Honda, Kawasaki, Yamaha, Aprilia in drugih).

Informacije: BOBI 041 742-299

CENA: 50 €, za 10 škornjev ali več: 45 €.

kakšna slika nebi škodila,da se vidi kako izgledajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

zanima me, če si je kdo že zamenjal plastične zaščite za zaščite iz jekla, ki pride na zunanji strani škornja znamk TCX ?

Zanima me pa kje ste jo je kupil pa koliko je stal en par (baje da jih majo v Tc-ju...)

Lp

post-26947-090677000 1284016520_thumb.jpg

Pa v Labi tudi. Pravtako ene 20e.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

zanima me, če si je kdo že zamenjal plastične zaščite za zaščite iz jekla, ki pride na zunanji strani škornja znamk TCX ?

Zanima me pa kje ste jo je kupil pa koliko je stal en par (baje da jih majo v Tc-ju...)

Lp

post-26947-090677000 1284016520_thumb.jpg

jaz sem si naredil železne, tam kjer imaš ti že podplat načet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!