Skoči na vsebino

Yamaha BT 1100 Bulldog


RAN

Priporočene objave

Lep pozdrav!

No, pa sem tudi jaz postal ponosni lastnik Bulldoga (slike sledijo v kratkem...)

Bi pa imel eno vprašanje; zfodilo se mi je namreč sledeče.

Po 15 kilometrih sem imel krajši postanek, ko pa sem hotel vžgati motor enostavno ni "kresnil"; kot da bi imel prazen akumolator, sploh ni zagnal;

(akumolator je nov, svečke pa tudi). Nakar sem ga pustil slabe pol ure in odšel na kavo. Nato sem ga zopet poskušal prižgati pa je normalno zaganjal,

vendar ni hotel vžgati. Vzamem kontakt, obrnem ključ in normalno vžge! :unsure:

Ko sem ga hotel prvič prižgati in sploh ni "kresnil" sem motor vžigal preden so se obratomer in kazalec za kilometre vrnila v prvotni položaj (upam, da se razumemo). Ali je bilo mogoče to krivo?

Malce sem tudi prebiral tisti problem z mrkom elektrike, samo se mi zdi, da to naj ne bi bil isti problem. Se vam je mogoče zgodilo kaj podobnega?

Res da imam Buldoga šele par dni in mi pač vsaka malenkost gre pod nos... Aja, letnik je 2005.

Če bi se mogoče komu kaj svetilo, hvala za odgovor.

Lep dan še naprej,

Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!

No, pa sem tudi jaz postal ponosni lastnik Bulldoga (slike sledijo v kratkem...)

Bi pa imel eno vprašanje; zfodilo se mi je namreč sledeče.

Po 15 kilometrih sem imel krajši postanek, ko pa sem hotel vžgati motor enostavno ni "kresnil"; kot da bi imel prazen akumolator, sploh ni zagnal;

(akumolator je nov, svečke pa tudi). Nakar sem ga pustil slabe pol ure in odšel na kavo. Nato sem ga zopet poskušal prižgati pa je normalno zaganjal,

vendar ni hotel vžgati. Vzamem kontakt, obrnem ključ in normalno vžge! :unsure:

Ko sem ga hotel prvič prižgati in sploh ni "kresnil" sem motor vžigal preden so se obratomer in kazalec za kilometre vrnila v prvotni položaj (upam, da se razumemo). Ali je bilo mogoče to krivo?

Malce sem tudi prebiral tisti problem z mrkom elektrike, samo se mi zdi, da to naj ne bi bil isti problem. Se vam je mogoče zgodilo kaj podobnega?

Res da imam Buldoga šele par dni in mi pač vsaka malenkost gre pod nos... Aja, letnik je 2005.

Če bi se mogoče komu kaj svetilo, hvala za odgovor.

Lep dan še naprej,

Marko

krivo je bilo to kar si sklepal, počakati moraš da se elektronika pri štartu pripravi torej ko ne slišiš več ropotanja v števcu,

pol pa vžgeš, pri ponovnem vžigu moraš ključ obrniti na nula in pol spet počakaš da se elektronika pripravi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v petek sem na kužata namontiral izpuhe g.p.r.(HOMOLGIRANI)

bbooommmmbnnnik

cena 530 EUR

SLIP ON VARJANTA RES HUDO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sliko in več podatkov prosim!

izpuhi se vidijo na slikah v albumu staaari rokeri 2008 katerega je dodal ghibli

če pa ni dovolj ga bom še sam poslikal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja drugač pa v bolhi vpišeš G.P.R. pa boš dobu št. tipa ki jih prodaja

ara 50 eur čakaš pa jih približno 3 tedne(nažalost) ampak se splača

za pogledat so na www.gpr.it

Popravljeno . Popravil SOLO1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...avspuhi MASS--carbon--homologacija JE -- glušniki zvoka odstranjljivi-po želji --zvok je :worship: --cena manj kot 600€--

..zgleda pa tkolelele...!!

Ali ima samo en ror , ali oba?

LPD

v petek sem na kužata namontiral izpuhe g.p.r.(HOMOLGIRANI)

bbooommmmbnnnik

cena 530 EUR

SLIP ON VARJANTA RES HUDO

Daj eno sliko gor nalimaj, jaz ga na njihovi strani za Kužata ne najdem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? ..zmeraj in venomer sta dva rora ---seveda razen , če ni neki hud tuning--sam jest še nisem zasledu bulldoga z enim rorem nikjer na netu!!

Drugač pa tkole !!!http://www.gpr.it/moto_main.php

gpr par verzij!!

No, na sliki se mi je zdel samo eden (karbonski)...Mi, kot kaže, že malo vid peša......

LPD

Bi morali mi kako združenje Bulldogov ustanoviti, da se kdaj srečamo.......

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi morali mi kako združenje Bulldogov ustanoviti, da se kdaj srečamo.......

......podaj idejo---drugač je pa tudi tematika o srečanjih (KAO) nekje med --moto dogodki-- :huh: !!

L.P.MAX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdrav vsem skupaj!

Zanima me sledeče: v nedeljo sem si med veliko gužvo le odtrgal nekaj časa, se usedel na mojega doggija in se malce popeljal skupaj s svojo boljšo polovico!

Nakar po prihodu domov ugotoviva, da je moja boljša polovica na obeh izpuhih pustila sledove svojih čevljev! Imate vi in vaše sopotnice podobne težave al se vozite bolj ali manj sami! Sicer je res, da še nisem uspel tiste gume očistit, sam kolikor se spomnim na prejšnjih motorjih in auspuhih ne gre ravno fajn dol! Kako vi to rešujete??? Jaz sem že malce študiral o nekakšnih doma naretih nosilcih nad izpuhom, sam po mojem ne bi glih lepo zgledalo... Se pa kar precej voziva tudi v dvoje...

Imel bi še pa eno vprašanje: rad bi si nabavil ščitnike motorja pa me zanima, če je kdo od vas to doma delal? Se sploh izplača? V mislih imam tako cevno zaščito za motor kakor tudi crash padse. Moje mišljenje je, da je smiselno imeti oboje... Kaj pravite?

Crash padse bi že dal "zdrejat", med tem ko za cevno zaščito za motor, bi pa potreboval vsaj kak model, načrt zaradi kotov samih.... Dam za 2 :beer1: če ima kdo kaj, kar bi se dalo uporabit, al pa če bi lahko malce premeril njegovo zaščito...

Smo na vezi... :yea1:

Popravljeno . Popravil Žiži
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes vplačal nove mufflere,

cena 497€ , črne barve, dostava, homologacija,

ko jih dobim bodo slikce,

še naslov http://www.gegbike.com/

evo danes dobil in zmontiral,

sound za popizdit

več slik v albumu

post-12153-1212002939_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil doggie
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...doggie---ne vem ali pač nisem nikjer zasledil ,da so avspuhi montirani na notranjo stran nosilca za avspuh in zadnje tačke :? ...no pazi, da ti rori nebi drsali po kardanu in zadnji vilici ob malo večji obtežitvi (če se vozita dva)!!Namreč jest sem jih dal na zunanjo stran nosilca + pušo ,da sta čimbolj stran od zadnje vilice!!zakaj??sem mal podrsal zadnjo vilico z nosilcem rora...ob trojni obtežitvi :P ...sej veš jest sem za dva!!No da imajo pa saund--verjamem...!! :yea1:

L.P.MAX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...doggie---ne vem ali pač nisem nikjer zasledil ,da so avspuhi montirani na notranjo stran nosilca za avspuh in zadnje tačke :? ...no pazi, da ti rori nebi drsali po kardanu in zadnji vilici ob malo večji obtežitvi (če se vozita dva)!!Namreč jest sem jih dal na zunanjo stran nosilca + pušo ,da sta čimbolj stran od zadnje vilice!!zakaj??sem mal podrsal zadnjo vilico z nosilcem rora...ob trojni obtežitvi :P ...sej veš jest sem za dva!!No da imajo pa saund--verjamem...!! :yea1:

L.P.MAX

hej,

maš prav, sem že prestavil na zunanjo stran,

sem pa tudi malce podrsal po kardanu-sranje,

pa še v navodilu lepo piše kako in kaj, jebemo kad sam pametan :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Bom jaz tudi menjal. verjetno G&G bike-inox, saj imam oranžnosrebrnega. Še za Mass moram dobiti povezavo....

LPD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene mika, da bi kaj nabavil samo..... letos verjetno še ne bo tega prenesel moj proračun! :rolleyes:

Me pa še vedno zanima že zastavljeno vprašanje; upam, da ne bom tečen :unsure: :

"Zanima me sledeče: v nedeljo sem si med veliko gužvo le odtrgal nekaj časa, se usedel na mojega doggija in se malce popeljal skupaj s svojo boljšo polovico!

Nakar po prihodu domov ugotoviva, da je moja boljša polovica na obeh izpuhih pustila sledove svojih čevljev! Imate vi in vaše sopotnice podobne težave al se vozite bolj ali manj sami! Sicer je res, da še nisem uspel tiste gume očistit, sam kolikor se spomnim na prejšnjih motorjih in auspuhih ne gre ravno fajn dol! Kako vi to rešujete??? Jaz sem že malce študiral o nekakšnih doma naretih nosilcih nad izpuhom, sam po mojem ne bi glih lepo zgledalo... Se pa kar precej voziva tudi v dvoje...

Imel bi še pa eno vprašanje: rad bi si nabavil ščitnike motorja pa me zanima, če je kdo od vas to doma delal? Se sploh izplača? V mislih imam tako cevno zaščito za motor kakor tudi crash padse. Moje mišljenje je, da je smiselno imeti oboje... Kaj pravite?

Crash padse bi že dal "zdrejat", med tem ko za cevno zaščito za motor, bi pa potreboval vsaj kak model, načrt zaradi kotov samih.... Dam za 2 če ima kdo kaj, kar bi se dalo uporabit, al pa če bi lahko malce premeril njegovo zaščito..."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:beer2: ....ajd važi-Žiži....za pivo vse....ok mal hec...iz lastnih izkušenj nekako ...kar se zadeva zapečenih hlačnic in škornjev na rorih sem ponavadi v sodobnem času to pucal in pucam-- če je potrebno--z sprejem od firme KENT!!Seveda rori morajo biti mrzli pa potem še mal purol pasta in gre vse dol --se nič ne pozna da je karkoli tam kaj bilo pečeno :P !!Sprej dobiš pri meni ti ga šenkam ,sam v LJ...prid!!

--zadeva cevna zaščita:mam montirano origigigi od yamahe pridi-- zmeri in si naredi---sam bo potrebno kar precizno narediti ker ni nekakšnih luftov med šraufi če se fali mera!!! :blink:

--crash padi--mam montirane od Smodiša--šmarje sap --http://www.trike.si/---so dobri,velik :photo: poglej si v mojem albumu :!!za ceno ga pa poklič --niso prav pocen sam brez njih,če jih nebi imel bi že dvakrat rezervar moru štrihat!!

l.p.MAX :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Dragi Max: resnično hvala za vse informacije!

Očitno se bom res moral spravit enkrat v Lj, glede na to, da sem ti :beer2: dolžan .)

Glede zaščite jo bi tudi prišel zmerit, ker je cena originalnih 143 EUR (meni se ne zdi glih poceni)

Za crash padse pa se še nisem odločil al jih bom pri mojstru naročil al pri kolegu na stružnici naredil!

Torej upam da v bližnji (če ne pa v daljni) prihodnosti na snidenje!

Lp, Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni!

Očitno ste vsi v družbi svojih kužekov, glede na to, da nimate nič časa pisat po tem našem forumu!

Odločitev pri meni je padla: sem se odločil, da bom crash padse naredil kar doma!

A imate vi nsvoje crash padse privite z vijakom? Kolikor sem na hitro pogledal se mi zdi, da navoja

na mestu, kamor pridejo padsi še ni... se motim?

Sem pa videl Desimove in tudi Doggijeve v fotoalbumu... obojni luštni v prvi vrsti pa funkcionalni, če

že morajo opravljati svojo nalogo (upajmo da ne).

Bi pa doggia nekaj vprašal: ogledala na tvojem motorju so verjetno na podalških nosilcev ogledal, ali pač ne?

Sedaj verjetno niso napoti komolci pri gledanju v ogledalo, a ne. Ali imaš to narejeno zgolj zaradi vizuelne izboljšave?

Lepo se imejte, pa v senci bodite ali pa še boljše: na motorju! :naughty:

pa-pa, Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Očitno ste vsi v družbi svojih kužekov, glede na to, da nimate nič časa pisat po tem našem forumu!

Odločitev pri meni je padla: sem se odločil, da bom crash padse naredil kar doma!

A imate vi nsvoje crash padse privite z vijakom? Kolikor sem na hitro pogledal se mi zdi, da navoja

na mestu, kamor pridejo padsi še ni... se motim?

Sem pa videl Desimove in tudi Doggijeve v fotoalbumu... obojni luštni v prvi vrsti pa funkcionalni, če

že morajo opravljati svojo nalogo (upajmo da ne).

Bi pa doggia nekaj vprašal: ogledala na tvojem motorju so verjetno na podalških nosilcev ogledal, ali pač ne?

Sedaj verjetno niso napoti komolci pri gledanju v ogledalo, a ne. Ali imaš to narejeno zgolj zaradi vizuelne izboljšave?

Lepo se imejte, pa v senci bodite ali pa še boljše: na motorju! :naughty:

pa-pa, Marko

Evo ti odgovore;

kar se crash padsov tiče, ti priporočam da raskiraš tistih max 100 €, poglej malo

po spletu, cene so od 50-100€,ker doma nevem če boš naredil pravo stvar, padsi niso priviti

z navojem ampak je sistem specialne gume katera se z zategovanjem vijaka stiska in s tem istočasno napenja ob cevi,

ne vem če me glih zastopiš,

kar se pa ogledal tiče, sem si dal naredit daljše nosilce ker sem širok v ramenih in z orginalnimi nisem videl nazaj,

je pa res, de sem istočasno težil tudi k dobremu vizuelnemu izgledu,

čao

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

...če je kdo zainteresiran za nakup Yamahe BT-1100 se prodajata dve -moja L.2003 in prijatljeva L.2002 z vso dodatno in originalno opremo ki je bila menjana!!

l.p.MAX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!