Skoči na vsebino

Yamaha BT 1100 Bulldog


RAN

Priporočene objave

Če jih kdo prodaja potem si to ti namreč,če se znucajo valčki od te sklopke so morali ti opilki (jekleni) čez oljno črpalko(zelo zdravo)in nato šele pristanejo v filtru zato tega ti nemoreš videt verjetno bo to opazil šele drugi lastnik,ko bo začela zaradi risov v oljni pumpi goret lučka pod prostim tekom: Zdaj pa ti meni opiši kje so šli pri tvoji mašini ven ti opilki-PA GLEJ DA NEBOŠ BUČE PRODAJAL :lol1: bi ti prej odgovoril pa me je ICE spet utišal za par dni!!! :headbang:

bom zdej kr k tebi vozu motor :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom zdej kr k tebi vozu motor :headbang:

NEBOŠ nimaš tega dnarja,da bi jaz komu motorje šraufal razen sebi, pa še to semi neda.Kolegom katerim bi kaj šraufal naštejem na prstih ene roke,pa še tem naredim zastonj brez kakršnega koli plačila,tako da nebo pomote!!! Dokler imam dosti svojega dela mi še motor na servisu šraufajo,naročen v četrtek 16-tega ob 13,00 pri pri Valentinčiču Grosuplje se lahko prepričaš. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ni rečeno, da se vsi opilki primejo na magnet, recimo blazinice od drsnih ležajev ali aluminij od sklopke, ležajev odmične se ne primejo na magnet.

Včasih če se mi da razrežem rabljen oljni filter in pogledam kaj se je kaj nabralo. Na srečo se ni še nikoli nič.

Simonsi govorimo o opilkih VALJČKOV zaganjača (jekleni in površinsko kaljeni) in ne o aluminiju, ležajnih legurah odmične ali glavne gredi OSTANI pri temi.

Še to takrat,ko enkrat najdeš opilke v oljnem filtru je že veliko prepozno,zato je brezveze se mučit z nekim razžagovanjem!!!! :headbang:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

A imate kužate že v garažah, ali se še kaj vozite? Kljub željam se mi zdi, da se nekako ne znamo zmenit za kakšno srečanje Doggyev.... Ali pa mi je ušlo..

jaz sem svojega sicer lepo opral, vendar kaže, da bo vreme še kar za ryde.... Sicer se nekako "prikopljem" do Primorske ali Reke ter nato nadaljujem po suhih, toplejših cestah brez mokrega listja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A imate kužate že v garažah, ali se še kaj vozite? Kljub željam se mi zdi, da se nekako ne znamo zmenit za kakšno srečanje Doggyev.... Ali pa mi je ušlo..

jaz sem svojega sicer lepo opral, vendar kaže, da bo vreme še kar za ryde.... Sicer se nekako "prikopljem" do Primorske ali Reke ter nato nadaljujem po suhih, toplejših cestah brez mokrega listja...

Sem prejšnjo soboto se še peljal. Zgleda, da bo letos kar do novega leta še vozno. Tako pravijo bake u bosanskim planinama. Pol po novem letu bo pa huda, huda zima.

No lahko bi se pa res na kakem pasjem mitingu zbral. Po mojem more dat en komando pa je to to. No mejte se, pa ne pozabite na cepljenje proti steklini (servis).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pozdravljeni. Pred kratkim sem postal lastnik doggyja in tudi član foruma :). Sicer bom imel motor doma čez kakšen teden, če bo vreme, toda sem ponosen, ker obožujem obliko in vožnjo z njim. Upam, da se lahko obrnem na vas (glede na prebrano ne dvomim), če bom imel kakršne koli probleme z motorjem, kajti imam z motorji zelo malo izkušenj. Če bo kako srečanje pa se priporočam :) :) :)

Aja...moj bulldog je rabljen, letnik 2005, uvožen z Italije (kaj baje ni najbolje) in srednje ohranjen (vidi se na njem, da ni bil pod streho in da je bil ob morju), ker je krom načet (baje, da se da poštimat z polir pasto). Ko ga bom imel doma, naložim fotke :)

Popravljeno . Popravil SooS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komaj čakam soboto, da grem po doggyja. Edino kaj me muči je to, da napovedujejo katastrofalno vreme (z vidika motoristov) in ga ne morem pripeljati domov. Vseeno moram zrihtat prikolico, kaj nisem imel v namenu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komaj čakam soboto, da grem po doggyja. Edino kaj me muči je to, da napovedujejo katastrofalno vreme (z vidika motoristov) in ga ne morem pripeljati domov. Vseeno moram zrihtat prikolico, kaj nisem imel v namenu.

In? Je ali ni prišel k hiši?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doggy je srečno prispel v svoj nov dom. Sicer ga še nisem imel možnost peljat na daljši sprehod, toda sva na enega zelo kratkega vseeno šla.....bil je zelo priden in me ni razočaral takon na začetku.....zdaj čakava, da bo lepo vreme, da se ponovno podava na pot in se predava užitkom.

Slike sem imel namen pritrdit, toda mi cel čas javlja napake. Nisem še ugotovil kaj ga muči. Naslednji teden peljem doggyja na menjavo olja pa obvezne stvari pol pa (upam da) brez problema se bova potepala po cestah. :beer1::yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

kužeki, še zmeraj imam za prodat en kup dodatne opreme za Bulldoga,

nosilec kovčka, kovček yamaha 48l, crash padsi, auspuhi G&G homologirani, povišana turing šipa, sedež, mogoče sem še kaj pozabil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni. Tudi sam sem postal novi lastnik bulldoga in po prvih kilometrih sem naravnost naudušen. Motor mi je biu že na prvi pogled fascinanten, ko pa ga zajahaš in poženeš maloštevilčno a glasno čredico pod sabo doživiš ekstazo. Res dober občutek. Me pa zanima, če mogoče kateri od lastnikou oz. poznavalceu ve koako znulirati sporočilo za menjavo olja, ker je prejšnji lastnik sam opravil menjavo. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Pozdravljeni. Pred kratkim sem postal lastnik doggyja in tudi član foruma :). Sicer bom imel motor doma čez kakšen teden, če bo vreme, toda sem ponosen, ker obožujem obliko in vožnjo z njim. Upam, da se lahko obrnem na vas (glede na prebrano ne dvomim), če bom imel kakršne koli probleme z motorjem, kajti imam z motorji zelo malo izkušenj. Če bo kako srečanje pa se priporočam :) :) :)

Aja...moj bulldog je rabljen, letnik 2005, uvožen z Italije (kaj baje ni najbolje) in srednje ohranjen (vidi se na njem, da ni bil pod streho in da je bil ob morju), ker je krom načet (baje, da se da poštimat z polir pasto). Ko ga bom imel doma, naložim fotke :)

Sicer je tvoj post objavljen že dolgo nazaj, vendar vseeno, tudi jaz ga nameravam pripeljati iz It, pa me zanima kam si ga šel iskat, cena, če ni skrivnost, in ali ti teža motorja dela kakšne probleme. Sam imam fazerko tudi pripeljano iz Venezie, povem ti pa, da sem jo doli kupil za 300 do 500 e ceneje, in super ohranjeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer je tvoj post objavljen že dolgo nazaj, vendar vseeno, tudi jaz ga nameravam pripeljati iz It, pa me zanima kam si ga šel iskat, cena, če ni skrivnost, in ali ti teža motorja dela kakšne probleme. Sam imam fazerko tudi pripeljano iz Venezie, povem ti pa, da sem jo doli kupil za 300 do 500 e ceneje, in super ohranjeno.

Se splača za 300€ lazit k makaronarjem. Saj te pot stane več.:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se splača za 300€ lazit k makaronarjem. Saj te pot stane več.:hmm:

Se splača, za 500 e in 12 kkm manj kot pri nas. Ali grem iz Tolmina v recimo Lendavo 4 ure, ali pa v Venezio 4 ure.whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se splača, za 500 e in 12 kkm manj kot pri nas. Ali grem iz Tolmina v recimo Lendavo 4 ure, ali pa v Venezio 4 ure.whistle.gif

Če ne bi bili makaronarji tako nemarni do svojih motorjev bi še nekako šlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne bi bili makaronarji tako nemarni do svojih motorjev bi še nekako šlo.

Mah, ni vredno komentirat, ma vseeno, makaronarji gor ali dol, kar sem jaz probal imajo bolj zrihtane mašine. Seveda je to moje mišljenje, če imaš kakšno drugačno izkušnjo, bi z veseljem rad slišal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!