Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

js vedno naprej spustim kakšnega sponzorja (vseeno al avtomobilista al motorista) in ga na razdalji 100 metrov "pratim" :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, builder pravi:

naslednjič,  ko fuknem na radar, pobiram prispevke od vseh tu, kr ste me vspodbujal k motorizmu, zato mam zdej stroške z radarjem:lol1:

Eh sam Branetu reč pa bosta podelila .....:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kmet2 pravi:

Najebe tisti ki želi biti prvi in odgovarja za vsa svoja dejanja ,res ne vem zakaj bi plačeval ali delil kazen ,neštetokrat sem plačal ,se mi zdi da tudi v družbi Gsfx750 pa se ni prav nič silu da bi primaknil kakšen evro ,vidim pa da se zelo strinja s tabo :D

skratka za svoje neumnosti odgovarjajte sami ,sam dam in nikoli se mi ni nobeden ponudli da bi pomagal oz prišel s predlogom o delitvi kazni kar se mi zdi povsem fer . 

Sem sam skuhal in sam pojedel ......večkrat .lp

P.S. sploh pa nismo mi nobeni pravi frendi ,temveč znanci oz. kolegi motoristi !!

Ti samo točke deliš :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

Najebe tisti ki želi biti prvi in odgovarja za vsa svoja dejanja ,res ne vem zakaj bi plačeval ali delil kazen ,neštetokrat sem plačal ,se mi zdi da tudi v družbi Gsfx750 pa se ni prav nič silu da bi primaknil kakšen evro ,vidim pa da se zelo strinja s tabo :D

 

Ne spomnim se, da bi bil kdaj zraven, ko si ti kdaj plačeval "kontrolo brzinomera", ko smo se skupaj peljali. Spominjam se drugih dogodkov.

Je pa z delitvijo "nagrade" za prehitro vožnjo odreagiral kolega motorist, s katerim se večkrat voziva. Ga ne poznaš. Me je z gesto prav presenetil.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, Borutt pravi:

Ti samo točke deliš :lol1:

Zase se brigej pa rajši najdi kakšen ukraden motor :P:D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

Najebe tisti ki želi biti prvi in odgovarja za vsa svoja dejanja ,res ne vem zakaj bi plačeval ali delil kazen ,neštetokrat sem plačal ,se mi zdi da tudi v družbi Gsfx750 pa se ni prav nič silu da bi primaknil kakšen evro ,vidim pa da se zelo strinja s tabo :D

skratka za svoje neumnosti odgovarjajte sami ,sam dam in nikoli se mi ni nobeden ponudli da bi pomagal oz prišel s predlogom o delitvi kazni kar se mi zdi povsem fer . 

Sem sam skuhal in sam pojedel ......večkrat .lp

P.S. sploh pa nismo mi nobeni pravi frendi ,temveč znanci oz. kolegi motoristi !!

  zato si ti moj najboljši prijatelj vedno prvi  :lol1:razen, ko imaš zdrkano gumo in ne moreš po mokri cesti  vozit... :hmm:

ali, ko mene zelo boli glava dasta Dami in ti mene za vodjo puta iz Pakle do Karlobaga, nebi videl cisterno kaj šele policaja!  :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dost neumnosti, vsak plačuje svoje gluposti. Omejitve so znane, tveganje (€), če jih kršiš tudi. Eno jr kolegialnost do motorista v težavah, drugo so pa kazni. Ne razumem, a prvega zadnji sili, da uleti s previsoko hitrostjo na radar? Al pa bom drugače povedal, če prvi vozi preveč po pravilih, kdo mi brani, da grem naprej? Nihče...ta isti bo potem tudi z mano delil kazen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Dost neumnosti, vsak plačuje svoje gluposti. Omejitve so znane, tveganje (€), če jih kršiš tudi. Eno jr kolegialnost do motorista v težavah, drugo so pa kazni. Ne razumem, a prvega zadnji sili, da uleti s previsoko hitrostjo na radar? Al pa bom drugače povedal, če prvi vozi preveč po pravilih, kdo mi brani, da grem naprej? Nihče...ta isti bo potem tudi z mano delil kazen.

.

... dej nehita s Kmetom tle meglo prodajat ... :eek:

... zakaj sem pa pol jest mogu vajino kazen lansko leto u Boki kotorski plačat ??? :kva2:

 

 

 

 

ps.

.... čakam, da se bo usul ... :P

Popravljeno . Popravil pik1
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, pik1 pravi:

.

... dej nehita s Kmetom tle meglo prodajat ... :eek:

... zakaj sem pa pol jest mogu vajino kazen lansko leto u Boki kotorski plačat ??? :kva2:

 

 

 

 

ps.

.... čakam, da se bo usul ... :P

najino, Kmetovo, al svojo?

Ti si moral plačat edin dunjo!!! :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Pussiji: mi k' jo krenemo, če se izmeri speedy ticket delimo na udeležence. Un prvi pokasira ostali so-sponzoriramo. Z vami nkamr več ne grem!

@Nepremični: A si plaču več kot 5€?

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud mi smo večalmn tko zmeneni. razen če so lukne med šoferji več kot kak km. če ga že žgemo ga usi in to zavestno, kdor je prvi je stvar odseka.... nismo pa prakticiral skupnega fix radarja, un pride za tapravi, :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če wozte 2 na uro, pol je km +/- ravno dovolj narazn da plača vsak svoj ceh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, pik1 pravi:

.

... dej nehita s Kmetom tle meglo prodajat ... :eek:

... zakaj sem pa pol jest mogu vajino kazen lansko leto u Boki kotorski plačat ??? :kva2:

 

 

 

 

ps.

.... čakam, da se bo usul ... :P

Enkrat me je en prjatu ob treh ponoč skor mičkn pijanga domu pelu...pa sem mu reku, da grem peš...pa me ni pustu...pa je bil ob četrt jurja pa pet pik....pa reku sem mu.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako sva lani aprila priletela v radar. Čeprav sva vedela, da sem morava tu pazit ( Barič Draga ) sva vseeno uletela. Kazen v višini 250 kun sva si delila in kosilo pri Dinku tudi  :smoke:

http://20150426-split-25-in-26-.jpg

 

Sicer pa je dan minil super, a tudi to je del motorizma tako da j...a

Popravljeno . Popravil maxiscooter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Zivnorc pravi:

Enkrat me je en prjatu ob treh ponoč skor mičkn pijanga domu pelu...pa sem mu reku, da grem peš...pa me ni pustu...pa je bil ob četrt jurja pa pet pik....pa reku sem mu.....

.

... a lohk zdej poračunava ... ??? :P

... bi mi glih prov pršlo ... :eek:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da sta me tale dva mopeda prehitela nekje od Senja proti Novem, ali pa enkrat prej? Jaz sem bil z avtom, pa dva EXC-ja na prikolci :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se komu ljubi gledat.Kmet2 na 11.20 se srečava               https://www.youtube.com/watch?v=l62dygyXNUU&feature=youtu.be

pred 2 minutami, jskrablin pravi:

Mislim, da sta me tale dva mopeda prehitela nekje od Senja proti Novem, ali pa enkrat prej? Jaz sem bil z avtom, pa dva EXC-ja na prikolci :D

Je tako.Sem ti potrobil:))

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, jskrablin pravi:

Mislim, da sta me tale dva mopeda prehitela nekje od Senja proti Novem, ali pa enkrat prej? Jaz sem bil z avtom, pa dva EXC-ja na prikolci :D

Sem te videl ja in prehitel :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!