Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

je že kdo odrezal stran tisto cevko ki je na koncu avspuha? na angleškem foromu sem zasledil da je če to odrežeš boljši zvok (posnetki so to zatrdili), nisem pa nič zasledil kaki so učinki če motor kaj zgubi na moči al kaj podobnega?

Ne rabš nč rezat. Lahko sam snameš. Komot snem dol, sam vrjetn ti nau kul(in če ti nau kul, lepo vrneš nazaj gor). Vsaj men ni blo. Je pa res da se ornk dere ampak zelo slab zvok

Popravljeno . Popravil Ervin93
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a že ma kdo od tu nov model 2014? :D na slikah sem videl da je zelo lep, še posebej tisti z rdečo mat barvo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sprememb je kar nekaj....

zračnik na maski, vilice, števec, zavore, tačke za sovoznika, izpuh, feltne

Je kar luštna za pogledat  :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Zanima me kak je kaj z visino sedeža? Če sem velik 190cm, je to premajhen motor zame?

Popravljeno . Popravil ziga123
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kak je kaj z visino sedeža? Če sem velik 190cm, je to premajhen motor zame?

r125 je kr mal višji motor tko da mislm da ti nebi smel nagajat. Jst sm 175 pa nism mogu z obema dol dosežt(s podplati hkrati) tko če ti to kj pomaga

Popravljeno . Popravil Ervin93
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdrauljeni!

 

Zanima me, če ima kdo namen tam v septembru  prodati rdečo!! yamaho r125 letnik 08, 09 al 10, za ceno tam do okoli  2400 odvisno od motorja , z do okoli 20000 km :D

če je kdo ---> ZS! :)

 

Hvala LP 

Popravljeno . Popravil motoman98
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kak je kaj z visino sedeža? Če sem velik 190cm, je to premajhen motor zame?

Pomoje bi ti bila boljša kakšna super moto varianta. Res da sem jaz 6cm višji od tebe, ampak ko sem sedel na takem motorju mi je bilo čisto kul, ko pa ga je bilo potrebno peljat mi pa ni odgovarjalo nikakor ne. Pojdi malo pogledat kakšen tak motor, se probaj dogovorit s prodajalcem za testno vožnjo in boš potem najbolje vedel če ti odgovarja in da te ne bo na koncu bolela hrbtenica. (To je tudi razlog da sedaj nisem kupil športaka, ampak kar Fazerko) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrauljeni!

 

Zanima me, če ima kdo namen tam v septembru  prodati rdečo!! yamaho r125 letnik 08, 09 al 10, za ceno tam do okoli  2400 odvisno od motorja , z do okoli 20000 km :D

če je kdo ---> ZS! :)

 

Hvala LP 

Pa ne še ena r125, že tko jo ma usak drugi tle na obali.  :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne še ena r125, že tko jo ma usak drugi tle na obali.  :grrr

heheh kaj češ ...je pać najlepša (usaj meni) :P

 

PS: še vedno je največ zipou po kopru   :SS  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoman. Tle ti bom dal link ene yamahce. Jst sm bil prvi lastnik, naklepu sm 40.000km. Ce je teh 47.000 tapravih ima agregat prevozenih le okoli 15.000 ker je blo vso cudo menjano. Po menjavi agregata je tud nehala olje pit. Bla je sicer ene parkrat na tleh ampak sem imel kasko tko da je blo zmeri vse tipi top postiman. Novga lastnika ne poznam ker sem ga prodal preko Tc-ja

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8210461

Motoman. Tle ti bom dal link ene yamahce. Jst sm bil prvi lastnik, naklepu sm 40.000km. Ce je teh 47.000 tapravih ima agregat prevozenih le okoli 15.000 ker je blo vso cudo menjano pod garancijo. Po menjavi agregata je tud nehala olje pit. Bla je sicer ene parkrat na tleh ampak sem imel kasko tko da je blo zmeri vse tipi top postiman. Novga lastnika ne poznam ker sem ga prodal preko Tc-ja

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8210461

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pozdravcek usem:)

 

Stara sem 16 let ter delam izpit za 125-ko in ze gledam za nakup motorja...Rabila bi vašo pomoč in sicer vprašala bi vas...kolko km ni dosti pri nakupu rabljenega motorja(zanimam se za yamaho r125)? Največ motorjev se prodaja z 20000km. Kakšne izkušnje imate z rabljeni motorji?

 

Najlepša hvala v naprej vsem za odgovor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede nazou da si iz kp piši zs pa povem vec ob pijaci. :D

Sorruy mogu sm :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravcek usem:)

 

Stara sem 16 let ter delam izpit za 125-ko in ze gledam za nakup motorja...Rabila bi vašo pomoč in sicer vprašala bi vas...kolko km ni dosti pri nakupu rabljenega motorja(zanimam se za yamaho r125)? Največ motorjev se prodaja z 20000km. Kakšne izkušnje imate z rabljeni motorji?

 

Najlepša hvala v naprej vsem za odgovor!

 

Kilometri naj te ne skrbijo, dosti boljše je če na vsak način zveč čim več o sami zgodovini motorja. Se pravi servisi, vdrževanje, padci in menjani deli, predelave in če se da še to, kdo je bil prejšnji skrbnik.

Mislim da so se te 125ke začele masovno pojavljat okrog srednjih šolo šele okrog 2010 tako da več kot toliko kilometrov sploh nimajo, če pa tudi jih da svojih 40.000 čez še zdaleč ni za na Dinos.

za ta motor ne vem točno kje so te "kritične točke" ki jih moraš kot kupec preverit, vrjetno kar standardno pogled na stanje gum, preverit če kaj kaplja okrog kolektorja, pogledat zavorne ploščice in si približno zračunat kolko te pride stat menjava vsega tega.

 

Če se ti ne da vseh 400 strani preglodat mislm da bi znal ervin93 kaj več povedat o motorju samem ker je dosti prefural tega.

 

Bear ti pa nehaj pijančevat : D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala za odgovore :)

Torej bom gledala na to kako je motor ohranjen, servisiran itd...

Največ motorjev je na avto. net drugih spletnih strani niti nisem zasledila...

Popravljeno . Popravil anja13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!