Skoči na vsebino

Aprilia RSV Tuono


Noise

Priporočene objave

A je kdo ze probal odsraufat dol crash pade pa imel problem? En pad se mi vrsti v prazno.. je se ksn drug nacin da ga dobim dol? :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 7/10/2017 at 10:07 PM, ukica said:

A je kdo ze probal odsraufat dol crash pade pa imel problem? En pad se mi vrsti v prazno.. je se ksn drug nacin da ga dobim dol? :) 

Nihce? 

Uporablja kdo kaksno tank torbo? Majhno, lih za denarnico, telefon. 

Zadnic sem videl pri kolegu na multistradi ke imel hudo torbico, ter notri 12V napajanje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako samo kopijo dainese imam js in se super obnese,tudi pri 300km/h je stabilna in ostane zaprta ...bi pa mogoce razmisljal o nakupu kappe ki je narjena iz malo trsega materjala in kosta 5 eur vec...:panic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 10. 7. 2017 ob 22:07, ukica pravi:

A je kdo ze probal odsraufat dol crash pade pa imel problem? En pad se mi vrsti v prazno.. je se ksn drug nacin da ga dobim dol? :) 

Kam pa je privijačen?poglej če je odzadaj matica ,če pa je navoj medtem ko ga sraufaš ga zraven vleci ven..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, ProdriveR said:

Ze imam! Ampak sm vidu pri kolegu ki ima novo multistrado kok juda je lah ta tank torba! Je mejhna cca 15x15x15, ima 12v priklop, pa 2-3 usb prikljucke :) pa ta nozna torbica jemal nerodna pri preckanju meje..je pa kul zadeva :) aja pa js skos preverjam ce je res zaprta :( 

4 hours ago, Ciko86 said:

Kam pa je privijačen?poglej če je odzadaj matica ,če pa je navoj medtem ko ga sraufaš ga zraven vleci ven..

Na eno vpetje ki je nato privijaceno zelo verjetn na grust.. bom se to probal. Ampak nazadnje sm ga kr dolg vrtel v prazno :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, ukica pravi:

Ze imam! Ampak sm vidu pri kolegu ki ima novo multistrado kok juda je lah ta tank torba! Je mejhna cca 15x15x15, ima 12v priklop, pa 2-3 usb prikljucke :) pa ta nozna torbica jemal nerodna pri preckanju meje..je pa kul zadeva :) aja pa js skos preverjam ce je res zaprta :( 

Kaj pa kaj takega: https://www.givi.it/m/soft-bags/Tank-Bags/EA106B

Notri spravis dezni kombinezon, sončna očala, denarnico, telefon in 0,5l vode. 

Popravljeno . Popravil Rey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Rey said:

Kaj pa kaj takega: https://www.givi.it/m/soft-bags/Tank-Bags/EA106B

Notri spravis dezni kombinezon, sončna očala, denarnico, telefon in 0,5l vode. 

No to zgleda super, ampak tuna ima plasticen tank. Sej ce se ne motim je zgoraj opisana torbica od Givija - sam od duceta logo je gor. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 10. 7. 2017 ob 22:06, lucky323 pravi:

Spet jst

Še zmeri brez statorja,pri mtp racing  sem ga hotel naročiti,pa je bilo kar nekaj pritožb čez njih.Pozna kdo njihovo robo ali pa electrex.uk?

Rick's so baje uredu sam je pa carina pa ddv ter cca15 dni rok dobave.

Kakšen predlog?

Si mrbit že kej zrihtu??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7/10/2017 ob 22:06, lucky323 pravi:

Spet jst

Še zmeri brez statorja,pri mtp racing  sem ga hotel naročiti,pa je bilo kar nekaj pritožb čez njih.Pozna kdo njihovo robo ali pa electrex.uk?

Rick's so baje uredu sam je pa carina pa ddv ter cca15 dni rok dobave.

Kakšen predlog?

Pohvale so bile na robo od electrosporta. http://www.electrosport.com/street-bikes/aprilia.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,materjal sem že dobil(stator iz de.,dihtungo iz uk.,),sam ni nobenega časa za menjavo,poročam kako se obnese,ko končno vse skup sestavim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk si pa dal za stator? Si se kej pozanimal, kolk te pride dihtuga tukaj v slo??
Kar se statorjev tiče, tud eni hvaljo od rick motorsport, drugi elektrosport. Sem pa zasledu,da naj bi od ricka zdržali višje temperature (do 200°C). Ne vem kako je z electrosportovim. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stator je 120 +poštnina,ja verjetno je bolš od rick's motors-bomo videl.dihtunga me je pršla 18eu +3poštnine,v slo je 30,je pa hitreje iz anglije kod pa,da jo pri nas naročiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spucana(ne cist v nulo) po furi. 

Naredu cca 3k km, zaenkrat vse bp. Gume so conti sa1(za moj nacin voznje so cist ok). 

Zaenkrat prezadovoljen..bolj kot z mille :) se vidi razlika v ME ter RP..

IMG_2099.JPG

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Kam naj peljem tuno na cenitev škode (a sploh še je v Lj. pooblaščeni serviser?)Zadnjo letošnjo furo je fasala na parkingu in potrebujem predračun za zavarovalnico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poklici PVG v Ljubljano/Koper pa naj ti povedo.. sej so uvozniki. 

V nasprotnem primeru ga pelji k svojem mehaniku ter naj pogleda kaj ni ok, se pozanima za cene pri PVG in izstavi predracun.

Sicer nevem kero tuno imas, ampak se bojim da bo ocenjena kot totalka - deli so dragi kot da so zlati(zmigavc za gen 1=80e). :( 

Pa rok dobave za vse je minimalno 4 tedne.

Popravljeno . Popravil ukica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@lucky323 kaj pa je blo, ti je kdo z avtom po tleh skantu motor? Kar se pa cenitve tiče, bi blo pa pomojem najboljš it nekam na pooblaščen servis - http://www.vomberger.si/pooblasceni-servis

Kar se pa delov tiče, je pa najhitreje itak prek ebaya, pa tudi cene so dosti bolj človeške. Sam pazit morš,da ne fašeš kakih kitajskih ponaredkov, ker se zna zgodit, da ne bojo pasali tko k bi morali.

 

Jaz bom tud pomojem motor kar pripravil na zimsko spanje,da ga nam lih za konc sezone kam položu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

40 minutes ago, Lipstick said:

Meni zavarovalnica ponuja izplačilo škode po predračunu brez DDV ???   se še dogovarjamo (  "kregamo", ker na tako izplačilo ne pristajam ) .......

Jp, tako so izplacali tud men... pr men je blo sicer samo zrd luci tko da je bla razlika 30-40e..ampak ja, oderuhi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, Lipstick pravi:

Meni zavarovalnica ponuja izplačilo škode po predračunu brez DDV ???   se še dogovarjamo (  "kregamo", ker na tako izplačilo ne pristajam ) .......

če prav razumem, ti ga niso ocenili totalko?

Jaz sem se tudi pritožil (na totalko) in sicer na njihovo ponudbo, odvetnik jim je poslal protožbo, priložili smo cenitev trgovca, tako da so plačali polno ceno kot je bil motor ocenjen in še stroške odvetnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer osebno še nisem imel opravka s temi zadevami. Sem pa slišal od drugih, da dokler ne prideš z odvetnikom naokol, da te ne je*ejo 5%.  Me pa zanima, kako je z originalno dodatno opremo. Če se moj motor na mestu prekucne, pa uničim akrapoviča je pomojem totalka :) Itak sploh ne vem, kako bi to ocenil , ker jih ne delajo več za moj motor??

@Lipstick - sej a je bila tvoja tuna dost razbita, al je samo oddrsela stran?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, ProdriveR said:

Sicer osebno še nisem imel opravka s temi zadevami. Sem pa slišal od drugih, da dokler ne prideš z odvetnikom naokol, da te ne je*ejo 5%.  Me pa zanima, kako je z originalno dodatno opremo. Če se moj motor na mestu prekucne, pa uničim akrapoviča je pomojem totalka :) Itak sploh ne vem, kako bi to ocenil , ker jih ne delajo več za moj motor??

@Lipstick - sej a je bila tvoja tuna dost razbita, al je samo oddrsela stran?

 

Ti js povem kako. Pogledal bi kok je nov lonec odstej davek ter tok bi ti ponudil. 

Potem je pa to tvoj problem kaj bos dal gor.

jaz sem imel na mille poceno luc(znana napaka milk), prijavil skodo, hotu NOVO luc ne dnarja, pa je aprilia ne dela vec in sm se lahk sam sprjaznu s ponudbo v €.

mogoce bi z odvednikom slo, da bi dosegu totalko ker je s poceno lucjo dejansko tehnicno nepopolno.. ma se mi ni dal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!