Skoči na vsebino

Skuterji, mopedi in kolesa z motorjem

  • Filtriraj teme po forumu
    1. Apn sklopka

    2. SYM SYMPLY 50

    3. Yamaha Aerox

    4. Vespa PK 50 XL

    5. Sym Jet 50 1 2 3 4

    6. Blokada Piaggio Ciao

    7. Sym Orbit 3

    8. Sym Orbit III

    9. Gilerra Runer 50

    10. Predelovanje skuterja gy6 50cc




    • Zadnje objave

      • gusar
        EDini, ki to prizNA
      • hajamoto
        NImam besED
      • skalar36
        Ampak lej, pohvalno s strani uvoznika. Lahko testiraš motor pred nakupom. Malo znamk v SLO to nudi.
      • skalar36
        Lej, tebe res cenim. Tudi zelo cenim tvoje mnenje. Vem, da imaš veliko izkušenj in znanja. Ampak v tem delu se pa ne strinjam. Slovenija je res majhna. Če "pošinfaš" svoj motor, ga boš res težko prodal na Avtonetu. Tega se marsikdo zaveda. Slovenija je tako majhna, da vsak nekoga pozna..pozna tega..unga.. itd. Potem je pa še faktor, da v SLO motor, ki doseže 30K km, je za odpis,. Sej večina motorjev na Avtonetu nima več kot 30k km, čeprov so stari po 15 let... Veliko ljudi ne bo napisalo "realnega stanja". Potem se ne piše veliko kritik. Sam sem res prebral ogromno matrijala na to temo...ja, se jim zgodi. Tvegat za tako vsoto denarja, glede na to , da se drugim proizvalalcem ne zgodi...pa nikoli ne veš kateri je "limona".    
      • Luka66
        Ta asistenca "Mobility Service" je v veliki meri odvisen od države, celine, kar sicer nebi smelo biti tako, je pa reala, razlika med Patagonijo, USA, Nemčijo, ali Italijo....ko so men mojstri na Siciliji kradli 1190ADV in zlomili kontaktno ključavnico, da sem bil nevozen, sem klical KTM uradni servis, petek, mislim, da okrog 18 ure, vendar odgovor: scusi chiuso, lunedi... da bi kdo prašal ali rabim pomoč, niti slučajno, vpršanje, če so me sploh hoteli razumet po ang....ma kaki mobilni servis 🤣 še policajev nisem uspel priklicat do pon,..... veliko odvisno tudi od serviserjev samih......preveč je komercialnega nakladanja in prikazovanja idealne poprodajne slike, pri prodaji, vseh proizvajalcev moto in avto, na kar znova in znova naivno nasedamo kupci, ko pride do težave v tujini pa, mister we have a big problem...tako, da na to se zanašat ravno ni koristno, pri nobenem proizvajalcu vozil. Če bi bilo res toliko problemov s pomarančami, pa se jih verjetno največ od vseh bajkov, vozi izven lepih, urejenih cestišč, bi se naši lubi slovenčki najbolj jokcali in pritoževali 🤪  So pa zagotovo prenovljenega 1290 SAS izpopolnili, tudi mehansko agregat, ne le tank dol za boljše težišče, radarski tempomat in seveda kup sofisticiranega softvera in elektronike, kar zna bit problem.
    ×
    ×
    • Ustvari novo...

    Pomembne informacije

    Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!