Skoči na vsebino

Kateri 125 Supermoto?


Unikat

Priporočene objave

lej če prehitiš husqvarno wr 125 s tomosom res svaka ti čast. mogoče ti razlagaš kolko je tomos močnejši od wre ne pa od wr. in tomos najhitrejša 125...se je za bat ja.nč ne bom govoru čez tomos...svaka jim čast in ponosn sm da mamo tudi v slovenii dobro formo ki izdeluje dobre in kvalitetne motorje, ampak pretiravat pa spet ni treba.

to sm za zajebancijo tist post napisov :) , itak da husa bl leti tud zablokirana, sam teli tomos riderji bojo še kr nabijal kolk je tomos najbolši

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sm za zajebancijo tist post napisov :) , itak da husa bl leti tud zablokirana, sam teli tomos riderji bojo še kr nabijal kolk je tomos najbolši

ne govor če ne sprobaš na terenu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sm za zajebancijo tist post napisov :) , itak da husa bl leti tud zablokirana, sam teli tomos riderji bojo še kr nabijal kolk je tomos najbolši

se strinjam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ka pa misliš da js na pamet tuki govrim :slap: če se dost skupi furama, mogoč je na pospeških malenkost bolš, še nisma sprobala iz mesta skupaj.. drugače končno ma pa kakšen km/h manjšo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ka pa misliš da js na pamet tuki govrim :slap: če se dost skupi furama, mogoč je na pospeških malenkost bolš, še nisma sprobala iz mesta skupaj.. drugače končno ma pa kakšen km/h manjšo.

ti raje kot da ga meriš tega loleka vprašaj zakaj ima zablokirano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti raje kot da ga meriš tega loleka vprašaj zakaj ima zablokirano

enkrat je že meu srečo, ko je meu prometno nesrečo.. so mu ga dal preverit mehaniku če je odblokiran slučajno.. pa doma mu mnde ne pustijo še odblokirat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

toliko o nevednosti.

SI TI KDAJ V ZIVLJENJU VIDEL SPLOH KAKO HUSQVARNA ZGLEDA? ne nisi. Zato prosim lepo zadrzi komentarje zase ker si navaden IDI*********, ki misli da vse use. Jst sm nabavil pred 1 tednom huskya. Pred tem sem gledal od KTMa do Honde. Pa ves kaj...vmes sm meu tud moznost naredit 100 testnih kilometrov s Tomosom. IN JOJMEJOJPREJOJ ves kaj sem ugotovil. DA ima TOmos OZJO IN NIZJO balanco kot Husqvarna. Nemores verjet kaksno nakljucjo.

In ves kaj...pri kolesarskem stevcu je pri hitrosti nad 40km/h pa do 60 na uro 10% odstopanje pri 100 pa 20%. ;)

Nemorem verjet da ti primerjas digitalni stevec od motorja in digitalni stevec od bicikla. CAR da ni VECJEGA. Tko kot Tomos ;)

Nasplosno so 4 taktni motorji nizji od 2 taktnih.

Ce mislis se kakrsen koli komentar postat ki bo sel preko mojega rajsi ne.

Sori sam glede na tvoje izjave bi reku da si trot. Mislm to da je 2t bol pocen za vdrževat od 4t je neumnost pa da so 2t motorji višji od 4t je tut butasta. Lej 2t motorji so zastareli in če nis opazu jih zeelo nadomestujejo 4t ki postajajo dost močnejši, poskočnejši itd. Newem kaj ti pa na tesni vožni od tomosa ni blo ušeč?? Saj napiš drugič kaj te je res motilo. Za A1 kategorijo pa itak NE SMEŠ vozt več kot 11 KW tko da zadeve o odprtih cvajtaktih so tuki brezpredmetne edino če se pogovarjamo o krosih. Jst se furam po zakonu in tut če bi meu 2t neb odpru. Sploh pa mislm da bi dl cajta popravljanje kot pa za vožnjo da o denarju ne govorim.

Lej dej drugič res raj premisl kaj govoriš pa ne klatt neumnosti prosm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sori sam glede na tvoje izjave bi reku da si trot. Mislm to da je 2t bol pocen za vdrževat od 4t je neumnost pa da so 2t motorji višji od 4t je tut butasta. Lej 2t motorji so zastareli in če nis opazu jih zeelo nadomestujejo 4t ki postajajo dost močnejši, poskočnejši itd. Newem kaj ti pa na tesni vožni od tomosa ni blo ušeč?? Saj napiš drugič kaj te je res motilo. Za A1 kategorijo pa itak NE SMEŠ vozt več kot 11 KW tko da zadeve o odprtih cvajtaktih so tuki brezpredmetne edino če se pogovarjamo o krosih. Jst se furam po zakonu in tut če bi meu 2t neb odpru. Sploh pa mislm da bi dl cajta popravljanje kot pa za vožnjo da o denarju ne govorim.

Lej dej drugič res raj premisl kaj govoriš pa ne klatt neumnosti prosm.

Ce bi prebral bi videl da nisem NIKJER omenil da je cenejsi za vzdrzevanje ampak LAZJI.

4takten in 2takten enake kubikaze....moc tukaj sploh ni primerljiva.

500ccm 2 takten ( SUPERSPORT) = 230PS

800ccm 4 takten ( SUPERSPORT)= 210-240PS

2 taktni motorji se ne razvijajo vec ker so preglasni, prevec onesnazujejo, prevec bencina potrosjo.....tako da se je razvoj ustavil pa so se vedno BOLJSI kot 4 taktni.

Medtem ko se 4 takti ZELO razvijajo pa se vedno pri majhni kubikazi ti 4 takti cisto nic ne pomagajo. Pac premalo moci je. Enostavno kot pasulj ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bi prebral bi videl da nisem NIKJER omenil da je cenejsi za vzdrzevanje ampak LAZJI.

4takten in 2takten enake kubikaze....moc tukaj sploh ni primerljiva.

500ccm 2 takten ( SUPERSPORT) = 230PS

800ccm 4 takten ( SUPERSPORT)= 210-240PS

2 taktni motorji se ne razvijajo vec ker so preglasni, prevec onesnazujejo, prevec bencina potrosjo.....tako da se je razvoj ustavil pa so se vedno BOLJSI kot 4 taktni.

Medtem ko se 4 takti ZELO razvijajo pa se vedno pri majhni kubikazi ti 4 takti cisto nic ne pomagajo. Pac premalo moci je. Enostavno kot pasulj ;)

s kranjsko ali brez?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me prou zanima kdaj crkne 125 4T :whistle:

K crkne oljna pumpa v mašini :winkiss: in ja, sm že vidu kako se je to zgodil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej se vam da nabijat vam s temi tomosi res. lej yamaha xt125x velja za en najbol švoh 4T 125ccm motorjev. ne govorim da je slab in nekvalitetn, ampak to da moč enostavno ni primerljiva z ostalimi 4T motorji, sploh pa z 2T. tomos ima enak motor kot yamaha, se pravi da tudi ta ni najbol močn. zdej bi vsi začeli: "ja ja ma ima akrapoviča in bla bla bla". ti lahko daš nevem kjri avspuh gor in nrdiš nevem kaj, ampak neke grozne umetnosti ne bo.

glede prepiranja o balanci in ostalih merah, se dobta vidva pa primerjajta skupi, pa se tm kregejta naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rečem ko bi mel DT125X, ker tisto je res bomba, tak pa maš enduro, samo pšššt :D Tomos je pa najjači, to pa se ve. Da ma švoh mašino pa vemo vsi :) Samo je vseeno najjači :D

//NejcZ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rečem ko bi mel DT125X, ker tisto je res bomba, tak pa maš enduro, samo pšššt :D Tomos je pa najjači, to pa se ve. Da ma švoh mašino pa vemo vsi :) Samo je vseeno najjači :D

//NejcZ

Sej si car! :headbang: :worship:

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj a je grozna razlika med dt 125 r in x ne :yea1:

pa nehte se no kregat O:-) vsakmu je pač en boljši in tak motor kot pač imaš, uživej z njim kolkr se da in ne se menit za druge

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bi prebral bi videl da nisem NIKJER omenil da je cenejsi za vzdrzevanje ampak LAZJI.

4takten in 2takten enake kubikaze....moc tukaj sploh ni primerljiva.

500ccm 2 takten ( SUPERSPORT) = 230PS

800ccm 4 takten ( SUPERSPORT)= 210-240PS

nazalost ni tocno tako kot pravis...

sm tut jest mislu pa sm se pogovarju mal...

gp500cc stroji so imeli tja do 180km (na kolesu) , prednost jim je bila, ker so bili izredno lahki...

800ccm zdajsni je najmocnejsi ducati z 214konji na kolesu.

je pa 100% da bodo 4t motorji zelo kmalu ujeli 2t na moci...

samo na kilah pa nikol nemorjo ker je tudi do 40% lazji motor 2t...

PS: tist opevani suzuki 500 je dosegel tok konjev ko danes 600cc..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

budacki, zablokirana husqvarna 125ccm 2006+ letnik ne gre čez 100. Razen če jo z aviona vržeš samo jo je škoda ;)

ahm na stevcu imas opcijo maximalne hitrosti. Men je 116 km/h. Avtocesta od Krskega proti Novemu mestu. Isti dan kot sem jo kupil ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno si fural v zavetrju in se zelo matral z aerodinamiko da si dosegel tako hitrost. jaz sem jo stisnil tudi do 115 vendar to ni realna koncna, katera je dobrih 95kmh. be real :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno si fural v zavetrju in se zelo matral z aerodinamiko da si dosegel tako hitrost. jaz sem jo stisnil tudi do 115 vendar to ni realna koncna, katera je dobrih 95kmh. be real :)

bos zdaj reku d 125ccm motor...ki gre odprt tudi po besedah lastnikov do 160 ( unikat..... ) in mu stevec ze pri 115 laze 20%. Se pravi mu pri 160 laze tudi do 40%.

Gres po avtocesti in oviras promet saj mislis da se vozis 160 v resnici pa se vozis 110.

Lej...ce si al pa nisi lastnik. Vsekakor ta motor ima nekaj nad 30 konjev. Stevec je digitalni in je prilagojen na veliko hitrost. S tem da sem se 116 vozil prvi dan s fotrom ko sva kupila motor in sva se vracala po avtocesti. Imel sem njegovo celado schubert s sistemom za pogovarjanje in on je bil v avtu in noter ima garminovo nuvi 610 naviagicjo ker je ZELO veliko v tujini. Navigacija je kazala 110, avtostevec pa je analogni in je bil malo cez 110. Tako da nima kaj lagat. Sicer ce pa ne verjames lahko preveriva skupaj.

Jst bom avto vozil ti pa mojo husqvarno in pogovarjala se bova preko radio celade. ;)

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bom avto vozil ti pa mojo husqvarno in pogovarjala se bova preko radio celade. ;)

Kok bosta kul :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!